Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Mislim da,na kraju krajeva,ne treba biti preterano kritican prema ovom albumu koji i nije pravo izdanje,vec samo cini most izmedju dva albuma.A i dve nove stvari su pisane u periodu kada su i pisali pesme za Tminu,pa je i logicno da lice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e stvarno jeste merilo koji je jos bend pa nesto koncertno aktivan, a da ne govorimo o svirkama u stranim zemljama vecina njih se nije pomerila dalje od Rumunije

Nije tacno da su dva gore navedena benda jedini domaci bendovi koji su svirali napolju, bilo ih je a i (nadam se ) da ce ih biti jos.

A i koliko znam mislim da Stone nece ici na turneju , tako sam cuo....bedak

Mame ti koji su to silni bendovi svirali u Rumuniji ? ja znam za samo ova dva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tacno da su dva gore navedena benda jedini domaci bendovi koji su svirali napolju, bilo ih je a i (nadam se ) da ce ih biti jos.

A i koliko znam mislim da Stone nece ici na turneju , tako sam cuo....bedak

Mame ti koji su to silni bendovi svirali u Rumuniji ? ja znam za samo ova dva...

Ne mislim konkretno na Rumuniju ali to im je neka granica

Edited by dark_lilith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo:hvala,Abbath jeste strava. icon_mrgreen.gif

Drugo;nisam mislio nista lose u ovom sto sam rekao.Drago mi je da REX,posle serije losih izdanja,konacno pocinje da okuplja oko sebe nase najbolje i najozbiljnije bendove kao May Result,Interfector i Draconic,i dobro je sto ih promovisu i pomazu nasoj sceni.Voleo bix da u sledecem broju vidim ogroman interview sa Interfector ili Draconic.Svaka pomoc nasoj sceni je potrebna !

Ko je bio urednik-Kozeljnik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo:hvala,Abbath jeste strava. icon_mrgreen.gif

Drugo;nisam mislio nista lose u ovom sto sam rekao.Drago mi je da REX,posle serije losih izdanja,konacno pocinje da okuplja oko sebe nase najbolje i najozbiljnije bendove kao May Result,Interfector i Draconic,i dobro je sto ih promovisu i pomazu nasoj sceni.Voleo bix da u sledecem broju vidim ogroman interview sa Interfector ili Draconic.Svaka pomoc nasoj sceni je potrebna !

Ko je bio urednik-Kozeljnik?

nisam sigurna da je bio urednik ali znam da je pisao neke tekstove za MEX

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif .Inache Kozeljnikovi textovi u REX/MEX su bili odlichni,chovek sasvim lepo sa dve,tri rechenice opishe album.Ne znam da li ostali otaljavaju ili stvarno misle da je lepota BM-a u brzim gitarama,rezecim "demonskim" vokalima kechevima na bubnju...Mislim svi opisi albuma i bendova su isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...