Jump to content

Vintersorg


Kakashi

Recommended Posts

četvoro smile.gif samo niko neće doći da o njima piše na ovom forumu smile.gif "cosmic genesis" je zakon album, preslušao sam ga stotine puta i nikako ne dosadi... "visions" nije loš, mada nešto mu fali... baš čekam da vidim šta će snimiti novo, ako ne crkne od silnih bendova i projekata smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koji onda album imash na engleskom , Visions?Nazalost, Cosmic imam samo na compu tako da ces morati da cimash nekog za isti.Inache, meni je taj album prvi koji sam chula od Vintersorga i maximalno sam se nalozila na dotichnig Shvedjanina , uspela sam da nabavim sve njegove albume (sem novog).Ne bih rekla nishta o njegovoj muzici jer o bogovima ne treba raspravljati shto reche jednom Anaximen ili Anaximandar smile.gif samo moram da priznam da mi je Vintersorg jedan od 5 omiljenih bendova....(ne smam da kazem 'Slava mu ?')

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mu dodjem peti... ili shesti? biggrin.gif

I izgleda da sam jedini koji je chuo samo Cosmic Genesis smile.gif Koji je jako prijatan album i Vintersorg trip mi se vishe svidja nego npr. Otyg (nepazhljivo sam ga slushao jedno vreme (Alvefard), a onda je produkcija krenula da mi bode ochi, pardon, ushi, i sad hvata prashinu na polici... biggrin.gif Ako nekom treba, dobicje ga free... mislim da je Kveld trazhila taj album nedavno :mrgreen: ). ....Uzgred budi recheno smile.gif

 

P.S. A od nekog bi stvarno mogao da prebacim resto Vintersorge... smile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote="Powerslayer"]Ako nekom treba, dobicje ga free... mislim da je Kveld trazhila taj album nedavno :mrgreen: ). ....

Kveld je nabavila taj album pre nekog vremena ali joj je krivo da Älvefärd negde skuplja prashinu pa ce ti ga mozda uzeti (od vishka glava ne boli :mrgreen: ).Ipak bih ti predlozila da josh par puta preslushash album jer ces provaliti da je bolji nego shto si mislio biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"cosmic genesis" je zakon album

 

Bedak, jedino taj nemam :ne:.

Mada sumnjam da kod mene ijedan moze prestici Ödemarkens Son biggrin.gifa: (koji sad slusam, inace biggrin.gif 8)).

 

pa CG je po meni najjaci... taj prvi trebas da imas! stidi se sad... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i jos jednog ljubitelja...

Apsolutno ga obozavam. Pesme ciji je tekst na engleskom, a samim tim moze da ih razume vise ljudi, su prelepe.

Kojan i ja smo pravili listu od 10 bendova na cije koncerte bi apsolutno trebalo otici i jedan od njih je bio i Vintersogr.

OBOZAVAM Star Guarded Coronation.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje ne mogu da verujem da na celom ovom sajtu ne postoji tema o ovom bendu (ako ne racunamo Vintersorg vs. Vortex na BM... :|).

Sto bi rekla Kveld, slava im! biggrin.gif 8)

 

bila je tema na black-u nekada davno i tu je mnogo ljudi postovalo, takodje su se ljudi ispucali na temi o Otyg-u. Recimo, da je jako mali broj ljudi koji nisu culi ili culi za vintersorga. Ako ga bas toliko volis idi na metal.stiggie.com (ili stiggie.metal.com, nikako da zapamtim), na scandinavian metal forum i podforum o Vintersorgu gde sam ja moderator, pa ozivljavaj teme, jer je tamo mesto potpuno mrtvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

pa stigao je novi album....

hm...posto nisam cuo prethodne ne bih da ga ocenjujem...nije lose na prvo slusanje....

 

SUPPLiER: Team GRAbbER: EAC

RELEASER: UBE ENCOdER: Lame 3.90.3 |

STYLE: Black Metal QUALiTY: 192 kbps/44,1khz |

dATE: 01-08-2004 SoNGS: 12 |

 

- R E L E A S E i N F O - |

 

Scandinavian Metal at its finest!

Street Date: Feburay 16th 2004

More info http://www.vintersorg.com/

 

T R A C K S

 

| 01 Prologue Dialogue - The Reason 02:14

| 02 The Essence 05:54

| 03 The Thesises Seasons 04:47

| 04 Matrix Odyssey 04:39

| 05 Star Puzzled 05:48

| 06 A Sphere in a Sphere (to infinity) 05:35

| 07 A Microscopical Macrocosm 04:37

| 08 Blindsight Complexity 04:52

| 09 Dark Matter Mystery - Blackbody Spectrum 05:03

| 10 Curtains 04:45

| 11 Artifacts of Chaos 02:37

| 12 Epilogue Metalogue - Sharpen your mind tools 02:59

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...