Jump to content

Muzički software


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Jel ima neko EW QL Symphonic Orchestra Strings Library (ono izdanje na 7dvd-jeva)?.Mrsko mi skidati 27.60gb pa ako je neko voljan da mi posalje to,a ja njemu prazne dvd-jeve ili lovu za iste neka se javi na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebra i meni bi dobro doslo... Ja skidam trenutno istu stvar... Jos je torrent, pa ne ide maximalnom brzinom -.- Imam EWQL RA i EWQL Colossus... Mada mi se Colossus ne svidja nesto posebno... Uzeli su od svega po malo i zgurali u jednu stvar.

 

Btw video sam negde oglas, neki lik reze te stvari za 1000 din, ali se taj oglas izgubio...

Edited by Shinigamy91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ja sam stavio torrent na telekomov 1mb... Pa ti vidi ko je u goroj poziciji :P A kapiraj da ima 33 seeds i 54 leach... Pa to ima da tera mesec dana -.- Kad bih nasao nekog sa nekim brzim netom, da mi skine to pa da mu platim... AL kad nikog nznm, teram sirotinjski :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ispotavlja se samo da sam mega glup. Skinuo sam razne EWQL "biblioteke" i povezao ih sa Sibelius programom, i sada radi odlicno.

Naime, Kontakt 4 player je povezan sa Sibeliusom i on sada koristi njega kao player, a Kontakt siba po sampleovima, i ja sam srecan covek. :)

Edited by Wandererzähler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimmu ja sam skinuo EWQL Symphonic Orchestra Gold 20 gb-a, sve sljaka super :) Ali ti trazis samo strings library? Meni su vise trebali Brass library.

 

A za GP 6, nznm sta ce ti to govno, ko da ga nisu izbacili... Sranje u boji. 5.2 zakon, ali ima crack-a po netu, znam da sam bio skinuo i sredio jos kad je izasao, i odmah izbrisao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimmu ja sam skinuo EWQL Symphonic Orchestra Gold 20 gb-a, sve sljaka super :) Ali ti trazis samo strings library? Meni su vise trebali Brass library.

 

A za GP 6, nznm sta ce ti to govno, ko da ga nisu izbacili... Sranje u boji. 5.2 zakon, ali ima crack-a po netu, znam da sam bio skinuo i sredio jos kad je izasao, i odmah izbrisao

ja ni ne znam sta mi treba pravo da ti kazem.hocu da skinem taj ceo pack jer svi to preporucuju,a ne znam odakle da skidam jer uglavnom kojih god da linkova ima mora se kucati captcha,a to ce skidati jos 3 godine :D odakle si ti skidao? bas tako. i ja sam skinuo kada je izaslo i odma obrisao.5.2 je mama sesticu su unakaradili i to najgore.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...