Jump to content

George R. R. Martin "Pesma leda i vatre"


pennywise

Recommended Posts

mamnje jebe!!!!!!!!!

 

tirion je super, jedva chekam deneris da vidim celavu! dot roki su mi malo previshe fensi sve je chisto nekako u sceni nema dovoljno dima, mada muve na mesu su fin detalj!

 

ma sve je dobro. sveta sara dzhonorodica je odlichna kao sirsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam citao i epizoda me je odusevila. Volim sto je sporiji tempo u odnosu na holivudska sranja, volim kada prica polako naraste. Ali ona poslednja scena me sokirala, mislio sam da ce mali imati ulogu kroz celu seriju, kad ono arivederci :(

Imam samo jednu manu sto je ovaj severni grad kojim upravlja Son Bin prikazan kao selo od 200-250 ljudi. Znam da je potreban budzet ali fali par kadrova sa visine da se vidi da je to neki veliki grad sa par hiljada statista.

 

U svakom slucaju sam odusevljen, vec godinama ne gledam serije ali ovo cu da skidam cim izadje sledeca epizoda. Takodje prevod je odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam citao i epizoda me je odusevila. Volim sto je sporiji tempo u odnosu na holivudska sranja, volim kada prica polako naraste. Ali ona poslednja scena me sokirala, mislio sam da ce mali imati ulogu kroz celu seriju, kad ono arivederci :(

Imam samo jednu manu sto je ovaj severni grad kojim upravlja Son Bin prikazan kao selo od 200-250 ljudi. Znam da je potreban budzet ali fali par kadrova sa visine da se vidi da je to neki veliki grad sa par hiljada statista.

 

U svakom slucaju sam odusevljen, vec godinama ne gledam serije ali ovo cu da skidam cim izadje sledeca epizoda. Takodje prevod je odlican.

 

I ja isto odusevio epizodom... Skoro nisam gledao nista ovako kvalitetno :) Spremam se da narucim sve 6 knjige koje su do sada izasle i da procitam letos ^^ A za malog, pa bas i nije arivederci, al nmvz ^^ Da ne spoilujem :)

Edited by Shinigamy91

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...