Jump to content

Clan of Xymox


Recommended Posts

uf , nemoj tako otvarati temu o bendu od koga si chuo samo jednu stvar.....ne znam, meni su oni OK iako nemaju previshe gitara u svojim pesmama smile.gif ali eto imaju onu atmosferu koja je meni draga, svidja mi se glas onog baje , na momente me podseca na Bretta Andersona (ex u Taste of medicine). Uglavnom vishe mi se svidja Creatures od Meduse (od ta dva albuma koja imam) ovaj prvi mi se vishe dopada jer je malo zivlji od ovog drugog a i hitichniji je .....s istog je i moja onmiljena stvar od Xymoxa-Consolation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno ok bend.Glup opis,ali ajde-volim da ih slusam,i to veoma cesto biggrin.gifa: Iako se na raznim mestima mogu naci kao 'gothic',ja ih uopste ne dozivljavam tako.Dosta elektronskih elemenata biggrin.gifa: .Omiljena pesma........Hm,kad smo kod toga,imaju bas dobrih stvari.Recimo da je 'Out Of The Rain'.Jedan od retkih bendova koji mi se vise svidja kako zvuci na zivim snimcima,nego studijskim.Dug rad je iza njih,vredi nabaviti bar neke stvari.

*Nebitno za temu,ali:katastrofalan imidz na sceni(sto je odlika vecine bendova smile.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

slazem se da su stari albumi znatno znatno bolji i kvalitetniji no recimo na remixes from the underground ima fora stvari koje su kak ti slusljive,kao recimo pjesma the same dream koja mi se je doista svidjela-The year 2002 saw in April a new tour plus a very first Remix Album of the band, all tracks of "Notes From The Underground " remixed by renowned artists like Front 242 or Assemblage 23 etc, called REMIXES FROM THE UNDERGROUND"...Clan of Xymox je u potpunosti krasan bend-A band fired by electronic music but determined, always, to make something that is very much their own. They are unique. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

da...ja bi se isto složio da su albumi clan of xymox(1985) i medusa (1986) odlični...no sad su mi nekako sve jači i bolji jer osim elektronike kombiniraju ambient i gothic rock elemente..pa im je zvuk čvršći npr odlični albumi creatures(1999)..hidden faces(1997) i notes from the underground(2001) ...remixes from underground i nije baš nešto...a ovaj najnoviji nisam slušao ..al čuo sam kao da je najbolji do sad...we will see

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
Imam dosta radova, izmedju ostalog i Notes From The Underground... ali nemam te remixe. Trejd, anyone?

Pa znas kako ja nemam nista za trade ali sam dobar rob laugh.gif salim se... tesko je naci ljude koji oce za "DZ" da ti narezu i daju muziku pogotovo industrial/ebm i tako to icon_sad.gif a meni dosta fali i nemam ono sto bih hteo da imam icon_sad.gif Pa ako neko hoce da pomogne ovoj napacenoj dusi bio bih zahvalan......za uzvrat mogu da radim kao telohranitelj icon_biggrin.gif (sala ali ipak mozemo nesto da se dogovorimo icon_razz.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas kako ja nemam nista za trade ali sam dobar rob laugh.gif salim se... tesko je naci ljude koji oce za "DZ" da ti narezu i daju muziku pogotovo industrial/ebm i tako to icon_sad.gif a meni dosta fali i nemam ono sto bih hteo da imam icon_sad.gif Pa ako neko hoce da pomogne ovoj napacenoj dusi bio bih zahvalan......za uzvrat mogu da radim kao telohranitelj icon_biggrin.gif (sala ali ipak mozemo nesto da se dogovorimo icon_razz.gif )

icon_smile.gif

sta ti treba? od muzike, mislim icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...