Jump to content

Muzički software


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

pogledacu kad stignem kuci.

 

ja sam antitalenat za sve sto ima veze sa software-om, kompjuterima, generalno. idalje kucam bubanj u fruityu. evo sad gledam instrukcije kako se instalira ovaj crack i dodje mi da samo jednostavno kupim software umesto da se cimam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam toliko hendikepiram da necu ni taj ez drummer da skinem. ne mogu nista novo da ucim sa 33 god :D

Za tebe je onda onaj groove agent 2 imas gotove beatove i samo pustis,nema toliko metal al do jaja sto teras sebe da sviras preko drugih zanrova

al danas stvarno sa ez drummer 2 mozes sve

Edited by STARSHOOTER_SUPREME
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram da mogu ez drummer da skapiram odmah, samo me mrzi. nemam mnogo vremena da cackam sve to, pa kad legne klinac odem odmah na FL i radim umesto da sad izucavam nesto, jbg, mator sam :D

 

sa FL nakucam kakav god nepar zelis, imam triolske midi fajlove da ubacim kad zatreba, sve ful :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Instalirao sam SDX metal foundry, i ubacio te Andy Sneap presete, al kurac, nemam dovoljno RAMa.

 

Exportovao sam wav bubanj i ubacio u cubase, medjutim, bubnjevi sad zvuche ko kurac...ugushishe se u onom reverbu i low endu...

 

E sad, da li je to do nedostatka RAMa, ili mozda zbog toga shto sam velocity sve na max stavio (tako je zvuchao najbolje obichan superior)...

 

ako neko radi sa superiorom kuci, ili se malo razume nek pomaze :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je do Asio sigurno, cim zvuce tako reverbovano ... Ono sto ja radim. Kada snimam, Asio buffer stavim na najmanje, pojede procesor ali radim samo sa snimanjem, znaci 4 ciste audio trake za gitare itd, sta vec snimam. Ako radim mix, buffer na Asio odpanjim do maximuma, i onda ne uzima CPU. Tako da, mozda je do toga? Doduse ja koristim Asio koji je dosao uz zvucnu, ali kontam da ako ne furas zvucnu mozes asio4all

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...