Jump to content

Godsmack


Recommended Posts

Znam, zaboga, kako se otpakuje rar :)

Samo mi nije jasno shto su delili album, that's all :)

ok... :) pogresno sam protumacio pitanje onda....

verovatno ga je podelio jer je taj server sranje i verovatno ne dozvoljava upload veci od 50-tak MB... to moze da bude objasnjenje za prva dva...a za treci vec ne znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sully objavio knjigu The Paths We Choose.

 

The Paths We Choose is not about Sully being a rock star or his life on the road. It’s about his life growing up, and all the struggling, suffering, and sinning along the way. It’s about the good times, and the time he almost gave it all up. It’s about the people he loves and the ones who betrayed him, the bands he lived for and the mistakes that seemed like good ideas at the time. But most of all, it’s about his never-ending passion for music.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma daj bezhi. Komercijalno govno. Zvucis ko neki nalozheni klinac. A sta njihovo nije komercijalno? Oni su komercijalan bend da ne moze vise, kad bi bili vise komercijani bili bi pop. Sem toga na svakom albumu imaju 10-15 medjusobno ISTIH pesama, koje se neznatno razlikuju od pesama sa ostalih albuma, od kojih su 3-4 dobre, tako je i na IV. Izuzetak je Faceless, na njemu ima 6-7 dobrih... Reci da je IV sranje a npr Awake dobar je obicna glupost. IV je dobar album, koliko i svi ostali izuzev Faceless.

 

Ali totalno su shablonizirani i znam sta mogu od njih da ocekujem na 3 naredna albuma, ako izdaju toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Um, decko ( da ne kazem sabane ), ne moras da flame-ujes iste sekunde kada procitas tudje misljenje ... 4 je govno u najblazu ruku receno ... ja nisam komentarisao ostale albume jer su samo prosek. Meni se svidja samo The Other Side, i to je to.

 

Nauci da postujes tudje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, Zak, nemoj da se nervirash :D

Meni Godsmack nikada nisu bili najjachi bend na svetu, mada sam se bash lozhila na pojedine pesme, ali kada posle tih pesama chujesh josh 20 koje su vishe-manje iste, onda i te do jaja pesme izgube poentu.

 

Albumi jesu prosek, po meni je IV ispod proseka, nije kao da sam se ubila od preslushavanja, a nije kao ni da zhelim.

 

Jedino shto stvarno valja a da je njihovo je The Other Side, stvarno, tu se slazhem sa Anarkijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Um, decko ( da ne kazem sabane ), ne moras da flame-ujes iste sekunde kada procitas tudje misljenje ... 4 je govno u najblazu ruku receno ... ja nisam komentarisao ostale albume jer su samo prosek. Meni se svidja samo The Other Side, i to je to.

 

Nauci da postujes tudje misljenje.

 

I dalje zvucis ko nalozheni klinac. Awake je prosek a IV je govno? Komercijalno govno? Kakve uopste veze ima dal je komercijalno, govno je govno.

 

Pazi ovako: Dobre pesme sa Awake: Sick Of Life, Awake, Trippin (mozda) i Spiral

Dobre pesme sa IV (po tebi): The Enemy, Temptation i Hollow

 

Ja evo ucim da postujem tudje misljenje a ti nauci da brojis.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje zvucis ko nalozheni klinac. Awake je prosek a IV je govno? Komercijalno govno? Kakve uopste veze ima dal je komercijalno, govno je govno.

 

Pazi ovako: Dobre pesme sa Awake: Sick Of Life, Awake, Trippin (mozda) i Spiral

Dobre pesme sa IV (po tebi): The Enemy, Temptation i Hollow

 

Ja evo ucim da postujem tudje misljenje a ti nauci da brojis.

Temptation ima potencijal ... nije dobra ... razlika je u tome ...

 

A awake :

Awake

Greed

Mistakes

Trippin

Vampires ima par dobrih riff-ova.

