Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

Ne znam za bubnjeve, ali Orange je nikad gori po pitanju zvuka, prostor djene djene, a cena je ponajgora ...

 

.... i da .... nemaju svoj stalak no.gif

 

oh well, ionako cemo dobiti svoj prostor uskoro ...

ne znam brate... onda neko mora da nauci da namesta zvuk... nama je odlican prizvuk!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviro sam danas jope u Lijonu i bas mi je bilo lepo icon_da.gif

Mislim da nije mikrofon previse vristao, ali, posteno, mogao je pevac ni da ne otvori usta, ne bih primetio da ga nema, nikog nisam slusao icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orange bi mogao opusteno da bude najjaci studio kada bi se ulozila kinta i trud. Prostor je do jaja. Sank, drveni stolovi i stolice daju utisak kao da sam dosao u neku birtiju (sto je pozitivno). S' obzirom da imaju 2 studia u onom sklonistu, mogli bi da osposobe barem jedan da bude kako treba. Sva pojacala su propala (barem u studiu 2), snimak probe koji smo dobili je sranje zivo. Lik koji radi tamo je ekstremno neljubazan.

 

Studio MIIR je predrkan sto se tice opreme i prostora! Jeste Surcin vukojebina, ali barem znas zasto si otisao tamo. Plus, teta Desa koja drzi studio je najljubaznija zena koju sam ikada upoznao. Svaki put skuva kafu i poprica po jednu sa nama. Kada smo prvi put isli kolima, zvala nas je na mobilni bukvalno na svakih 5 minuta da bi nam objasnila kako da dodjemo u Surcin. 400 din za takvu uslugu je dzabe.

 

Jel' moze neko da napise nove telefone studia (ako rade uopste) Underground i Black Spider? Zvao sam navedene telefone na prvoj stranici i likovi su se zbunili kada sam spomenuo studio. Takodje sam cuo da je otvoren neki studio na Komandi, bio bih zahvalan ako bi mi neko dao telefon.

Edited by Mamlaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

0641423275 - Black Spider , a za Underground nisam siguran da l' radi, a i izgubio sam broj. A teta Desa je majka svih studijaša! Najbolji studijo u Beohgrad! zuba.gificon_da.gif

al' mnogo daleko...zato cemo mozda da pravimo nash studio icon_razz.gif ,mada...rekoste u Miiru 400 za dva sata,500 za tri ili kako?

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

400d 2h i 600d 4h.

dobro de,objasni mi precizno kako se stize tamo,nesto mi je rekao black wizards ali ne precizno.Znaci reci mi precizni koliko stanica gde da sidjem i to...necu da se izgubimo u sred surchina to je velegrad icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ideš skroz do Surčina, već ideš sa 601om do stanice koja se zove "Surčin Ulaz". U njenoj neposrednoj okolini su prodavnica i benzinska pumpa. Kad siđeš tu, pređeš ulicu, i kreneš malo desno ka prvoj sporednoj ulici (Baštovanskoj). Uđeš u nju i ideš do kraja pa skreneš levo. Kad si skren'o levo kreneš, je l' te, pravo, i ideš do kuće br. 234. Uđeš u dvorište i to ti je to. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro de,objasni mi precizno kako se stize tamo,nesto mi je rekao black wizards ali ne precizno.Znaci reci mi precizni koliko stanica gde da sidjem i to...necu da se izgubimo u sred surchina to je velegrad icon_smile.gif

Telefon studia MIIR je 063 387 061. Nazovi zenu i ona ce ti objasniti kako da dodjes u studio.

Edited by Mamlaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ideš skroz do Surčina, već ideš sa 601om do stanice koja se zove "Surčin Ulaz". U njenoj neposrednoj okolini su prodavnica i benzinska pumpa. Kad siđeš tu, pređeš ulicu, i kreneš malo desno ka prvoj sporednoj ulici (Baštovanskoj). Uđeš u nju i ideš do kraja pa skreneš levo. Kad si skren'o levo kreneš, je l' te, pravo, i ideš do kuće br. 234. Uđeš u dvorište i to ti je to. icon_wink.gif

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Hah, brate pa nije to, nego ne mozes prostoriju kriviti za los zvuk, prostorija je najstandardnija pravougaona, nista novo nista staro icon_smile.gificon_smile.gif

brate... prostor itekako ima veze sa zvukom... od kog materijala su zidovi.. tj. prekrivka istih.. i tako...

 

pazi mi smo onu nashu prostoriju izolovali (zidove) stirodurom, i jeci kao nikad do sad!!!

 

znaci meni gluvom se zavrti u glavi kada udjem u jebeni tornado zvukova... wallbash.gif

 

nista bez kutija od jaja!!!

 

inace, cuo sam sve najdobro o tom studiju Mir... ali je bash daleko... i super je kada te lepo ugoste... i kada se osecas u studiju kao kod svoje kuce...

 

inace u orangeo radi dosta dzibera... i nije ni cudo sto nisu gostoljubivi... ali sigurno niko nije toliki gmaz kao sto je onaj debeli iz andergraunda... zaboravih kako se zove... svira onaj ska.. sa onim shabanima...

 

prema nam su ok... inace gazda Tihomir je car! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali sigurno niko nije toliki gmaz kao sto je onaj debeli iz andergraunda... zaboravih kako se zove... svira onaj ska.. sa onim shabanima...

 

Debeli se zove Marko i najveci je mentol koji postoji, ali jbg Underground je njegov studio no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate... prostor itekako ima veze sa zvukom... od kog materijala su zidovi.. tj. prekrivka istih.. i tako...

 

pazi mi smo onu nashu prostoriju izolovali (zidove) stirodurom, i jeci kao nikad do sad!!!

 

znaci meni gluvom se zavrti u glavi kada udjem u jebeni tornado zvukova... wallbash.gif

 

nista bez kutija od jaja!!!

Ma ja sam mislio samo na oblik prostorije... A inace je tacno. U principu Orange kec je dobro izolovan onim sundjerima, ne znam sta ima ispod. Ali sto cvrsci materijal, to vece odbijanje (u ovom slucaju taj nesrecni stiropor).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi mi smo onu nashu prostoriju izolovali (zidove) stirodurom, i jeci kao nikad do sad!!!

 

Stirodur uopšte nije toliko dobar kao zvučna izolacija (iako se ove dve stvari prepliću) , više kao termoizolacija, i to baš ako ti treba tvrda, da možeš da je omalterišeš bez rabica itd. Za zvuk ima daleko boljeg izbora...

 

Da bi se zvuk što difuznije odbijao treba da postavite neku talasastu površinu(ne radi se o "čvrstini") , neke tepihe, kurce palce il ono od jaja to znaš već ...

 

A što se prozivke da ne znam da se namestim tiče - Potpuno si u pravu, ja se još uvek vrlo slabo razumem u to, ali u drugim studijima zvučimo neuporedivo bolje, a i kompetentnije kolege mi iz benda takođe se žale ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...