Jump to content

George R. R. Martin "Pesma leda i vatre"


pennywise

Recommended Posts

 

Ništa se ne dešava. Deneris malo počela da jaše zmaja negde 200 strana do kraja knjige. Dzon malo pustio neke divljanke u kraljevstvo. Ovi svi ostali nit smrde nit mirišu... I pojavio se još jedan Targarjen, neki metiljavi klinac.

 

 

 

Hose Manuel Targarjeneros,brat od vanbracnog Denerisinog strica?

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoće'l još neko pročitati knjigu, da imam s kim da drvim???

Onaj forum fanova je toliko pun špekulacija i teorija, ljudi su stvarno svaka im čas'.

Inače ona teorija da je Jon sin Liane i Regara je tamo vrlo popularna :haha:

 

 

Zapravo, ako ga je ubio, što je onda toliko drljao o Snežnom do sada, a ako ga nije ubio onda je napravio još jednu MOŠŠŠA situaciju pritom na kraju knjige, a i to je dosta bzvz...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zapravo, ako ga je ubio, što je onda toliko drljao o Snežnom do sada, a ako ga nije ubio onda je napravio još jednu MOŠŠŠA situaciju pritom na kraju knjige, a i to je dosta bzvz...

 

 

 

Mozda se vrne ko bjelohodaci aka zombiji il samo nervira fanove vise dispizde dok cekaju na novi deo...ili na kraju ima da prezivi i postane skralj svega onaj blentavi Hodor.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pazi, bilo bi možda i zanimljivo kad je već to ubacio u knjigu, da Snežni postane utvara i da predje na tamnu stranu... :da: mada, teško, mnogo je razvio pozadinu za njega do sada... verovatnije će da ga oživi Melisandra ili ni nije on taj koji je umro ili će da ispadne neki svemogući warg ili ko zna.

A ako ga je ubio nakon svog ovog pletenja do sada, onda koji kurac.

 

Jedino što Branu pomaže utvara nepoznatog porekla, tako da je tu negde provukao da ne moraju sve utvare biti mindless bloodthirsty zombies

Tko zna, tko zna...

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh.. razmišljam o investiciji, da ih pročitam ponovo od početka lagano.. negde na zimu da krenem.

Jbm li ga, dosta tru fanova tvrdi da je na drugo čitanje Ples bio daleko bolji... mada mislim da se svi teše, kao neće zasrati, neće zasrati.

 

Jebi ga, ne treba se primati na serije knjiga koje nisu završene, očekivalo bi se da sam toliko naučila sa točkom vremena.. ali, ne :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste perverznjak i sadista uvek i bio. Al jeste i trOO kako nije...

ček dok dodješ do poglavlja o Teonu..

 

 

Nisam vam ispričala da mi na plaži na Samotraki prilazi lik i na grčkom priča nešto, sav uzbudjen pokazuje prstom u moju knjigu pa u knjigu koju drži u ruci :) dok sam skontala da pokušava da mi kaže da i on čita Ples... a ja ko iz rambove laganeze INGLIŠ, INGLIŠ... (tako mlada a već madjarica).

Reko jebeš ga, odeš lepo u pičku materinu ali Martin je univerzalan jezik :haha:

 

Ajd ti Javore pročitaj to za neke dve nedelje, pa idemo na FG da sredimo utiske :haha: a može i Bela Crkva...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Je l' citao neko PESME SNOVA: RETROSPEKTIVA od Martina? Vredi li cemu?

 

Posto bi Laguna trebalo da izda Ples sa zmajevima tek u aprilu sledece godine, jer razmisljao neko o kupovini hrvatskog prevoda? Znam da ima engleska verzija kod nas, ali mislim da bi oduzelo previse vremena citanje na engleskom(znam da je korisno, ali sad vremenski to ne mogu sebi da priustim)...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

čitala sam ja Pesme snova. prvu knjigu. Meni nije ništa posebno. U prvom tomu su njegove priče koje je napisao kad je bio mlad i zaluđen za stripove, dok je pokušavao da izda nešto. uz svaku priču ide njegovo objašnjenje, kad i zašto je to napisao. priče same po sebi su meni bile bezveze. previše inspirisane starim marvelovim stripovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

čitala sam ja Pesme snova. prvu knjigu. Meni nije ništa posebno. U prvom tomu su njegove priče koje je napisao kad je bio mlad i zaluđen za stripove, dok je pokušavao da izda nešto. uz svaku priču ide njegovo objašnjenje, kad i zašto je to napisao. priče same po sebi su meni bile bezveze. previše inspirisane starim marvelovim stripovima

 

Ok, onda cu ih za sad preskociti... Hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...