Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

evo nekih telefona studija za vezbanje u beogradu. koliko su ti telefoni aktuelni, ne znam, jer neke od tih studia nikad nisam koristio, a negde nisam bio par godina.

 

Studio 15: 3236111 (063/336112)

? (ne znam ime): 064/2429014

? (kod kalemegdana): 063/8590673

Les Paul: 3910703

Lion: 3433881 (064/1428020)

Underground: 064/1151256

Zozon: 762989

? (ne znam ime): 3910703

Suzana: 664-033

 

 

les pol radi, imaju ok bubnjeve, razglas je malo izraubovan. smile.gif dva gitaska pojacala koja nisu bas najbolja, ali za probu nije lose. bas pojacalo je malo...

 

studio 15. prosle godine su imali odvratan razglas, i odvratno bas pojacalo, ali je studio dobro zamisljen. pevac moze da izadje van prostorije u kojoj je bend (odnosno buka) i da peva iz druge prostorije (ima staklo pa se vidi bend). za tu avanturu treba poneti svoj mikrofon ili bar svoj produzni kabl.. raspitaj se.

 

underground. tu nisam bio jedno 2 godine. kad sam poslednji svirao tamo valjao je samo razglas i jedno gitarsko pojacalo. verovatno su se do sad malo ponovili i obnovili.

 

kod suzane sam iamo neke od najboljih proba u zivotu... biggrin.gif ali, to je bilo pre 5-6 godina.. nije neka oprema, ali proveri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovo ti je jedan od najboljih studia u gradu...zove se Orange i nalazi se u ulici Aleksinackih Rudara BB...evo telefona pa se detaljnije raspitaj...

 

064.167.7367

064.114.4500

064.272.2772

e bio sam tamo i SRANJE JE - najgori studio, a platili smo 550 mamu im

imaju marshalla AVT100 koji nemoze da ozvuzi bubnjeve - ja neznam ali to je neki paradoks - odvrnuo sam SVE potenciometre na pojaalu na max i i dalje bubnjar nista nije cuo

 

p.s.

 

inace preporucujem sudio Tomato 063/848 26 68 najbolji studio u kom sam ja bio do sada, a kosta samo 400 - nalazi se u Sarajevskoj neznam tacno broj - zovnite pa pitajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovo ti je jedan od najboljih studia u gradu...zove se Orange i nalazi se u ulici Aleksinackih Rudara BB...evo telefona pa se detaljnije raspitaj...

 

064.167.7367

064.114.4500

064.272.2772

e bio sam tamo i SRANJE JE - najgori studio, a platili smo 550 mamu im

imaju marshalla AVT100 koji nemoze da ozvuzi bubnjeve - ja neznam ali to je neki paradoks - odvrnuo sam SVE potenciometre na pojaalu na max i i dalje bubnjar nista nije cuo

 

p.s.

 

inace preporucujem sudio Tomato 063/848 26 68 najbolji studio u kom sam ja bio do sada, a kosta samo 400 - nalazi se u Sarajevskoj neznam tacno broj - zovnite pa pitajte

NAJGORI STUDIO (nemaju nista sem bubnjeva i pojacala)sve moras ti da doneses

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovo ti je jedan od najboljih studia u gradu...zove se Orange i nalazi se u ulici Aleksinackih Rudara BB...evo telefona pa se detaljnije raspitaj...

 

064.167.7367

064.114.4500

064.272.2772

e bio sam tamo i SRANJE JE - najgori studio, a platili smo 550 mamu im

imaju marshalla AVT100 koji nemoze da ozvuzi bubnjeve - ja neznam ali to je neki paradoks - odvrnuo sam SVE potenciometre na pojaalu na max i i dalje bubnjar nista nije cuo

 

p.s.

 

inace preporucujem sudio Tomato 063/848 26 68 najbolji studio u kom sam ja bio do sada, a kosta samo 400 - nalazi se u Sarajevskoj neznam tacno broj - zovnite pa pitajte

NAJGORI STUDIO (nemaju nista sem bubnjeva i pojacala)sve moras ti da doneses

oka ako tako mislis brate, ali po meni je mnooogo gori od Tomata, uostalom tomato ima sve sto ima i Orange samo sto je jeftiniji i bolje se cuju i jace pojacala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Underground je sasvim ok Studio ... Sonor bubnjevi , 2 git. pojacala ( marshall i Fender ) , Ampeg bass pojacalo i mnooogo dobar razglas ! Proba je 400 din !

 

Nikad mi nije bilo jasno sta ljudi vide u tom studiju?!

 

Bubnjevi su ok, mada kad sam jednom doso (a bio sam samo 2-3 puta) tako su bile polupane cinele da je to nezdravo smile.gif))

 

pojacala nemaju veze sa zivotom... sluze svrsi, al batice... smile.gif)... ok, serem ja malo, imaju veze sa zivotom al definitivno nisu neka pojacala!

