Jump to content

George R. R. Martin "Pesma leda i vatre"


pennywise

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ljudi moji ovaj čova je genije. One knjige iz prethodnog posta su sabrane priče koje je pisao i objavljivao ili ne objavljivao...

 

Čitam prvu knjigu (ko i sve, obimno je štivo) i na pola sam, još uvek su mu sve priče SF.

Ništa fantazija, ništa mačevi ovo ono. SF. Genije. Super je, super. (š'o sam elokventna)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Gledao sam ovog midgeta u nekim serijama, bio je gost u par epizoda Nip/Tuck... Ok je glumac ali ne znam baš da li može da izvuče Tyrion-a do kraja, ipak ima tu mnogo kurvanja da se obavi

Ali da je čova full midget to stoji :D

Edited by Luka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah, aj kurvanje tu i tamo, ali tirion je pametan tip, a ovaj mi je ono malo kao retard :)

 

 

onda je po tvojoj filozofiji svaki midget glup,poshto ovaj izgleda kao svaki prosecni midget... :confused::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kejtlin bi trebalo da ima oko 35 godina, tako da je, objektivno, ova -grh- ok. Recimo da je sa 20 rodila Roba, a prica pocinje kad Rob ima 15, tako da.. Mada mi se uopste ne svidja. Prvo, Kejtlin bi trebalo da bude lepa, ova je tek slatka, i to na onaj devojacki, prcasti nacin. Kejtlin treba da zraci zreloscu, ex-Charmed.. jok.

 

Ne svidja mi se ni izbor Petera Dinklage-a. Suvise je proporcionalan za Tiriona. Tirion bi trebalo da bude ruzan.

 

Oh, da, postoje teorije da njihove godine nisu potpuno jednake nasim, tj, da je njihova malo duza. Pa da se na svaku deceniju doda godina ipo, recimo. Hm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kejtlin bi trebalo da ima oko 35 godina, tako da je, objektivno, ova -grh- ok. Recimo da je sa 20 rodila Roba, a prica pocinje kad Rob ima 15, tako da.. Mada mi se uopste ne svidja. Prvo, Kejtlin bi trebalo da bude lepa, ova je tek slatka, i to na onaj devojacki, prcasti nacin. Kejtlin treba da zraci zreloscu, ex-Charmed.. jok.

 

Holly Marie Combs ima 36-37 godina [:

Ovo joj je slika iz mladjih dana.

Nisam dozivila Kejtlin kao lijepu.. samo, ona je iz kucje Tulija zar ne bi trebala da bude ridja???

 

Sto se tice Tiriona, koliko glumaca ima a da su patuljci, mislim na dobre glumce?? Pomeni su jako dobar izbor napravili sa Dinklejdzom, kao da ga je problem pruzniti... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...