Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Pa sta i da mu kaze...Kosta je ok.A sto se tice njegove slicice na avataru...stavila sam je onako bezveze....Skroz je cudan ovde i .....Ako nadjem neku Le****u .....ustvari gledaj sad tj sutra koji cu avatar da stavim...

Ali devojcice moje vratimo se mi May-u....Cika Apeiron se setka ovuda mhihi.gif

Mogli bi ovi iz May-a da zakazu neku svirku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta i da mu kaze...Kosta je ok.A sto se tice njegove slicice na avataru...stavila sam je onako bezveze....Skroz je cudan ovde i .....Ako nadjem neku Le****u .....ustvari gledaj sad tj sutra koji cu avatar da stavim...

Ali devojcice moje vratimo se mi May-u....Cika Apeiron se setka ovuda mhihi.gif

Mogli bi ovi iz May-a da zakazu neku svirku....

Pa imali su je skoro. I Jovana gde bre nalazis ovakve slike za avatar icon_confused.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su se unapred izvinili za jata jer je ozvucenje bilo katastrofalno, a nema Glad toliko los vokal barem po meni

Poslušaj još jednom Jata uživo pa mi kaži to.

Ja ipak mislim da se tu čovjek umorio jer su je valjda svirali zadnju a ako nije tako onda stvarno loše. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo mi krivi sto imas zanimljive avatare! Dobro si se vratila na staro. Ma najbolje opet stavi Ducu, da bar znamo sta gledamo...

Iskulirala sam ja fazu sa Dusanom....

 

A sto se tice Gladovog vokala...ma ne znam,nije tako los...alli nije bas ni super.

Uglavnom moze da prodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu da ga vracam,zato sto ljudi nemaju pametnija posla nego da truju temu pricom o mom avataru... icon_rolleyes.gif

E sad nema sanse da smaraju kako se lozim na Protectora...  icon_spava.gif  icon_spava.gif  icon_spava.gif

Jao Jovana ne mogu da verujem pa ti se lozis i na Protectora?

Edited by dark_lilith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na omotu "U Slavu Rogova Nasih" pisu takve nebuloze da je ono katastrofa!!!

 

!!!May Result Do Not Support "No Keyboards" Trend Stupidity"!!!

 

Po ovim debilnim uzvicnicima sam provalio da je Rakic pisao koji izgleda nema ni treci osnovne pa nije naucio gde se uzvicnici stavljaju ali zato ume da sere po svima redom.Da mu samo procitate interview pa da se ubijete odmah.Sta ovo treba da znaci koji kurac?!? Ili ono kada je Nefas rekao za Hilandar.Mislim ja protiv toga nemam nista ali ovamo citam kako Kozeljnik sere po hriscanstvu koliko igde moze a onda dolazi ovaj ovamo pa prica drugu pricu.Pa neka se odluce majku mu jebem!!! A ovamo su kao neki zli opasni grim nekkro KURAC blekeri i nece da sviraju na Hitu Nedelje jer je to nedostojno njihovog velicanstva.I da mesanje satanizma sa paganizmom ja najvece govno koje sam ikada video. A tekstovi na rogovima da ne pricam!!!

Najbolje sto sam cuo je da na pocetku koncerta May Resulta Glad sere nesto u slavu boga naseg rogatoga a na kraju koncerta vice SAtanaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Pa sta ja treba sad kao da im se divim jeli?

Edited by ThyRaven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kazem da su oni losi muzicari ali im je ideologija totalno govno i toliko su digli nos da mi se vise prisralo od njih a muzika im je sve gora i gora, kupio sam ovaj cd i nisam mogao da nadjem nista sto vec nisam cuo.Umesto sto pljuju sve redom treba malo da pogledaju sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vi kenjajte....

 

Da li je neko slusao novi album??

 

 

OVO JE ODGOVRIO FRUBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja neznam kako ali izgleda ti jew ostao log ovde u multiju a ja nisam ni primetio sada cu ovo da sredim.I sledeci put log-out!!!

 

Edited by Mr.Torture

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da mesanje satanizma sa paganizmom ja najvece govno koje sam ikada video.

Najbolje sto sam cuo je da na pocetku koncerta May Resulta Glad sere nesto u slavu boga naseg rogatoga a na kraju koncerta vice SAtanaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Pa sta ja treba sad kao da im se divim jeli?

E pa da i meni je malo glupo sto pricaju jednu prica pa onda okrenu na drugu....A nista od toga nema veze sa vezom...

Mislim Paganizam i Satana...Ili su pagani ili satanisti...Nema hocu kakim,necu kakim... no.gif

Ali ne moze sa reci da nisu kvalitetan bend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga ne ide ali sta da se radi.Jebesh to vazno je da su trrenutno jedni od najacih na sceni.I imace turneju po Belgiji,Nemackoj i susednim zemljama!!! PA vi vidite.

Cekaj zar The Stone ne ide na turneju po Nemackoj,Belgiji,Holandiji...?

Nema veze mozda sam pogresno razumela....

Jesu jedni od jacih na sceni, icon_da.gif mada ima tu jos bendova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam nista protiv dva pomenuta benda, ali zar su svirke po nemackoj,Belgiji i Holandiji merilo kvaliteta nekog benda??? icon_confused.gificon_confused.gif

Kada živiš u nekoj od zemalja balkana onda jesu mjerilo banda. A što se dizanja nosa tiče ne zna, meni su uvijek bili korektni i dobri prijatelji bez obzira što su poznati sada. Malo se tripuju ali nije to ništa strašno. Moraš biti takav radi publike. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam nista protiv dva pomenuta benda, ali zar su svirke po nemackoj,Belgiji i Holandiji merilo kvaliteta nekog benda??? icon_confused.gificon_confused.gif

e stvarno jeste merilo koji je jos bend pa nesto koncertno aktivan, a da ne govorimo o svirkama u stranim zemljama vecina njih se nije pomerila dalje od Rumunije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...