 

Razglas? Hahahahaha.... doduse sama mikseta je ok, ali zvucnici... hahahahah prijatelju, jesi li vidoe ti one zvucnike!? azvucnici na sestrinom stubu su veci wink.gif) da ne govorim o ovim na mom wink.gif) samo sto moji ne radie ;PP

 

Ono sto takodje treba napomenuti jeste mali prostor... Studio u globalu nije los, ok je, al ne znam sto ga svi dizu u nebesa... (tj ranije su ga dizali, sad ga svi pljuju smile.gif)

 

 

za kasapina: ne mora to biti do pojacala vec do kutije i njenog polozaja.... ako si nekad primetio kada stojis pored pojacala (sa neke od strana, bas pored) zvuk ti je deblji ako se tako meze reci, mutniji, al sve ti se nekako cini ko da si tih mnogo, a ostali ti vicu da se smanjis wink.gif).... kad predjes tacno preko puta pojacala i odaljis se sto vise mozes, zvuk je mnooooogo glasniji i ostriji....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Underground je sasvim ok Studio ... Sonor bubnjevi , 2 git. pojacala ( marshall i Fender ) , Ampeg bass pojacalo i mnooogo dobar razglas ! Proba je 400 din !

 

Nikad mi nije bilo jasno sta ljudi vide u tom studiju?!

 

Bubnjevi su ok, mada kad sam jednom doso (a bio sam samo 2-3 puta) tako su bile polupane cinele da je to nezdravo smile.gif))

 

pojacala nemaju veze sa zivotom... sluze svrsi, al batice... smile.gif)... ok, serem ja malo, imaju veze sa zivotom al definitivno nisu neka pojacala!

 

Razglas? Hahahahaha.... doduse sama mikseta je ok, ali zvucnici... hahahahah prijatelju, jesi li vidoe ti one zvucnike!? azvucnici na sestrinom stubu su veci wink.gif) da ne govorim o ovim na mom wink.gif) samo sto moji ne radie ;PP

 

Ono sto takodje treba napomenuti jeste mali prostor... Studio u globalu nije los, ok je, al ne znam sto ga svi dizu u nebesa... (tj ranije su ga dizali, sad ga svi pljuju smile.gif)

 

 

za kasapina: ne mora to biti do pojacala vec do kutije i njenog polozaja.... ako si nekad primetio kada stojis pored pojacala (sa neke od strana, bas pored) zvuk ti je deblji ako se tako meze reci, mutniji, al sve ti se nekako cini ko da si tih mnogo, a ostali ti vicu da se smanjis wink.gif).... kad predjes tacno preko puta pojacala i odaljis se sto vise mozes, zvuk je mnooooogo glasniji i ostriji....

 

 

Mozes li mi samo reci kada si poslednji put bio u Underground-u??

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaju marshalla AVT100

 

Auu ne seri da imaju to govno...mislim nije govno ali necu bre da sviram na jebenom tranzistorcu...ja nisam bio tamo ali su mi neki ortaci rekli da je najbolji u gradu....sta jos imaju od opreme?

AVT serija tranzistorac :? - pa ne bih bas rekao...

 

a inace pojacalo se stvarno necuje - ja sam sve odvrnuo na max i bubnjar me NISTA nije cuo :ne:

 

LJUDI BRE TOMATO JE ZAKON!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se uzme wink.gif

 

predpojacalo lampasko (nisam siguran jel lampasko ili hibridno), pojacalo tranzistorsko....

 

 

To sto je marty naviko samo na 1000+ evra pojacala, to je druga stvar smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto je marty naviko samo na 1000+ evra pojacala, to je druga stvar

 

He he biggrin.gif ...glupo mi je da idem u studio i da im placam da bih svirao na duplo losijem pojacalu od ovog koga imam u kuci...a i na tranzistoru sam svirao 2 godine smile.gif ...malo mi se smucilo...bio je jedan studio negde kod zadnje stanice 29 (Knez)...tamo sam svirao nekoliko puta...imali su Marshall JCM 900 i legendarni Fender Twin Reverb...e to su pojacala sinko...ali studio vise ne radi :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurac su to pojacala kad ne mozes da ga odvrnes do daske smile.gif

 

ja sviram na jcm 900 u studiu downtawn i to me najvise nervira... ne mogu da iskoristim njegovu distorziju kako valja i dolikuje jer sam onda preglasan... kombinovo sam sa par distorzija al nikako da se to sve lepo usaglasi i da dobijem do jaja zvuk (kakav bi trebalo da dobijem iz ovog pojacala wink.gif) vec sve nesto nije lose, moglo bi da prodje eventualno wink.gif

 

inace ako gledas tako, tesko ces naci studio za probe koji ima bolje pojacalo od tvog tongue.gifP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj malo da ne mislimo mi na isti studio...prostorija je izolovana kartonima za jaja i ima jedan zastakljen deo sa miksetom i nekim kompjuterom...covek koji je izdavao studio ima bradicu i stalno me je smarao da utisam pojacalo...doduse ja ga nisam jebao 2% smile.gif ..mozda nam je zbog toga rekao da ga vise nece izdavati smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehehe smile.gif

 

ne mislimo na isti studio smile.gif

 

ovaj je povelik (oko 40m kvadratnih ako se nevaram), nalazi se u atomskom sklonistu i oblozen je kutijama za jaja wink.gif)

 

i likovi koji rade su prilicno opusteni ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurac su to pojacala kad ne mozes da ga odvrnes do daske smile.gif

 

ja sviram na jcm 900 u studiu downtawn i to me najvise nervira... ne mogu da iskoristim njegovu distorziju kako valja i dolikuje jer sam onda preglasan... kombinovo sam sa par distorzija al nikako da se to sve lepo usaglasi i da dobijem do jaja zvuk (kakav bi trebalo da dobijem iz ovog pojacala wink.gif) vec sve nesto nije lose, moglo bi da prodje eventualno wink.gif

 

inace ako gledas tako, tesko ces naci studio za probe koji ima bolje pojacalo od tvog tongue.gifP

 

ma downtown je kompletno sranje i rasulo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...