Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kupio ja sinoć ovaj prišivač, a i disk u Mungosu. Meni je ovaj logo siv a na ovoj slici je beo, dali to ima u dve boje ili je to zbog blica?

Što se tiče albuma Slava Smrti, prešlusao sam ga jedno sedam osam puta i mogu reći da je odličan i mislim da je to njihov najači album do sada. Svaka čast ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Слава Смрти је одличан албум!!! На прво слушање сам се запитао који курац је сад ово, али све после другог...јој, јебање маме! Свака част!

 

Слава!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlosija recenzija ikada, kakav crni Dimmu Borgir jebo mamu ko to radi te recenzije uopste?! Jebo mamu, album od inostranih casopisa vec 3x dobio 10/10 i sad ovako nesto, uzas...

 

Ja sinoc , malo pregledao strane chasopise i svi koji su ocenjivali May Result nisu mu dali vecu ocenu od 6.5 . Ja stvarno neznam gde si ti video 3x 10/10.

 

Ja evo pre par sati bio do Mamuta da pazarim disk, i gle chuda svi May-ovi rasprodati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Forseti
Ja sinoc , malo pregledao strane chasopise i svi koji su ocenjivali May Result nisu mu dali vecu ocenu od 6.5 . Ja stvarno neznam gde si ti video 3x 10/10.

 

Ja evo pre par sati bio do Mamuta da pazarim disk, i gle chuda svi May-ovi rasprodati.

 

U Terrorizeru 7.5, više nego Six Feet Under ili Gamma Ray...

Plus pojavljivanje na kompilaciji, zajedno sa Darkthrone, Thyrfing, Taake...

Edited by Forseti

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li su ikada izradili neki prisivac? ako jesu, jel se moze nabaviti jos?

 

Pa ima, kontaktiraj May Result preko My Space stranice, ILI preko Grom Records-a za prisivac (ako nisu vec sve prodali).

 

Cena je negde oko 300 dinara. Pozdrav!

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hm, da ne preterujete malo s toliko pozitivnim kritikama za ovaj novi? Licno mislim da je Gladov vokal katastrofalan, covek bi pomislio da ce se malo vise potruditi, barem u onoj obradi Impaled Nazarene-a. Ali ocito je da je ovim ljudima poslednjih godina zamanjkalo inspiracije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, da ne preterujete malo s toliko pozitivnim kritikama za ovaj novi? Licno mislim da je Gladov vokal katastrofalan, covek bi pomislio da ce se malo vise potruditi, barem u onoj obradi Impaled Nazarene-a. Ali ocito je da je ovim ljudima poslednjih godina zamanjkalo inspiracije..

 

 

Неби се сложио с тобом! Баш супротно Глад је отпевао као никад до сада ( по мени) у неким деловима се запитам јел то исти лик који је певао раније?! Једине замерке на албуму су завршеци песама ( пуцкетанје ватре) који након више слушања знају мало да сморе... али иначе чиста петица за албум

Edited by Prezir_99

Share this post


Link to post
Share on other sites

biti u potencijalu

 

1. ja bih

2. ti bi

3. on bi

 

1. mi bismo

2. vi biste

3. oni bi

 

sto se albuma tice, mislim da je muzicki veoma dobar. textualni deo mi za sad ne ide.. glad je dobro odradio svoj deo sto se pevanja tice, ali mi textovi nikako ne odgovaraju.. mozda vremenom.. kad se slegne i tako to..

 

edit: ne kompletni textovi nego neki delovi

Edited by behemoth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...