Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Da, nekad je odgovarao na mail-ove a sad te iskulira i kad mu trazis onaj katalog preko mail-a. Sad je besan sto nema pretplatnike, pa nema jer ljudi daju 500 dinkica za neki cd a deo tih para opet ode njemu!! Nesto mu se poremetilo u glavi!! Cak i MEX lvise ne lici na sebe. Na naslovnoj Exodus i sad ocekujes intervju na 2 str a ono pola strane, 5 pitanja!!!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, jebi ga..Zinulo mu je dupe za pare..a meni se j..da se pretplatim..U NIsu moze da se nadje na skoro svakom kiosku..O beogradu necu da govorim..A on nam tamo prosipa teorije kako je tiraz ogranicen, kako ce broj dobiti samo pretplatnici tj. za njih garantuje..Kao da prodaje neko zlato..I onda nas krivi...Nas, koji ga izdrzavamo..Kao, ako metal scena propadne, propasce zbog nas..Kome se to jebe..Nek propadne odmah...

 

Bas bih voleo da neko skenira taj text, pa da mu se smejue se yumetal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali u Odzacima nije bilo MEX-a pa sam ja isao u NS po njega a neko ko nema kako do NS-a ili bilo kog veceg grada u Srbiji ostaje bez novina. E zato se ti ljudi pretplate, jer moraju! Samo treba razmisliti o tome... samo se kaze!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nekad je odgovarao na mail-ove a sad te iskulira i kad mu trazis onaj katalog preko mail-a. Sad je besan sto nema pretplatnike, pa nema jer ljudi daju 500 dinkica za neki cd a deo tih para opet ode njemu!! Nesto mu se poremetilo u glavi!! Cak i MEX lvise ne lici na sebe. Na naslovnoj Exodus i sad ocekujes intervju na 2 str a ono pola strane, 5 pitanja!!!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifmrred.gifmrred.gif

За то буразеру треба да кривиш Илкета који само такве интервјуе и ради. Човек је стварно смарач. Зар нема шта више да их пита. Јеботе, ја ћу преко Nuclear Blasta заказати интервју, али ће мој да буде на 4 стране!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

haha,u Prijedoru imas svuda,ima josh ad se kupi,a kupili su svi koje ta muzika iole zanima u Prijedoru

Hah, vi iz Prijedora se niste pokazali po pitanju Butcherian Vibea, i kupovine istog (ovde iz BL). Za Prijedor uvek samo 1 primerak ph34r.gifno.gif

 

 

Drugo, ovo se odnosi na ostale ovde - PREKINITE DA PLJUJETE/PSUJETE, udaracu warnove! Birajte reci majku mu, i ne vredjajte sve sto postoji!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u recenzijama i u interwjuima mozes da procitas svakakve gluposti, pa ti se ogadi bend koji svira dobru muziku zbog nekih levih stvari. Ja zato preslusam, i ako mi se svidi ne zanima me recenzija ni malo. Takodje me ne zanima sta clanovi benda imaju da kazu o albumu ili o svom pogledu na bilo sta. Mene zanima samo muzika koju prave. May Result mi se svidja samo prvi album, jer je melodican, a kad bih obracao paznju na nekakve satanisticke baljezgarije ni taj album sigurno ne bih slusao. Jedino sto bi me zanimalo da cujem od clanova benda, to je da li se samo zajebavaju kad Glad izadje sa obrnutim Raspecem u rukama ... ako se ne zajebavaju onda stvarno nemam nikakvo dobro misljenje o njima ... ako se samo zajebavaju .. OK icon_smile.gif ... normalan covek se ne moze loziti na takve gluposti. Daklem ... Gorgeus Symphonies, zakon ! Ovo posle ... ne kapiram icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u recenzijama i u interwjuima mozes da procitas svakakve gluposti, pa ti se ogadi bend koji svira dobru muziku zbog nekih levih stvari. Ja zato preslusam, i ako mi se svidi ne zanima me recenzija ni malo. Takodje me ne zanima sta clanovi benda imaju da kazu o albumu ili o svom pogledu na bilo sta. Mene zanima samo muzika koju prave. May Result mi se svidja samo prvi album, jer je melodican, a kad bih obracao paznju na nekakve satanisticke baljezgarije ni taj album sigurno ne bih slusao. Jedino sto bi me zanimalo da cujem od clanova benda, to je da li se samo zajebavaju kad Glad izadje sa obrnutim Raspecem u rukama ... ako se ne zajebavaju onda stvarno nemam nikakvo dobro misljenje o njima ... ako se samo zajebavaju .. OK icon_smile.gif ... normalan covek se ne moze loziti na takve gluposti. Daklem ... Gorgeus Symphonies, zakon ! Ovo posle ... ne kapiram rolleyes.gif

nisu brate to satanisti to su PAGANI, hail Perunu, smrt hrishcanstvu icon_smile.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu brate to satanisti to su PAGANI, hail Perunu, smrt hrishcanstvu icon_smile.gificon_razz.gif

Simbol pagana nije bio obrnuti krst ... to je simbol satanista. Mogli su da nose majice Bad Religion sa onim preskrabanim krstom ako su hteli da kazu da imaju nesto protiv Hriscanstva icon_smile.gif

user posted image

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u recenzijama i u interwjuima mozes da procitas svakakve gluposti, pa ti se ogadi bend koji svira dobru muziku zbog nekih levih stvari. Ja zato preslusam, i ako mi se svidi ne zanima me recenzija ni malo. Takodje me ne zanima sta clanovi benda imaju da kazu o albumu ili o svom pogledu na bilo sta. Mene zanima samo muzika koju prave. May Result mi se svidja samo prvi album, jer je melodican, a kad bih obracao paznju na nekakve satanisticke baljezgarije ni taj album sigurno ne bih slusao. Jedino sto bi me zanimalo da cujem od clanova benda, to je da li se samo zajebavaju kad Glad izadje sa obrnutim Raspecem u rukama ... ako se ne zajebavaju onda stvarno nemam nikakvo dobro misljenje o njima ... ako se samo zajebavaju .. OK icon_smile.gif ... normalan covek se ne moze loziti na takve gluposti. Daklem ... Gorgeus Symphonies, zakon ! Ovo posle ... ne kapiram rolleyes.gif

glup

evotigana.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Defintivno se slazem. icon_smile.gif Premda je i meni Gorgeous Symphonies Of Evil omiljen, zadnjih dana sam vise puta preslusavala U Slavu Rogova Nasih, i moram reci da uzivam. Objektivno receno, ja za 90% blackera ne mogu da poverujem da su iskreni satanisti or whatever, ali taj deo mi je totalno irelevantan kada procenjujem muziku kao takvu. ja mogu da kazem "da, slazem se sa stavovima ovih ljudi" ili "o, kakve budale, kako dodjose do ovih gluposti", ali to apsolutno nece uticati na moje misljenje o muzici koju stvaraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...