Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Koliko ce neki text MRa da pomogne vracanju Srba paganizmu?

 

Vrlo pametan post. A sto se ovog pitanja tice JA MISLIM (znaci to je samo moje subjektivno misljenje) da May Result uopste i nema nameru da pomogne vracanje paganizma Srbima i tako to. Kad pogledam njihove tekstove vidim samo po negde da se pominje Svarog i mozda jos koje pagansko bozanstvo.. Kako ce se vratiti paganizam Srbima kad je samo 20 i manje posto zastupljen u tekstovima dok je 80% zastupljena mrznja prema hriscanstvu(ako ne racunam pesmu Pogrom)? Zapravo,prema Isusu jer su njega najvise izvredjali a ne crkvu i tako te institucije. 

 

U ovoj ideji je mnogo vise pomogao film Zeitgeist nego MR. Nemam pojma sta da kazem vise..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, 'ajde zajebite jebenu religiju.

 

@Gojko Druzhe, raspravljalO se O tekstovima ranije, sada je vecj pochelo da se sere jako.Opustite se ljudi, zajebite gluposti...

 

Prijatelju, za MR je jedino karakteristicno lose upakovana bezrazlozna mrznja prema Hriscanstvu i ceo koncept je posvecen tome.... O cemu hoces da pisemo kad MR muzicki nije uopste nesto preterano inovativan, a to na koncertima cesto izlazi na videlo, a bend koji aktivno svira duze od 10 godina ne bi smeo to sebi da dozvoli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, za MR je jedino karakteristicno lose upakovana bezrazlozna mrznja prema Hriscanstvu i ceo koncept je posvecen tome.... O cemu hoces da pisemo kad MR muzicki nije uopste nesto preterano inovativan, a to na koncertima cesto izlazi na videlo, a bend koji aktivno svira duze od 10 godina ne bi smeo to sebi da dozvoli...

 

Jos jedan pametan post ovog coveka! Mislim,glupo je vise pisati kako su oni super bend i tako to..

 

A i u ostalom,kako sam listao ovu temu dosao sam do zakljucka da je ogroman broj ljudi napisalo kako ce podrzati bend tako sto ce kupiti original. Ja sam (na veliku zalost) podrzao ovaj bend i kupio sam Svetogrdje limitirani na 666 primeraka. Prodavac u Mordoru (Dusan valjda) je rekao kako je MR prodao svega oko 1000 komada tog albuma,dok ovaj limitirani ima jos uvek da se nadje i ostalo je oko 100 komada. Koliko je vremena proslo od izdavanja tog albuma?

 

Koliko vas je slagalo da je kupilo album??

 

Ili lazete vi,ili lazu oni. Ja mislim da lazete i vi i oni. U ostalom, bend i nije zasluzio neku posebnu podrsku. Na kraju krajeva nemaju nista posebno. Jedino nazovi posebno su kao tekstovi 

koji su nafilovani 

po malo starijim izrazima ali osim toga nista posebnijeg nema..

Edited by Mazrim Taim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodavac u Mordoru (Dusan valjda) je rekao kako je MR prodao svega oko 1000 komada tog albuma

Брате, то је у данашње време одличан тираж, поготово за наше услове и наш бенд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, то је у данашње време одличан тираж, поготово за наше услове и наш бенд.

 

Tvoj post na ovoj temi je 1130. Od 1130 postova na ovoj temi negde oko 700 je bilo nesto tipa "super su" ili "podrzacu bend" ili "kupicu sve njihove originale" ili tako nesto. Nemoj zaboraviti da bar 60% fanova May Result-a uopste i ne dolazi na yumetal a kupilo je disk. To je po mojoj GRUBOJ proceni negde oko 500 ljudi. Znaci,tih 500 koji ne dolaze na yumetal a kupili su original + ovih 700 koji dolaze na yumetal a "kupili" su original je koliko znam 1200. A May Result NIJE prodao vide od 1000 albuma a 1200 da ne pominjem. Takodje necu pominjati ljude van srbije koji su kupili original,a bas ti ljudi iz Mordora kazu da ih ima i vise nego u srbiji. Razumes li o cemu govorim dobri covece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Без обзира на дистрибуцију у свету, ја ти кажем да подземни бендови и напољу који премаше 1000 продатих примерака данас могу да се бусају у груди. Нисам ни мислио да су овде продали 1000 примерака, то је у данашње време немогуће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Без обзира на дистрибуцију у свету, ја ти кажем да подземни бендови и напољу који премаше 1000 продатих примерака данас могу да се бусају у груди. Нисам ни мислио да су овде продали 1000 примерака, то је у данашње време немогуће.

