Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

  • 8 months later...

ja sam za ovim ljudima umalo jednom suzu prolio,bilo mi nekih 12 godina valjda i citam Metal Exspress,ako se cak dobro secam bio je drugi broj u pitanju,neki text o MR i na kraju recenica nesto kao "bandu se pridruzio jos jedan vokal..Glad.." u Rogosicevom stilu napisana..jebem ti potreso sam se u picku materinu reko nemaju ljudi sta da jedu..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

83162428_10157547375657795_7532127646423

 

Quote

It is with a profound sense of sadness that we share the news that our long-time bassist and one of the originators of May Result, Rastko Marić has met the great unknown at the age of 41 after a short and complicated illness.
SLAVA TO HIS HORNS IN BLOOD!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Šta znam, ni onaj inicijalni omot nije bio baš sjajno rešenje. Pogotovo kada ga gledaš sa ove velike distance. I šta su u međuvremenu radili ostali domaći bendovi. The Stone je po meni uvek imao bolje omote naspram May Resulta.

Ne piše na bandcampu ko je bio zadužen za novi omot, ali možda je i preduslov ovog izdavača bio da se uradi totalna promena, a nekako Tmina i gavran idu pero pod pero.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
On 4/12/2020 at 8:19 PM, Fapril ethereal said:

Trebalo ih je pitati šta misle o ovim hrišćanskim skretanjima u srpskom blek metalu..

Mislim da ono što je Kozeljnik svojevremeno odgovorio u intervjuu za Rock Express o požaru na Hilandaru sugeriše da im to ne smeta! 😄

(Da ne jem gomna, ko nije čitao - rekao je kako ne podržavaju paljevinu manastira jer je to ipak deo srpske kulturno-istorijske baštine, tako nešto, closet hrišćani su to!)

A i koji blek metalac nije closet 'rišćan, svi su oni na Hristovom putu što sada kulminira sazrevanjem, stigo bm u srednje godine, da je živ i zdrav još 100!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...