Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

Najbolji studio je kod Mileta(Crnogorska 1) Ima odlicno bas pojacalo,ali nema crash cinelu ,nova stolica za bubnjara,odlicna atmosfera i akustika

500 din. To sve i ne bi bilo tako lose da Mile nije najveci smarac i drkadzija na svetu (stalno smara ljude da se stisaju). Nadam se da Mile ne visi na Yu metalu, inace ode nam termin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji studio je kod Mileta(Crnogorska 1) Ima odlicno bas pojacalo,ali nema crash cinelu ,nova stolica za bubnjara,odlicna atmosfera i akustika  

500 din.   To sve i ne bi bilo tako lose da Mile nije najveci smarac i drkadzija na svetu (stalno smara ljude da se stisaju). Nadam se da Mile ne visi na Yu  metalu, inace ode nam termin

 

Sta imaju od gitarskih pojacala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tomato je u principu cool studio.Ima 2 gitarska pojacala koja sasvim dobro sljakaju mada nisu nesto.Bas pojacalo je odlicno.Bubnjevi manje-vise kanta,prostor je dobar(cak ima i klonju).Evo jedan predlog:Nekima se mozda nece svideti ali...Black Spider studio,Skojevska 12 na Vidikovcu,tel:0641423275.Odlican studio.Oprema je mnogo dobra.Ima besnu miksetu 8 kanala,bubanj odlican,dva gitarska pojacala(tranzistorci ali,jebi ga mnogo su jaka) jedno je neki jazz twin reverb zlo,a drugo ne znam koje je marke ali isto razbija.Bass pojacalo Yamaha isto zlo!Lik koji radi u studiju se zove Vlada,opusten je 2000000% i tu se moze snimiti demo na 1-2-3 kao i nasnimavanje kanal-po-kanal.1-2-3 demo je 1000 din.Mozda je malo skupo ali vredi,verujte mi.Snimak je fantastican,maltene ima produkciju.Proverite pa javite[/size]

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]ko kaze da je Underground mali - nije nikad bio u Amadeusu smile.gif

 

ili u Marsu na Autokokmandi kod cika Cede Drkadzije smile.gif

 

inace najbolji studio u BG od svih u kojima sam bio je na Zelenom Vencu u Crnogorskoj ulici br. 1. Telefon jee 628-481...mislim da studio nema neko zvanicno ime ali gazda se zove Mile pa ce vam to,nadam se,olaksati konverzaciju prilikom zakazivanja termina smile.gif u tom studiju,inace,vezbaju izmedju ostalih, Abonos,Kristali,So Sabi,Sunshine..... Svakako preporucujem biggrin.gifa:

 

EEEEEEE,ljudi nema veceg drkadzije od Zike iz Dobrovoljacke ulice u Zemunu.Tamo,ako vas ne pojedu njegovi dzukci,on ce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Ivan88

jel iko od vas u stanju da napise gitaska pojacala su ta i ta, bas pojacalo to i to... itd... ili mora da bude: mnogo dobro bas pojacalo, gitarska su dobra al nisu nesto preterano... smile.gif mislim da bi ovaj prvi nacin opisivanja studija bio mnogo korisniji, svima wink.gif

 

Takodje zelim da predlozim ovim smaracima moderatorima, a i svima vama koji ste voljni, da lep organizujemo jednu temu (sticky da bude) u kojoj bi se nalazile informacije o podrumima (obicno su podrumi l;) za probe, al dakle ime, telefon, gde se nalazi, oprema i par reci (tipa kolko kerova ima gazda i kolika je soba smile.gif)

 

ja sam davno (pre onog sranja sa porukama) pokusao da napravim slicnu temu, i prikupio se fin broj telefona mesta za probe i komentari na doticne, al i to je moglo mnogo bolje.... dakl jel iko za ili samo ja zivim ubedjen da od toga moze biti nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom govnetu sam bio jednom i to je definitvno bio poslednji put.

Ono je jebeni raspad!

