Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Ne podrzavam pljuvanje na takav nacin po Hriscanstvu, a narocito na srpskom jeziku. Album necu kupiti i na njihove svirke vise ne idem. Otisli su malo predaleko u sotonjarenju. pukeface.gif

Ali cu ja zato da odem na svaku svirku i kupicu album sa zadovoljstvom pivopije.gifmusik19.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto jedne svirke gde se necmo sresti icon_smile.gif Prihvatam pljuvanje po crkvi kao instituciji koja je iskvarila osnovne ideale religije, ili poricanje znacaja religije, ali pljuvanje po religiji, tipa RASPETO KOPILE nikako. Mislim da su momci nezrele paljevine, i ma koliko mi se muzika svidela ovakve tekstove cu smatrati djubretom. Zalosno je sto ce se naci neki jadni klinci da se primaju na te gluposti. Vredjanje bilo cijih duhovnih vrednosti na takav nacin je bedno i primitivno, narocito ako je za te vrednosti vezan narod kome pripadaju zadnjih nekoliko vekova.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si za ono vezano za klince. Skupljaju se po grobljima i unistavaju crkve i posle svi koji nose neku metal majcu spadaju u red osumnjicenih i jebi ga... Narocito u manjim sredinama gde svako svakog zna

Ali nije MR kao bend kriv za to, mnogo tih klinaca nije nikada ni slusalo MR

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao ljubitelj domace scene ne bih voleo da se tema pretvori u raspravu o satanizmu i hriscanstvu, jer takve teme vec postoje, samo sam izneo svoj stav o textovima benda. Cinjenica je da i ja kod kuce slusam bendove koji imaju istu tematiku, samo na Engleskom i to me se ne tice. Sve to posmatram kao zezanje, ali ako se isto to uradi na srpskom, mnogo lakse ce te usrane poruke doci do usiju nasih klinaca, i ta sranja sa crkvama i grobljima stvarno mogu da pocnu da nam se desavaju. Nadam se da momci iz MR ne kapiraju sebe kao zacetnike nekih Inner Circlea kod nas ... to im stvarno ne bi trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao ljubitelj domace scene ne bih voleo da se tema pretvori u raspravu o satanizmu i hriscanstvu, jer takve teme vec postoje, samo sam izneo svoj stav o textovima benda. Cinjenica je da i ja kod kuce slusam bendove koji imaju istu tematiku, samo na Engleskom i to me se ne tice. Sve to posmatram kao zezanje, ali ako se isto to uradi na srpskom, mnogo lakse ce te usrane poruke doci do usiju nasih klinaca, i ta sranja sa crkvama i grobljima stvarno mogu da pocnu da nam se desavaju. Nadam se da momci iz MR ne kapiraju sebe kao zacetnike nekih Inner Circlea kod nas ... to im stvarno ne bi trebalo.

May Result je velik bend , i imaju itekako dobre teme , ajd nekada se cini malo previse , ali gledate i vece groyote na javnim televizijama!

jedva cekam da mi stigne album i od njih ocekujem samo nabolje!

kozeljnik i ekipa jos nisu izdali!

a jebes crkvu i sve to samo truje ljude!

kao sto rece moj jedan prijatelj , Sveta biblija i sveti kuran su oruzije za masovno unistenje!

slava May resultu!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jebes crkvu i sve to samo truje ljude!

kao sto rece moj jedan prijatelj , Sveta biblija i sveti kuran su oruzije za masovno unistenje!

slava May resultu!

Sto se tice ovoga ne slazem se sa tobom!!!

 

Samo za ekstremne fanatike to je tako!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Ovo je moje misljenje!!!

 

Ajd pozdrav! pivopije.gifpivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

May Result je velik bend , i imaju itekako dobre teme , ajd nekada se cini malo previse , ali gledate i vece groyote na javnim televizijama!

jedva cekam da mi stigne album i od njih ocekujem samo nabolje!

kozeljnik i ekipa jos nisu izdali!

a jebes crkvu i sve to samo truje ljude!

kao sto rece moj jedan prijatelj , Sveta biblija i sveti kuran su oruzije za masovno unistenje!

slava May resultu!

Oko religije se mozemo raspravljati na temi namenjenoj za to. Moje misljenje na tu temu se nalazi na Religija&Magija forumu. Zanima me da li imas vise od 13 godina kad se lozis na textove tipa PROKLET DA SI RASPETO KOPILE. I reci ti meni cime je to biblija ili kuran tebe zarobio. Da li imas nesrecno detinjstvo? Da li je inkvizcija spalila nekog tvog rodjaka? Da li ne smes da kazes da je zemlja okrugla? Mislis li da je u redu recimo da ja dodjem i razbijem te ko picku jer sam jaci od tebe? Ja mislim da nije u redu, i tome nas biblija uci. Satanizam nas uci da jebemo mater svima koji su slabiji od nas i da gledamo samo na sebe. Kad budes procitao poneku knjigu i kad budes poceo da razmisljas javi se da razgovaramo na temu religije. Do tada slusaj MAy Result, nemam nista protiv, samo ne uzimaj textove za ozbiljno. Ako nekada porastes videces koje je djubre sve sto se odnosi na pljuvanje po bilo kojoj religiji, makar iz razloga pristojnosti i postovanja razlicitosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre bend je SMESHAN, jedina iole dobra pesam je Jaja moja crna i to je to.

