Jump to content

George R. R. Martin "Pesma leda i vatre"


pennywise

Recommended Posts

Koji glupi brat od Sersei, oba njena brata su carevi nad carevima.

Videćeš i zašto...

 

Pa da, nisam jos procitala sve delove :) Nervirao me je onaj njen brat ljubavnik. Nekako je samo lep, pritom pritup :P Ne mogu da se setim da li se zvao Dzefri... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj jos niste procitali sve delove??????????????? ljudi bre ima da se kupi gde hoces , tri dela , a treca knjiga je iz dva dela tj. ukupno ima 4 knjige a tri dela :) :) :) necu da ti kazem da li ce preziveti , ali cu reci da skoro svi starkovi umiru a vi saznajte kako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam gozba za vrane nije iz tog serijala....tacnije siguran sam da gozba za vrane iz tog serijala....to je bre trilogija sta me prepadas???? gozba za vrane ima veze sa igrom prestola...........???? ubicu se ako ima!

Edited by lake_bodom

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam gozba za vrane nije iz tog serijala....tacnije siguran sam da gozba za vrane iz tog serijala....to je bre trilogija sta me prepadas???? gozba za vrane ima veze sa igrom prestola...........???? ubicu se ako ima!

 

:) Onda pocni da se ubijas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хе,хе,хе трилогија...Духовит неки младић.

 

Нанервираћемо се ми још ихај.

 

Neverovatno je da na kraju poglavlja, ne zelis da citas sledece, jer znas da nije usko vezano za prethodno, nerviras se sto moras da cekas 4-5 poglavlja da dodjes na nastavak te price, ...

 

Да ли сам ја једини ретард који је прескакао поглавља или ми се само чини?(Мајку му у томе је једна од дражи књиге.)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je takodje bilo jedinstveno mazohisticko iskustvo dok cekas na odredjeno poglavlje. U svakom slucaju, lako se ubacis u pricu aktuelnog, tako da mi je uvek zao da preskacem i da citam 'zbrdazdola' :P

 

@ Azaralena: jes' Dzejmi :) Malo sam zaboravila :D Pa mozda dodje do izrazaja u sledecem delu koji budem procitala. Trenutno ga klasifikujem kao pritupog :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzon je outcast, postao neko i nesto..Bastard hero : )

 

Нанервираћемо се ми још ихај.

Да ли сам ја једини ретард који је прескакао поглавља или ми се само чини?(Мајку му у томе је једна од дражи књиге.)

 

Znas..to mi nikad nije palo napamet. Sasvim luda ideja. Jbg oduvek sam bio naviknut da idem page by page.

Doduse to sa preskakanjem je mozda ok kod Gozbe(kada se samo usredsredis na jedan tok..), ali cini mi se da kod Sudara Kraljeva npr bilo bi extra glupo da to radis..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ја би себи пресек`о вене да сам све чит`о по реду.

 

По ко зна који пут,ЗИД(и иза зида) КИК ЕС!!!!!!

 

Хе,хе,хе...серија...We shall see,we shall see...(а кладим се даће стока нешто лоше да одради).

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam gozba za vrane nije iz tog serijala....tacnije siguran sam da gozba za vrane iz tog serijala....to je bre trilogija sta me prepadas???? gozba za vrane ima veze sa igrom prestola...........???? ubicu se ako ima!

 

Uh... Stari, sta li si ti citao, kad nisi uvidio da ono mora da se nastavi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh... Stari, sta li si ti citao, kad nisi uvidio da ono mora da se nastavi... :)

 

 

procitao sam trilogiju i svi su pomrli :):) i nekako mi je bas sve leglo na svoje mesto , jedino mi je bio chudno za one zmajeve ali jbg...sad chitam gozbu...pa videcemo! :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...