Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

Brate, nas mikrofonija pojede sa, logicno mikrofona, sa gitarom veze nema. cim se mikrofon pojaca taman toliko da se cuje dobro preko muzike kad vices u njega, krene da vristi.

 

To se i meni "desilo" kad sam bio prvi put u studiju.Ali Fiery,sinko,MORAS GLASNIJE DA PEVAS.Vrlo verovatno problem nije do mikrofona,mada je moguce.Sta mislis zasto je toliko Death/black.thrash metal pevaca dobilo rak ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi' ja pev'o koj' kurac? Jes' boli me dupe icon_smile.gif

Inace, ovaj sto se dere se dere veoma glasno. A poenta kod raznoraznih vokalnih modulacija je ne naprezati se i ne pevati previse glasno.

 

Sto se struje i mikrofona tice, nece dubije, samo malo drma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi' ja pev'o koj' kurac? Jes' boli me dupe icon_smile.gif

Inace, ovaj sto se dere se dere veoma glasno. A poenta kod raznoraznih vokalnih modulacija je ne naprezati se i ne pevati previse glasno.

 

Sto se struje i mikrofona tice, nece dubije, samo malo drma.

ocigledno se ne dere dovoljno glasno.To ti je tacno za naprezanje vokala icon_da.gif

Sto se tice izlaska iz tog studija na Lionu,jel ipevac izgleda KAO da se rukovao sa Nikolom Teslom? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Studio za vezbanje "Pandemonium", privremeno smesten u prostorije Studija 21 (iznad pancevackog studentskog), pocinje da radi od sutra.

 

Oprema:

2x Fender Stage 160 (gitarsko pojacalo od 160w, kombo tranzistorac sa 2x12'')

Fender Rumble 100 (bass pojacalo od 100w, kombo tranzistorac, 1x15'' + horna)

3x Behringer mikrofoni + 12 kanalni razglas

Dixon Standard komplet bubnjeva

SVA OPREMA (SEM BUBNJA) JE NOVA!!

 

Cena probe po bendu je 300din za 2h. Iznajmljivanje opreme po dogovoru. Iznajmljivanje instrumenata po dogovoru.

 

Prostor je klimatizovan. Za one koji ne znaju kako izgleda Studio 21, u sklopu "Pandemoniuma" se nalazi i kafic.

 

Sve informacije, zakazivanja i dogovori ISKLJUCIVO na 063/646-841.

Edited by jtc

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocigledno se ne dere dovoljno glasno.To ti je tacno za naprezanje vokala icon_da.gif

Sto se tice izlaska iz tog studija na Lionu,jel ipevac izgleda KAO da se rukovao sa Nikolom Teslom? icon_smile.gif

Nije pevao dovoljno glasno za taj mikrofon, ali trebalo bi da moze da pojaca mikrofon mnogo vise, tako da ne bude primoran da se napreze. Ergo, mikrofon u Lionu smrdi.

 

Sto se izgleda nakon pevanja tice, nema dovoljno kose da bi se takva promena izgleda mogla manifestovati icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije pevao dovoljno glasno za taj mikrofon, ali trebalo bi da moze da pojaca mikrofon mnogo vise, tako da ne bude primoran da se napreze. Ergo, mikrofon u Lionu smrdi.

 

Sto se izgleda nakon pevanja tice, nema dovoljno kose da bi se takva promena izgleda mogla manifestovati icon_smile.gif

Kak'e veze ima smrad sa glasom.Glas NE MOZE da smrdi mhihi.gif !

Pa obrisite mikrofon,majke vam ga zaglavim icon_smile.gif A na sta smrdi,jel na trulez?(mozda je neki jarac zrtvovan kao poklon bogovima) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gificon_twisted.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miir zakon. Jeste malo daleko ali sta ima veze?

Mi imamo stalan termin nedeljom od 8 ujutru icon_mrgreen.gif i dolazim sa vozdovca,treba mi 3 busa pa stignem a vi se zalite da vam je daleko no.gif

Edited by I am the black wizards

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miir zakon. Jeste malo daleko ali sta ima veze?

Mi imamo stalan termin nedeljom od 8 ujutru icon_mrgreen.gif i dolazim sa vozdovca,treba mi 3 busa pa stignem a vi se zalite da vam je daleko no.gif

u osam ujutru ?! Da li si ti lud il' ti noge smrde,pa to znaci da moras da ustanes u 5 UJUTRU !???! Jesi li ti normalan co'ek ? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miir zakon. Jeste malo daleko ali sta ima veze?

Mi imamo stalan termin nedeljom od 8 ujutru icon_mrgreen.gif i dolazim sa vozdovca,treba mi 3 busa pa stignem a vi se zalite da vam je daleko no.gif

vozdovca???koji deo???koliko ja komsija imam na ovom stinky forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u osam ujutru ?! Da li si ti lud il' ti noge smrde,pa to znaci da moras da ustanes u 5 UJUTRU !???! Jesi li ti normalan co'ek ? icon_smile.gif

Utajem u pola sedam, treba mi sat vremena do tamo najvise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u osam ujutru ?! Da li si ti lud il' ti noge smrde,pa to znaci da moras da ustanes u 5 UJUTRU !???! Jesi li ti normalan co'ek ? icon_smile.gif

Ja sam jednom isao na probu u 8 ujutru na autokomandu kod Cede paranoje i bili su neki likovi pre nas!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miir zakon. Jeste malo daleko ali sta ima veze?

Mi imamo stalan termin nedeljom od 8 ujutru icon_mrgreen.gif i dolazim sa vozdovca,treba mi 3 busa pa stignem a vi se zalite da vam je daleko no.gif

u jbt....pa to se zove posvecenost ph34r.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utajem u pola sedam, treba mi sat vremena do tamo najvise.

brate,svaka cast.Ja u pola sedam ne mogu da pronadjem kupatilo a kamoli da gitaru uzmem sa ormara.Mi imamo od 11h i to je koliko-toliko prihvatljivo,a i studio je na prelazu iz Zemuna u NBG,pa mi trba 15 min

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom isao na probu u 8 ujutru na autokomandu kod Cede paranoje i bili su neki likovi pre nas!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Šta? huh.gif Bili su od 06-08 u studiju???? wallbash.gif Zaboga,zašto??

 

Mi imamo od 11h i to je koliko-toliko prihvatljivo,a i studio je na prelazu iz Zemuna u NBG,pa mi trba 15 min

 

Gde je taj studio? Ne misliš valjda na Orange,jer je on jedini blizu te "granice" između Zemuna i N. Beograda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje je kad smo sastavili u Lionu probe u subotu 8-10, pa odmah u nedelju 10-12 ujutru, a sticajem okolnosti bez spavanja izmedju icon_smile.gif

Bar nam je bilo zgodno sto smo mogli da ostavimo sve stvari tamo, da se ne raspakujemo ujutru ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najbolje je kad smo sastavili u Lionu probe u subotu 8-10, pa odmah u nedelju 10-12 ujutru, a sticajem okolnosti bez spavanja izmedju icon_smile.gif

Bar nam je bilo zgodno sto smo mogli da ostavimo sve stvari tamo, da se ne raspakujemo ujutru ponovo.

e ste 'vatali radio stanice na Marshall-u? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...