Jump to content

Studiji za probe


sevast

Recommended Posts

Ponovicu...Miir studio poseduje nekoliko zivih svinja...pozadi...vredi videti...!

 

Poz...

jel iznajmljujete svinje za necro rituale,mi sad treba da odrzimo inicijaciju za nash necro red? mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
sta to znaci nije previse los icon_smile.gif

Znaci da bubanj radi prilicno dobro ako izvadis pola cebeta iz basa. Tasovi novi i dobri, bar po mom ukusu, ride i crash korektni i bez naprslina (stalak za crash nema gornji filc, tako da cinela moze malo da "skace", ali da se preziveti). Koze nisu nove, ali su u dobrom stanju, i nisu "rasparene". Jedino stolica, koliko sam video, ne moze da se podesava po visini, ali meni ona visina u kojoj je fiksirana sasvim odgovara.

 

Pojacalo za gitaru nije najjace, ali se cuje. Basista se zalio na svoje pojacalo, ali on se uvek zali, a i stajao mu je okrenut ledjima tako da nista nije cuo. Posto bas ide preko razglasa, a dva zvucnika se nalaze pored bubnja, tu se bas odlicno cuje, sto je po meni vrlo korisno. Vokal se cuje korektno, nema neke mikrofonije ili tako neceg. Sad, tamo sam bio u kombinaciji sa samo jednom gitarom i basom, tako da ne znam kako zvuci sa dve gitare. Nekome moze da prestavlja problem i sto prostor nije previse veliki, ali ko je navikao na Lion, lepo ce se snaci icon_smile.gif Drugi potencijalni problem je sto nema klima uredjaj.

 

Studio je tek od skoro otvoren, tako da jos uvek ima dosta slobodnih termina.

Svaka peta proba besplatna, svaka deseta besplatan "demo" snimak (pretpostavljam da samo ubace mikrofon unutra + sta inace ide preko miksete).

 

Kakvu sam sad reklamu napravio, zaradio sam bar dve besplatne probe icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane sta seres, ima oko.

Dajte neki studio, ne mogu da nadjem nista vikendom.

ja mislim da orange mozes da nadjes vikendom jer im je miir pokrao sve musterije)ukl. i mene).probaj tamo,ali mislim da je preskup studio za ono sto pruza...pogledaj i panter ,to ti je studio kod super vera kod buvljaka u atomskom sklonistu...

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...