 

E sada ostale sa awake su prosek ... a sa 4 JEBENO PICKASTO GOVNO

 

Sta bre koji kurac zivot u grehu ... pa him ima bolje pesme od toga ... a one rainy day klasicno pop govno ... Mama, e ovo necu ni da komentarisem ... voodoo too :) :) :) ... bleeding me, e ovo je vec disturbed fazon ... no rest for the wicked, ma daj molim te ... shine down! 'ej bre ovo se naziva pesmom ...

 

Ok, po drugi put ne vredjaj ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK. Ne slazem se. Ne vidim nista u tim pesmam sa Awake koje si ti dodao u listu dobrih sto ih izdvaja od ostalih, i ne slazem se s onim sto si napisao za neke pesme sa IV. Stavise, s obzirom koji recnik koristis za opisivanje mislim da imas neki problem sa prihvatanjem mekanije muzike, ali nema veze.

 

A za ovo:

 

Ok, po drugi put ne vredjaj ...

 

Ne znam na sta mislis, ali znam da je ovo vredjanje:

 

Um, decko ( da ne kazem sabane )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nemam problem nego mi zvuci nekako slatkasto ... previse podseca na onaj ruzni period metala ( glam i slicno ), na bendove poput poison ... jebiga ne volim to, skoro pa se jezim od toga ... Voodoo je ok pesma, svidja mi se vajb koji prenose na publiku ... ali Voodoo 2 je ... smor ... ja ne slusam nu i slicne mu pravce, ne vredjam ljude koji to slusaju, ali sve jedno ne volim ga uopste ... i ne volim preterano koriscnje nu riff-ova.

 

Meni je ok njegov glas, ali ... neke pesme su ... pa ne znam oni kazu da su im Alice uzori ... ja nikada nisam voleo Alice In Chains ... Celog zivota slusam tu, tako reci, "tvrdju" muziku ( znam da zvuci retardirano ), i sta znam 4 zvuci kao da ju je uradio mehanicki ... dok je greed uverljiva ... znaci kao da to stvarno misli ...

 

"Ma daj bezhi. Komercijalno govno. Zvucis ko neki nalozheni klinac."

 

Ovo je zvucao kao napad ....

 

"Ja evo ucim da postujem tudje misljenje a ti nauci da brojis."

 

evo ti uvrede ....

 

Necu da se svadjam ... ne treba mi warn ... a ni tebi takodje ... zavrsimo na ovome ... ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest armagedon

Evo da se i ja oglasim :bigblue: !!!:)

Slusam Godsmack od njihovog pocetka (kada se samo setim spota Keep Away)..ih..ludilo;)

Evo i moje skromno zapazanje stvari posle svih procitanih spotova :bigblue:

1.album...sirov materijal...perfektno cist...naravno pokusaj benda pa pokupi sto vise fanova :muzicar:

2.album...vec iskusni(ako tako mogu reci posto ih je publika prihvatila odlicno)..prave mnogo "tezi" album jer se gitarista napokon "razbacao po rifovima" kako samo on zna..sve u svemu mnogo dobar album..jos vise prihvacen kod fanova.

3.album...logicni sled posle 2 albuma..malo "pojacana papucica"..teze stvari...ali nema velike razlike od drugog albuma...bubnjar napokon pokazuje da je vrh :evotigana:

4.album ako ga mogu nazvati albumom..posto je ovo klasicni unpluged....uradili su ga cisto da pokazu da "znaju da sviraju" a ne samo da rokaju :bigblue: ..Odlicne obrade svojih pesama i par briljijantnih novih stvari.

5.album...Hm...malo opustanje...tj..zamor materijala...jednostavno pokusavanje necega malo drugacijega...neka mi izvinu svi fanovi Godsmacka ali je ovo najmeksi album (ne racunam Other Side)...sem pesme "Speak" koja je po meni zalutala ovde posto je ona trebala da bude na "Awake" albumu..bar po meni :da:

Uglavnom mnogo jak bostonski bend koji ce jos sigurno prziti godinama i odusevljavati nas :muzicar::red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...