Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Zanimljivo je kako neki smesni bendovi sa tri svirke pred 50 ljudi imaju mnogo vise strana od bendova koji rade uspesno. Nadam se da ce sledeci album biti odlican!

 

Malo ilustracije citiranog: (prva kolona ime benda, druga broj strana na yumu)

Rapid force - 5

good eye closed - 2

apocealypse - 10

stratus - 5

mad goya - 2

anguish sublime - 6

tornado - 3

annathema - 10

amon din - 11

 

Ovo sam nasumice navatao, nemojte se osecati uvredjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, recimo da je u stvari "sto je stariji bend (a da je aktivan) ima manje strana", jer uglavnom noviji bendovi, gde svira mladjarija imaju vise strana, zbog gorenavedenog faktora.

Ali, ne ocekujete valjda ozbiljno da ce neko mnogo da postuje na Good Eye Closed temi na ovom forumu?

Tornado tema je skoro ponovo otvorena, posto je stara izbrisana. Nije bilo novih vesti o njihovom radu, pa nije dugo postovano na njoj... i otisla je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svaka čast!

E to je pravi fan, tako se podržava bend!

Hoću i ja jednu takvu majicu, ali ne u roze, već u ljubičastoj boji.

Morao bi logo onda da bude beo, jer se ne bi video inace. Ta majica bi otpr. izgledala k'o naslovna strana 'Tmine'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, onda neka neko osmisli graficki dizajn i neka pravi te majice!

 

@Strahinja: Sta ima da se zasluzuje? Valjda da se plati...

 

Zato sto se majice domacih bendova ne smeju praviti, ne sme se zaradjivati na tome, razumes?

Ja sam uradio jednu majicu za Smorock, drugarski.

Ako se bend slozi, uradicu majice za vas...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto se majice domacih bendova ne smeju praviti, ne sme se zaradjivati na tome, razumes?

Ko prica o zaradi? Vecina nasih bendova radi majice i prodaje ih za pare koje su dovoljne samo da se otplate troskovi stampe. Tako cemo mi raditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slučaju, mislim da je i pokušaj pravljenja takvih majica nešto jako pozitivno, jer kada odeš u inostranstvo i ljudi vide da nosiš majicu nekog domaćeg benda, i još im se svidi, pa te pitaju da se sa njima menjaš, onda je velika šansa da će hteti da nabave i diskografiju pomenutog benda, ili bar deo nje...E sada je na našim bendovima, pa i ovom na čijoj temi pišemo, da odobre takvu akciju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slučaju, mislim da je i pokušaj pravljenja takvih majica nešto jako pozitivno, jer kada odeš u inostranstvo i ljudi vide da nosiš majicu nekog domaćeg benda, i još im se svidi, pa te pitaju da se sa njima menjaš, onda je velika šansa da će hteti da nabave i diskografiju pomenutog benda, ili bar deo nje...E sada je na našim bendovima, pa i ovom na čijoj temi pišemo, da odobre takvu akciju.

 

U pravu si, ja kazem da necu da pravim majice bez njihove dozvole, oni sami sebi prave majice. Glupo je da ja napravim njihove majice i na tome da zaradjujem, to hocu da kazem, ne zaradjujam na domacim bendovima...

I ova jedna je napravljena samo za troskove, drugarski...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...