Jump to content

Deathstars


Recommended Posts

  • 1 month later...

Zapravo Deathstars se nisu oduseili Beogradjankama nego ssa onih par goticarki iz NS koje su videli na EXITu, ok da ne idemo u lokalnetraceve bilo je tu i zvaljenja sa lokalnim maloletnicama. Tako da.... no nebitno. Meni bila mnogo smesna ona najava na Pinku za njihov koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg. ne gladem pink. A lagano nema teme ni na zumetli ni nigde drugde! Kako li ovi organizatori planiraju da sakupe publiku sa cenom karte od 1k djunti? (kada u vecini slucajeva su to ljudi sa zumetle koji nemaju pametnija posla) icon_smile.gif

 

Anyway,

 

user posted image

Edited by Arucard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najdosadniji koncert koji sam ikada gledao...dosadan, neinventivan nastup i imidzh benda, loshe resheno pitanje zvuka, gomila zhenske dece u publici koja svojim vrishtanjem i chupanjem kose zagorchava zhivot ostalim ljudima...

 

Dve pesme koje sam donekle i imao zhelju da chujem nisu ni svirali, al' ajd...

 

Ponashanje benda van bine je zaista jadno...jedino mi je pevach izgledao iole pristojno...priche koje sam chuo i stvari koje sam video navelo me je na to da DS budu prvi bend sa kojima nisam zheleo da se napijem posle svirke...(All hail Charon!)

 

i na kraju - samo jedan mali zakljuchak - nashe ribe se ponashaju kao glupe male bimbo grupi drolje...nemojte se degraditrati molim vas...i pozdrav od hepatitisa c za 5 riba koje su se, jedna za drugom, zhvalavile sa gitaristom predgrupe.

 

Molim vas, bez pljuvanja mog posta, ne kazhem da je DS losh bend - to je pitanje ukusa naravno, samo opisujem onako kako sam ja dozhiveo jucherashnji koncert.

 

usput, zahvaljujem se ekipi drugara/drugarica koji su mi pravili drushto tamo, zahvaljujucji vama, izvuchen mi je prosek koncerta...nadam se da ste se vi makar lepo proveli pivopije.gif

 

E da...josh jedan savet - bolje slushajte NIN, The Kovenant ili Zeromancer nego DS...

 

sve najbolje! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najdosadniji koncert koji sam ikada gledao...dosadan, neinventivan nastup i imidzh benda, loshe resheno pitanje zvuka, gomila zhenske dece u publici koja svojim vrishtanjem i chupanjem kose zagorchava zhivot ostalim ljudima...

 

Sad mi lakse sto nisam bio,a i imao sam neki osecaj da ce biti tesko sranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo se vratih sa koncerta i moglo je da bude mnogo bolje. Bend kao sto su oni ne sme da pusta muziku sa matrice. Ne znam zasto nisu imali klavijaturistu, a takodje ni koji ce im kurac onaj novi gitarista

Dosta stvari tamo ne mozhe da se uradi sa kljavama...ili matrice ili neki predrkan leek na sempleru+ kljave...Podrzhavam bilo koji vid korishcjennja matrica i semplova ako cje to pomocji da bend zvuchi onako kako bi trebalo...Samo ono shto momci nisu skontali je to da koriste mnogo patosa (tipa horovi i ostala sranja) koji imaju puno niskih frekvencija i samim tim gushe svoj sopstveni zvuk...zato ste dobili muljav zvuk juche...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To [adept]:

 

Стварно не капирам како си покупио тако лош утисак са концерта. Мени су били прилично ОК са музичке стране, све су ок одсвирали, имали добар наступ, озвучење је било сасвим ок, а имај у обзиру да сам их гледао и на Егзиту.

И није ми јасно на шта си конкретно мислио када си рекао да им је лоше понашање ван бине, шта им конкретно замераш. Делили су аутограме, сликали се са фановима, мало се мрштили на сликама али то је за очекивање и сл. 300 пута мање позераја је било са њихове стране него од стране Stoneman-а. А за оне форе са оним метро-гитаристом из Stonemana се потпуно слажем, лик се толико напржио да је почео да се пење на онај сто где су се продавале мајице и постери, ваљда се истриповао да ће неко да га слика или не дај боже извата као певача DeathStarsa на концерту. Једино што је по мени љигавије од њега и комплетног Stonemana су оне загореле рибе на концерту и после концерта, да се на понављам баш си их лепо описао

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam i h gledala na exitu,i bash mi se swideli,inache ja sam njihow weliki fan josh od raniji(tj. kad nisam znala kako izgledaju)

sad ih samo wishe wolem icon_razz.gif

a sinotj ne bejah na konc.-u i jaaaako mi zhao sad.gif

Newena, izdala si Deathstars i kvazi goth scenu icon_razz.gif

E da, pevac im je uzasno mrsav. Kod nas u niziji kazu za take il siroma il bolestan ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj,bozho,pa shti si ti radio tamo medju swim onim maloletnicama?

Ko ti kaze da sa mbio,. mozda jesam mozd ai nisam. A zna kako, zamisli sledeci scenario. Nije vikend, ne radi se kao izbacivac u tvom omiljenom nocnom klubu, pa mozda nemah koga da pustam free unutra i pred kim da setam one tetove sa penmtagramima. Zakaj onda ne setati po Beogradu svoje misice sa Pentagrami/Giger tetovima sa kojima se ti sprdasa sa svojom manipulativnom drugaricom? Naravno sve pod uslovom da sam bio icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhm, dobila sam kartu juče pa sam se pojavila polunadrkana, sedela na tribinama i gledala kurvice i decu kako se gube.

A da ne pominjem manijake od kojih sam morala da branim maloletnice...

 

Bend manje više, čula sam samo ovaj drugi album i zvučali su...neupečatljivo...

 

Kad smo kod mršavog pevača, skinny je mršav, ma mršaviji od mene...

Inače oko žvalavljenja ono je čist horor...

 

(btw gwy upoznala sam te "lokalne maloletnice")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...