Jump to content

Deathstars


Recommended Posts

Evo the next big thing-a, zasigurno, kada je scena industrial metala u pitanju. Deathstars je nastao od clanova benda Dissection i Swordmaster, sto pricu cini zanimljivijom. Imidz svih clanova benda je klasican mensonovski, mada je mjuza mracnija varijanta bendova Zeromancer i Pain. Ima uticaja i bendova The Kovenant, Type O Negative, pa i Paradise Lost-a. Ponekad uplivaju Ministry i Rammstein, premda je atmosfera potpuno drugacija.

Debi album se zove "Synthetic Generation" i izdao ga je za polje Evrope Nuclear Blast prosle nedelje. Prvi singl nosi ime albuma i vrti se na mnogim muzickim TV stanicama. Na turneji su trenutno sa Paradise Lost-om, iako su od njih 20 puta zesci. Verovatno plase one fensare koje danas posecuju PL koncerte (voleo bih i ja da to vidim :wink: )

Muzika je mracna, cvrsta, besna, destruktivna i dosta melodicna, vokal ekstremno dubok, elektronika izvrsno uklopljena.

Ukratko, pravi hit album benda sa harizmom kome put do trona nece biti dugacak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih gledao live, 2. novembra... Nisu losi, onako, mogu da prodju. Malo me iznerviralo kada je pjevac rekao: ''We are here for just one reason... To bring you original swedish brutality!'' :roll: :roll: :roll:

 

Medjutim, poslije njih kao druga grupa je svirao neki svapski bend, TAPE, ili tako nesto, i oni su deathstarsima strasno podigli rejting... Tape je bio uzasan, prvi sam put tamo cuo za njih i nadam se podlednji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

(To je bila sigurno VIVA+, a ne MTV!)

 

Jao, samo ne TAPE, koji su to smarachi! :mrtav: Kakve oni imaju veze? :?

 

Nemam pojma samo znam da je neka cura pored mene uzivala kod neke konjske pjesme... Djiha, djiha ili tako nesto...

 

A ''zenskica'' je toliko gadna da je ne bih tucao ni kamenom u glavu...

 

@kentkg U ostu, Gablenberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh... ja sam malo nize, u Bergstr. to je odmah kod Libanonstr. A gdje si sad? Ja sam ovdje tek tri mjeseca i jedva cekam da se vratim... I ovdje nisam upoznao nikoga iz ex-yu ko slusa metal... Zapravo nisam upoznao nikoga ko slusa nesto osim narodnjaka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Heh dobio djecko stipendiju pa dosao da se obrazuje (jebo' ti njemacku skolu, nije ni za sta...) a samo uziva u cijenama marlbora... Heh 3€... Jos 18 cigara... Bicu do avgusta...

 

A ne rece mi ti gdje si sada...

 

Vodili me u MP, da vidis svirke :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ne bi LKA Longhorn jedno? Btw tamo su bili Deathstarsi...

A i Röhre sam vidio, odmah pored Ostportala, ali nisam nikad bio... Jebiga nemam s kim ici... Nisam jos nikog upoznao ko slusa ista tvrdje... Zato je 99.99% hip-hopera...

 

Tako pitam ja jednog lika sta slusa a on ce meni Black... Ja se taman primio, (nije da volim black ali to je to...) ispitujem ga za grupe... I onda sam jadan shvatio da ovde hip-hop, rap itd. zovu Black... Ja sam se samo pokrio po glavi i rekao ''zemljo otvori se!'' :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

definitivno znaju svirati a to sto sviraju druga stvar.catchy stuff,brzo udje a i izidje iz usiju.image mi se svidja iako bi mi bilo draze vidjeti nekoga tko taKO izgleda tu u klubu nego u bendu no.gif

definitivno podsjecaju na kovenant a sto se murderdollsa tice samo po izgledu,i sami tvrde da murderdollse nisu nikad ni culi.

mah time will tell,tko visoko leti nisko pada icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...