jos s tom vrstom metala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoj post na ovoj temi je 1130. Od 1130 postova na ovoj temi negde oko 700 je bilo nesto tipa "super su" ili "podrzacu bend" ili "kupicu sve njihove originale" ili tako nesto. Nemoj zaboraviti da bar 60% fanova May Result-a uopste i ne dolazi na yumetal a kupilo je disk. To je po mojoj GRUBOJ proceni negde oko 500 ljudi. Znaci,tih 500 koji ne dolaze na yumetal a kupili su original + ovih 700 koji dolaze na yumetal a "kupili" su original je koliko znam 1200. A May Result NIJE prodao vide od 1000 albuma a 1200 da ne pominjem. Takodje necu pominjati ljude van srbije koji su kupili original,a bas ti ljudi iz Mordora kazu da ih ima i vise nego u srbiji. Razumes li o cemu govorim dobri covece?

 

Off-Topic:

 

Vishe ljudi van Srbije je kupilo May Resultov diskm , nego ljudi unutar Srbije? I na koju foru, si izracunao da je 700 ljudi sa ovog foruma reklo da ce da kupi May Resultov disk , neznam uopste dal ima tolko aktivnih clanova na yu-metalu? Sta ako je neko rekao da ce da kupi a nije jos kupio , a zeli u skorije vreme. Malo mi cudne tvoje statistike, odakle ih vadish uopste? A ovo za 500 ljudi koji ne idu na yumetal a fanovi su Mayresulta, mi je veoma cudno kako si izracunao...... Veoma si grube statistike dao.

 

Inace ti oces da kazes da ovde vecina ljudi laze da je kupila oreginale? XD PA i da laze cemu tolka frka? XD

 

I ako je Dushan rekao da je May prodao 1000 albuma to je fenomenalno za underground band u Srbiji, i svaka cast za MR.

 

Inace ne znam sta da kazem za ovu grupu nikad nisam cuo nista od njih, nit ima da se dowuje pa verovatno necu u skorije vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Без обзира на дистрибуцију у свету, ја ти кажем да подземни бендови и напољу који премаше 1000 продатих примерака данас могу да се бусају у груди. Нисам ни мислио да су овде продали 1000 примерака, то је у данашње време немогуће.

 

Ma neka se busaju u grudi,ne pricam o njima uopste nego o onima koji su lagali da su kupili original. A kako smo dosli na tu temu da pricamo o lazovima nemam pojma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

rado kupim domaci album ako valja , ali ovo je slucaj : ,, u zemlji slepih i jednooki su kraljevi '' . razumem da ljudi hoce da podrze scenu kupovinom albuma , ali bend koji zaradjuje pare i za losu muziku nema razloga da se trudi da stvori nesto bolje . pre cu kupiti disk kvalitetnog benda , nego nekog domaceg koji citav zivot ,, ima ideje '' i ,, snima album koji ce izmeniti nasu scenu '' + ima tekstove koji pripadaju teenage rebel uzrastu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, 'ajde zajebite jebenu religiju.

 

@Gojko Druzhe, raspravljalO se O tekstovima ranije, sada je vecj pochelo da se sere jako.Opustite se ljudi, zajebite gluposti...

 

Na yumetal-u se nešto proglašava za "proseravanje" nakon što se pređe kritična tačka od cca. 50% ljudi koji ne razumeju o čemu se priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Posle završenoga snimanja novog albuma, MAY RESULT će 14. avgusta nastpiti na METAL MANIA Open Air festivalu u Sloveniji. Na nastupu ce premijerno biti izvedene neke od novih pesama.

Za vise informacija posetite sajtove:

 

http://www.metalmaniafest.net/

http://www.myspace.com/metalmaniafest

 

 

MetalManiaopenair2008.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...