Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

May Result je jedan od boljih (ako ne i najbolji.....ne znam tu je i The Stone)nasih black bendova... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif U Slavu Rogova Nasih .....ok je izdanje...Slava To Our Horns In Blood i Kultus Usnulih Bogova su odlicne pesme....Obrada Gehenne je pun pogodak...Svidja mi se...Sto se tice Tmine ....album je odlican,ima mnogo dobrih pesama...Mada nadam se da ce Svetogrdje biti boom... icon_rockdevil.gif

 

+apsolutno se slazem sa Frankenchrist-om...Poz

 

A sada likovi iz May-a...glupo je raspravljati o tome zato sto je muzika ono sto je vazno,ali evo...nemam nameru da ih pljujem....

Rasa je najgotivnija osoba koju sam ja ikada u ovom svom bednom zivotu upoznala....(smaram malo) icon_da.gif On je neverovatan lik...

Duca je divan...Milance je skroz opusten lik....Kozeljnik takodje....itd... icon_spava.gif

Jedino mi se ponekad ne svidja sto je Glad malo nalozen mrred.gif ....ali je*i ga sta da se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta koj kurac serete za to "NO KEYBOARDS"? Kao May ne podrzava bendove sto nemaju klavijature?

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Pa po toj logici ne bi podzavali ni Stone. icon_rolleyes.gif

 

Pojavili su se odredjeni bendovi koji u bookletu stampaju "NO KEYBOARDS". To su bendovi koji smatraju da klavijature ruse atmosferu Black Metala. May smatra da sirovost ne proizilazi iz ne koriscenja klavijatura, i zbog toga su osudili to glupost... Neki tekstovi su na srpskom jer su tako napisani, a albumi su planirani za distribuciju po celoj Evropi, pa ne moze ceo booklet biti na srpskom...

 

Sto se tice Hilandara: Smatram da se ne treba smejati nicijoj nesreci. Ja nisam ni hriscan niti soton, ali to da se neko divi tome sto je Hilandar izgoreo - to je ludost. Isto kao i paljenje dzamija. To je varvarski. A povrh svega manastir je srpski! Pa sad razmislite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa upravo to, oni ne podrzavaju to tripovanje bez klavijatura ali podrzavaju bendove. Gde si ti uopste procitao da ne pofrzavaju bendove? icon_biggrin.gif

 

A to dali su likovi gotivni ili ne, stvarno nema veze sa njihovom muzikom, kao ni sto njihovi stavovi prema domacoj sceni nemaju veze, zato zajebite takva prepiranja.

 

grave:

<<Voleli ih vi ili ne,mora se priznati da je May Result jedan od najkvalitetnijih i najozbiljnijih bendova na nasoj sceni.Uskoro im izlazi cetvrto izdanje - koliko jos nasih bendova se moze time pohvaliti? >>

Plus svirke po inostranstvu, i distribucija njihovih Cd-ova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sada ste vi kao neke face zato sto poznajete doticnog.Vasi kompleksi su vas problem mhihi.gif

Uostalom bas me briga,mnogo ste smesne  mhihi.gif

Ja nisam rekla da smo sad kao neke face...to je glupo.

Pa sta ako on svira u May-u icon_uhoh.gif to ovde uopste nije bitno.Gotivan je lik reedovno umirem od smeha kada sam sa njim. I da...ja ne znam ko ovde ima komplexe.Preispitaj se molim te.U svakom slucaju ja ne zelim da se svadjam sa tobom.Misli sta ti je volja. biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ako on svira u May-u icon_uhoh.gif to ovde uopste nije bitno.Gotivan je lik reedovno umirem od smeha kada sam sa njim.

U pravu si. Nije bitno sto je lik iz benda. Ima brdo likova koji su u bendu pa su smaraci. Ako je Rasa kul lik to tako stoji ne vezano za may. Pa isto bi toliko bio kul i da nije u bendu. Ne mogu se ljudi po tome gledati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...