Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

Pa nije problem u metal sviracu koji zna svoj zanat, vec sto on ne zna to najbolje da usnimi. Mi smo npr. snimali 1 death/thrash pesmu, a on je ozvucio pojacalo sa 3 mica: 2 kod kabineta i treci par metara dalje da uhvati sobu (tako se snima popicj ili neki atmosfericni materijal, a ne pesma gde je kljucna stvar przenje), na primer. Ali cenim da bi mozda mogao da uradi fino hard rokic.

 

Ovako, gluva soba nije ekstra velika, ali moze opusteno da stane i bend sa 3 gitare, basom i bubnjarem. Bubanj je vrlo dobar, pedala je puna i lepo se cuje, covek stvarno odrzava opremu, menja lampe....od gitarskih ima jmp-ove a cini mi se da ima jcm800 i 900, ali su tu po neki put. Ima i 1 Peavey pojacalo koje uglavnom on koristi, mada verovatno je i to dostupno. Bas pojacalo...nisam siguran sta je (nije noname, jednostavno me nije interesovalo), plus ima jednog Ampega sa strane. Ima ok opremu za snimanje, mislim da snima bubanj sa 8 ili 9 micova, ima razne kontrolere, dobru muzikcu kartu, dobar komp, kompresore itd...

Edited by Hevayous Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako hoces sve odjednom za 2 sata je cena valjda 20e, s tim sto sve dobijas odvojeno po kanalima (jedino bubanj ide zajedno). Ako hoces instrument po instrument (znaci ne svira ceo bend odjednom) i bubanj sa 7-9 micova, cena je 50e (tako je bar nama naplatio, mada nas gotivi). Fon je 0643872766, nazovi i raspitaj se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije... to je u studio u Vojvode Brane 22 u sklonistu. Tek je otvoren. Gitarska pojacala, jebeni Fender MH!!!!! Ubija. Warwick glava za bas, super. Behringer kutija... pa jbg, sljaka. Mada ce je promeniti za par meseci. Bubnjevi su ok, mada ce izgleda i njih morati da ozvuci posto je uzeo previse jaka pojacala... Nemam pojma. Studio je odlican - govore likovi koji su bili tamo. Ja... meni se 3/4 svidja, tako da je ok. Doduse ja sam cepidlaka... Ne svidjaju mi se mikrofoni. Najbolje da dodjete i probate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi pikamo u boom-u u Munzeu, ne znam kakvi su ostali, ali ovde je sve full fullova, odlična pojačala, dobar bubanj, par gitarskih pedala, wah-wah, itd, itd...

 

A pre svega, ljubaznost osoblja je na najvišem mogućem nivou.

 

 

A di je to, koliko para, daj br. pa da vidim kaki je !? :bigblue:

 

:pivopije:

 

Evo Malo Promotivne Akcije :)

 

Više o Boom Studiu imate ovde:

 

www.boommuzickistudio.com

 

My Space:

 

www.myspace.com/muzickistudioboom

 

Telefon za zakazivanje termina:

 

0643872766

 

2 sata je 600 dinara, pomenute pedale, efekti, wah se naplaćuju.

 

Svako ko nazove, kaže da je o studio čuo na ovom forumu i spomene moj Nick, ima 50% popusta za prvu probu i "upoznavanje" sa studiom, dakle 300 novaca :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пре ће бити да је www.myspace.com/musicstudioboom :pivopije:

 

Biće, biće, blagodarim. Još da ima i edit pa da promenim...

 

Juce overili Chainsaw studio. Nije los ali ima dve velike mane. Nema klimu (ventilaciju) i nema WC. :)

 

U boom-u i jedno i drugo. ;)

 

Mislim da nisam spomenuo da studio ima profi opremu za snimanje, najjednostavniji vid snimanja /sa kojim dobijete neki pristojan zvuk, da vidite "na čemu" ste/ je gratis, postoje i ozbilljnije varijante snimanja, ali o tome manje znam..

Edited by MarcusS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...