Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

10/10?! Je l' ti ljudi slušaju metal uopšte? Mislim, nije da je loš album, ali dati mu više od 8 u bilo kojoj varijanti je krajnje neobjektivno.

 

Pa pazi, objektivno gledano - album ima dobru produkciju, dobre pesme/riffove/aranzemane, tehnicki savrseno odsvirane instrumente, odlican dizajn...i sta mozes vise da trazis od Metal albuma?

Jbg nije sad ovo najoriginalniji Black Metal album ikada ali po meni nije ne zasluzeno sto su dobili desetke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni nije ne zasluzeno sto su dobili desetke.

 

Pazi, moje misljenje, 10 - najvisa ocena, znaci - nesto bez mane.

Albumi tipa Altars, prvi Emperor, King... (bar za mene)

Ovaj MR ako zbog neceg, a ono zbog ne preterane originalnosti ne moze dobiti 10, a i Gladov vokal je meni uvek jako skripao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, objektivno gledano - album ima dobru produkciju, dobre pesme/riffove/aranzemane, tehnicki savrseno odsvirane instrumente, odlican dizajn...i sta mozes vise da trazis od Metal albuma?

Jbg nije sad ovo najoriginalniji Black Metal album ikada ali po meni nije ne zasluzeno sto su dobili desetke.

Pazi brate, sto se tice albuma, Tmina, je Tmina! :rockdevil:

 

Sto se tice ovog albuma, meni je do jaja ali su suvise blizu the stoneu. Da izbace klavijature dobilibi smo the Stone 2! 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi brate, sto se tice albuma, Tmina, je Tmina! :rockdevil:

 

Sto se tice ovog albuma, meni je do jaja ali su suvise blizu the stoneu. Da izbace klavijature dobilibi smo the Stone 2!

 

Pa, ja ni nisam nista rekao u vezi Tmine :)

 

A moze album da podseca na koga hoce kome hoce, ali je album jebeno DOBAR. Eto, toliko od mene, ja sam rekao svoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena standardnog diska, a koja digi izdanja i u čemu je razlika?

 

Cena je 650 dinara preko Grom Records/CD Shop Mungos, i trenutno samo domaci Digipack imas na raspolaganju.

 

Za 2-3 nedelje treba da stigne Australijansko izdanje sa drugacijim omotom, bonus pesmom (obradom), i booklet od 24 strana. Predpostavljam da ce cena tog izdanja biti 850 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...