Sto se tice tematike, nisam se udubljivao u textove, mada protiv satanistickih poruka nemam nishta protiv jer naravno svi znamo da je to samo imidz i da niko od njih ne bi na primer mogao da ode na trg i razdere se PROKLET DA SI RASPETO KOPILE icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif To je taj iskreni BM u kome se cesto peva o onome sta o cemu sto se u stvari ne misli icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licno bih voleo da si u pravu. Mracne sile, nesto paganskih motiva i sl je OK. Ne mogu svi pevati o cvecu i ljubavi. Ali treba imati meru. Vidis da to neki klinci preozbiljno shvataju. Mnogi bendovi su na kvazi satanizmu uzeli velike pare, ali provale se sminkeri. Ne verujem da su CoF i Dimmu fanovi neke ubedjene sotonjare, dok recimo fanovi Mayhema, Burzuma i sl malo ozbiljnije pristupaju toj temi. Naravno, uvek ima izuzetaka, da se sad ne bi javljali fanovi Mayhema koji ceda kazu da sa satanizmom veze nemaju, ili CoF ovci koji ce da nas ubedjuju da su ogrezli satanisti icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu si u pravu, a i jednostavno ako osnujesh BM bend ne mozes da imas iste textove kao Maideni, Bon Jovi ili sl. ...mislim satan teme su najzastupljenije i takve textove je najlakse smisljati, mada ima i izuzetaka kod nekih pagan, occult, misantropic bendova. Ja recimo obozavam Emperor textove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nista protiv textova koji se bave paganizmom, misticizmom, prirodom, mizantropijom, depresijom , wiccom ... ima tu 100 kuraca. Cak i fore tipa JA VOLEM SATANU, JA SAM SATANA i sl ne smetaju toliko, ali ono sto mi smeta to su textovi tipa UBIJ HRISCANE, SPALI CRKVE, HRISCANSKA GOVNA i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nista protiv textova koji se bave paganizmom, misticizmom, prirodom, mizantropijom, depresijom , wiccom ... ima tu 100 kuraca. Cak i fore tipa JA VOLEM SATANU, JA SAM SATANA i sl ne smetaju toliko, ali ono sto mi smeta to su textovi tipa UBIJ HRISCANE, SPALI CRKVE, HRISCANSKA GOVNA i sl.

Potpuno se slazem sa tobom (ne samo pri ovom postu vec se slazem sa svim sto si prethodno rekao. Slava, matori pivopije.gif )

icon_da.gif

 

Podrzavam i podrzavacu May Result i dalje jer ih mnogo gotivim a na textove tipa spali, ubij, zakolji... se ne obazirem previse (tesko i na sta imam da se obazirem kad nemaju bas neku poentu) pa mi ne smeta. Zao mi je samo sto su promenili malo pravac, ipak su imali mnogo bolje textove, recimo na Tmini (ima par Gladovih textova sa primesama Bodlera i Ducica cak), ali oni su tako odlucili i u tome ih podrzavam.

icon_da.gif

 

Samo da nastave da pevaju na srpskom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam album i ne znam sta da kazem...Textovi mi se ama bas ni malo ne svidjaju,prenapaljeno je,nekako djecacki,od may result-a sam vise ocekivao bar sto se tice textova(mada ima tu i zanimljivih momenata,npr. zloslut)...Sva sreca pa mi je mnogo bitnija muzika(na textove uglavnom i ne obracam paznju,u suprotnom nebih ni slusao black icon_smile.gificon_smile.gif )

E,sad sto se tice muzike,propale su sve moje nade da ce se vratiti starom zvuku(sa Gorgeous... albuma),znam da nikad nisu ni pominjali nesto tako,ali sam se ipak nadao...Znaci nije lose,ali je ipak daleko od Gorgeous-a(koji mi je inace jedan od drazih albuma uopste)

Eh,da su nastavili putem gorgeous-a kakva bi bendcina sad bili,a ovako samo prosjecno.... icon_cry.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorgeous???  icon_mrtav.gif

To im je najlosiji album, def.

Al' dobro, moje misljenje...stvar ukusa...

Naravno,stvar ukusa...

E,da i nikad nisam upoznao covjeka koji je rekao da mu je "Gorgeous...:" najbolji album icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif (mozda nesto nije uredu sa mnom icon_smile.gificon_smile.gif ,ali meni je ono vrh! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Edited by Nikolablack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...