Jump to content

Deathstars


Recommended Posts

Bili su skroz ok! Svirka odlicna, nastup ok! Pevach je nervirao jer je jedan shablonirani selja sa shtrasom po telu. Komentari su mu jadni. Koliko sam mogao da primetim tamo je bilo svega desetak ljudi koji su uopste znali o kom bendu se radi. Cuo sam svoje omiljene stvari pa je meni bilo kewl!

 

 

Evo par fotki:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

 

Posle smo ih sreli par puta po festivalu i nismo hteli da se slikamo sa njima! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo znao pesme sa Termination Bliss i mozda dve sa Synthetic Generation.

 

Tongues

Blitzkrieg Boom

Motherzone

Cyanide

Play God

Synthetic Generation (?)

Syndrome

...

 

Toliko sam ja znao! biggrin.gif

 

Meni je bilo kewl. Naravno bilo je volina koji su im zvizdali iz publike i to samo zbog imidza no dobro glupost je neunishtiva. Mada pevach je antipatichan a basista je uzasno ruzan. icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro svima su smetale te dve rechenice... to smo valjda do sad apsolvirali?

Nj. I nisu bas smetale icon_biggrin.gif Upoznati smo s tim da su oni..pa recimo..nastrani.

 

Jos ne mogu vjerovati da sam ih gledala, skakala sam kao luda dok je Whiplasher hodao po bini.

 

BLITZKRIEG

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma shta smarate, likovi su skroz super, jesu te dve rechenice bile ono kao wtf?

al jbg, omaklo mu se icon_razz.gif

a kad ih upoznash i nisu toliko nastrani, bash su skroz normalni i ok biggrin.gif

mene jedino nerviraju one shljokitze i perje na andreasu, al jbg to mu je styling, a da ga vidite bez shminke, miiica, bash je smeshan mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgledaju napaceno, mislim slike leseva u pozadini? Oh, strasno, bas sam se bio uplasio... Ali opet bolje od lustera... od kojih jedan ne radi...

Bili su bolji od Hima meni licno, za te ispade sam pevaca lepo iz drugog reda oterao u pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam mogao da primetim tamo je bilo svega desetak ljudi koji su uopste znali o kom bendu se radi.

Hehe, živa istina! Svirka već uveliko počela, tj. već se bliži kraju, neki lik skače do mene čitavo vrijeme i ja ladno pomislim da ih lik i voli, i kao super, pošto vidim da u okolini malo ko zna ko su, kad se ladno isti tip okreće put mene na pauzi između pjesama i pita me o kom bendu je riječ (???)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...