Ja ne znam sta je ono.......bruka! A na sajtu su napisali kojekakve munje i gromove. E da, ne postoji bas pojacalo. Cinele su totalno sjebane....u stvari kad malo bolje razmislim bubnjevi setaju levo-desno.

Jadan onaj ko da 350 kinti za to sranje. Srecom mi smo dali 250.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, jadan ja onda smile.gif (posto placam ;P)

 

Trazio si studio gde mozes da ostavis jaknu, dobio si smile.gif

 

Nevidim sta svi imate TOLKO protiv tog studia smile.gif Ok ima on mnogo losih fora nekih al ne vidim sta je tolko lose

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

inace,najbolji DEMO snimci koje sam ja cuo se mogu snimiti kod Tome u Les Paulu (tel. 35-10-703)...snimanje uzivo 2 pesme kosta samo 700 din. a snimak je bolji od mnogih snimaka iz "poznatih" i (naravno) skupljih studija...naravno,posle snimanja sledi produciranje materijala a potom rezanje na disk...mi smo tamo nesto skoro snimali,a posto u skorije vreme planiram da otvorim temu o bendu,okacicu i pesme pa cete moci cuti kako zvuci Les Paul snimak. Svakako preporucujem!!! naravno,u studiju se moze i vezbati (proba od 2 sata staje 350 din.) I da,jos jeda vrlo bitna stvar:osoblje studija (Toma & Jovanka) je fenomenalno usluzno...izvinjavam se unapred ako je neko vec pominjao ovaj studio na ovoj temi,mrzelo me da gledam :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa posto je taj studio jedan od poznatijih medju muzicarima mislio sam da se manje vise o njemu dosta toga zna...ali,evo: studio se nalazi na kanarevom brdu (u ulici roze luksemburg,ne znam tacno koji broj...btw,kad smo vec kod ovoga,zamislite da je ceo luksemburg ofarban u roze...budalastina smile.gifsmile.gifsmile.gif )...od opreme tu su tri gitarska pojacala...marshall od 100 vati,marshall od 100 wati kombo,kao i fender kombo (ako se ne varam,takodje ima 100w)...bubnjei su dosta dobri (sastavljeni su od komponenti razlicitih firmi)-bas bubanj,dobos,hi-hat,tri prelaza i tri cinele (crash,ride i mala cinelica koja ima ulogu zvonceta :mrgreen: )...koze se redovno menjaju a cinele su dosta dobre,tako da bubanj super zvuci...razglas je jedan od retkih dobrih razglasa u BG studijima,a bas pojacalo je fender 100w (opet nisam siguran sto se tice jacine :mrgreen: ) i novo je-nabavljeno je pre jedno dve-tri nedelje...nadam se da sam bar nekom pomogao biggrin.gifa: :mrgreen:biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

za onoga ko zna da svira ovo je najbolji studio

nalazi se na bezaniji pored crkve

ima opremu da se useres...

2 marshala jcm 800 sa po dve kutije isto marshall od 100W

bas pojacalo je neko peavey (ako se tako pise) odprilike 300W

bubanj yamaha stage custom sa ni manje ni vise nego 2 crasha

jedino je dobos malo prezategnut (koza) tako da bubnjarima sa dobrom tehnikom ce mozda trebati da je malo odtegnu

razglas je dojaja.......sve zvuci lepo

e pa znas cak ima i klima

cena je 600 din, ali verujte mi isplati se

jedina zamerka je sto je mozda mali prostor ali ko mari...

ko voli nek izvoli...

telefon cu uskoro naci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

i zikin studio je ok biggrin.gifa: biggrin.gifa:

nista mu ne fali ako bubnjar ima cinele biggrin.gifbiggrin.gif

razglas je sasvim dobar :roll:

jedino bendovi sa 2 gitare mogu da zaborave na njega jer jedno gitarsko :mrgreen: pojacalo nevalja a drugo je super biggrin.gifa:

a oni kucici uopste nisu opasni......... smile.gif

pored njih bi mogao ceo studio da izneses a da ne provale biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

samo mi je zao zike jer su mu vec tako i izneli pola studija :cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...