Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Dark Revolution predstavlja
SAMHAIN 2008

31.10-02.11.
Akademija, Beograd

---
I dan - petak, 31. oktobar

Od 22:00 Okupljanje ispred Akademije, trick or treat, slatkiši i ostale Halloween zanimacije i po koje iznenađenje :-)
22:45 (ispred Akademije) Masquerade (by Maria Margoth - otvaranje festivala)

23:15 Halloween Maskenbal
Tema nije striktno određena. Budite originalni, biramo najbolju masku*

Veliki klub:
DJ Marko Gangbanger (Beograd)
Haven DJ tim (Dark Revolution, Beograd)

Mali klub:
DJ EngelsstaubDX (Zagreb)
DJ Stefan (Dark Industry, Beograd)

---
II dan - subota, 1. novembar

20:00 Koncert bendova:
May Result (Beograd)
Sacramental Blood (Beograd)
Formless Terror (Skopje)
Awaiting Fear (Beograd)
Ormus (Sarajevo)
Azazel (Beograd)
Ashen Epitaph (Senta)

After: DJ Grom666 (Awaken, Novi Sad)


---
III dan - nedelja, 2. novembar

20:00 Koncert bendova:
Fancy Frogs (Pančevo)
Istok (Kraljevo)
dreDDup (Novi Sad)
Vien Lur (Beograd)
Tamerlan (Novosibirsk)
Pjesn (Majdanpek)

After: DJ Tomi Phantasma (Twilight, Zagreb)


Više detalja o dnevnom delu programa za par dana.
Bendovi koji su podneli prijavu a nisu uvršteni u finalni program nastupiće na Samhain draftingu, 5. oktobra u beogradskom klubu Livingroom SKC. Više informacija o tome sutra u toku dana.

*Nagrade za najbolju masku:
I mesto - Dark Revolution VIP članstvo (važi od 3. novembra) - besplatan ulaz na sva dešavanja, sva Insurrection izdanja dobijate besplatno itd.
II mesto - besplatan ulaz na sva dešavanja u sezoni 2008/2009 (važi od 3. novembra 2008. do 3. novembra 2009.)
III mesto - žeton za mrrračni stoni fudbal :-)

---
Zvanični sajt festivala: samhain.darkrevolution.org
Dodatne informacije: [email protected]
Call centar: +381/11/2086-440 (radnim danima 17-20h, 5 dana uoči festivala 0-24h)

---
ULAZNICE
Prodaja ulaznica (serija 2) počinje na Samhain draftingu (5. oktobar, Livingroom SKC). 6. oktobra šaljemo ulaznice na prodajna mesta.
Ulaznice možete da rezervišete i pre početka prodaje (serija 1 i serija 2), tako što ćete poslati e-mail sa tačnim imenom i prezimenom i kontakt telefonom na adresu [email protected]. U roku od 24 časa ćete dobiti odgovor sa detaljima o načinu uplate i potvrdi rezervacije.

Pretprodaja - serija 1 (ograničen broj ulaznica, do 21. septembra):
I dan - 200 dinara
II dan - 250 dinara
III dan - 250 dinara
Komplet ulaznica za sva tri dana - 400 dinara

Pretprodaja - serija 2 (do 19. oktobra):
I dan - 250 dinara
II dan - 350 dinara
III dan - 300 dinara
Komplet ulaznica za sva tri dana - 650 dinara

Pretprodaja - serija 3 (do 31. oktobra):
I dan - 280 dinara
II dan - 400 dinara
III dan - 350 dinara
Komplet ulaznica za sva tri dana - 800 dinara

---
STREET TEAM
Svi zainteresovani za promociju Samhain festivala u svom gradu mogu da nas kontaktiraju putem e-maila [email protected].

Evo i linka za temu:
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=37702
:pivopije::pivopije::pivopije:
Edited by archsound

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Pesma sa narednog album je upravo postavljena na myspace profil benda!!!

 

mrqn2.jpg

 

 

Kakva je ovo slava smrti,kad ovi sto nose les deluju ko da im je sve po kuci pobiveno?

ili je to ipak slava smrti,dok mrtva usta ne govore?

Drugo,zar krst ne ide na gore,ne na dole.taj što vam je crto,el ikad vido krst?

i u kaubojskim filmovima bolje su ga sklepavali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Idi slusaj bebi dol.

 

pa da znas da ocu.ima bolji glas nego ovaj njiov.ovom kad bi dao nesto od dragana stojnica da otpeva.zagusio bi se posle prvog stiha.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

May Result long awaited 4th full-length album "Slava Smrti" is out now on Battle God Preoductions!

Available as a limited 500 copies digipack version with 24 pages booklet and as regular slipcase edition wich will follow up later.

Also the Serbian release(available ONLY for ex-Yugoslavia territories)will come as digipack on 1st on November on Grom Records/Take It Or Leave It Records!

The limited LP version will follow up soon on Morana Society Prod.!

 

More information soon ... HELL!

 

Dakle stize...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Uzeh i ja ovaj digipak, dobar je, mada volim duža izdanja :bigblue:

 

Sta ja znam, ja bas obrnuto. Po meni su najbolji Metal albumi oni koji traju DO 45 minuta. Ovaj traje 34 minuta, moglo je biti za nijansu duzi ali ne smeta, ja bas i nemam neku "zamerku". Recimo meni je "Svetogrdje" odlican album bio, samo po meni, jedina mana mu je bila sto je previse dugo trajao, jer je Tempo uglavnom bio "Mid". To je sto se mene tice. Inace, favorit sa "Slava Smrti" su mi poslednje 2 pesme, one su mi nekako bas MAY RESULT pesme. I bubnjevi su legli super (zvuk/nacin sviranja), dosta su drugacije odlupani (cuje se da nije isti bubnjar). MA bre, ODLICAN album, bas sam se odusevio, preslusao ga celog, i uopste ni u jednom trenutku mi nije bio dosadan, niti mi je koncentracija opala dok sam ga slusao. A to mi se jako retko desava kod Metal albuma, tako da je "Slava Smrti" za sve pohvale, i nadam se da ce postati jos vece ime sa ovim albumom jer to definitivno zasluzuju, to se da cuti, po kvalitetu pesama naravno (od rifova do aranzemana, od zvuka do prelaza, ma apsolutno sve je na svom mestu).

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo preslušavam album polako. Vrlo, izuzetno profesionalno, dobar intro, a ova Hold This Earth... je fenomenalna pesma, uvodni rif je sigurno jedan od najboljih koje sam čuo ove godine, šteta što nije više/bolje iskorišćen. MEĐUTIM, mnogo mi vuče zvuk na Emperor, pogotovo vokal, a to mi se baš i ne sviđa, no dobro, kad obrnem više puta, daću konačan utisak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino izdanje, ima neceg sto me podsjeca na Tminu. Album je mogao samo malo duze da traje, ali mu to nije minus. Stvarno jaki bubnjevi, ali i klavijature koje su bas dobro uklopljene. Uostalom, kompletna produkcija zvuci dobro i kompaktno, sto me je posebno obradovalo. I one lude babuske na odranog vrana, kao neki vlashki trip :)

Jedino mi se ne dopada stavljanje obrade nabijenog nazarecanina. Bespotrebno.

 

Iako nista epohalno, Slava smrti je dobar album koji ce zasigurno naci put do vaseg crnog srca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...