Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ајд' и то али чему Behemoth? Тај бенд је временом постао разводњени Nile. А никада нисам укапирао која је фора са CC осим чињенице да им је наступ у Ace Ventura-и обезбедио славу и популарност. И да Corpsegrinder игра WoW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud ti to za WOW? xD

 

Bravo.U Kovinu dobra edukacija nema sta

 

Zar se ono ne dobija warn za vrijedjanje chlanova? :slatkismijeshak:

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko vređa? A Vršac mi pa neka velika varoš, a? :)

 

Što se CC-a tiče, imao sam prva 4 njihova albuma davnih dana, kupio sam ih više zbog omota nego zbog muzike, i svaki je imao po 2, eventualno 3 dobre pesme i kraj. Ista je situacija i sa svim ostalim albumima... Naravno, prodao sam ih sve ili zamenio za kvalitetnije stvari ;)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar se ono ne dobija warn za vrijedjanje chlanova? :slatkismijeshak:

 

 

Nisam ja nikog uvredio,a znamo se ahriman i ja od ranije :pivopije:

Ja imam negde zaturen mp3 CC,preslusao jednom i stavio u arhivu.Nije za mene,previse baljezganja i gomila nabacanog zvuka...A ovde u Vrscu sam primetio da se mnogo metalaca lozi na CC,niko nije imao zelju da slusa Nile i Blood Red Throne.Nudio ljudima diskove ali su bili u fazonu 'koji ce nam to CC je zakon'

Ajd kad vi kazete :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja nikog uvredio,a znamo se ahriman i ja od ranije :pivopije:

Ja imam negde zaturen mp3 CC,preslusao jednom i stavio u arhivu.Nije za mene,previse baljezganja i gomila nabacanog zvuka...A ovde u Vrscu sam primetio da se mnogo metalaca lozi na CC,niko nije imao zelju da slusa Nile i Blood Red Throne.Nudio ljudima diskove ali su bili u fazonu 'koji ce nam to CC je zakon'

Ajd kad vi kazete :D

 

 

Po slici bih rekao da je to Death_Cult_Legion...xD

 

hahahaha

 

 

E, vidish ja slusham i Nile i Blood Red Throne, i josh dosta brutalnog i tehnichkog death metala, pa su mi CC opet br. 1 bend.Stara ljubav ostaje....I ne mozhe niko da kazhe da bend nema tehnichku potkovanost, kao ni odlichna vokal.A to shto Fisher igra VoW je njegova stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li kolko ljudi igra wow???? jel mislis da je 10 miliona ljudi retardirano?????

 

Toliko ih je retardiranih samo u Americi. xD

I vishe.

 

 

I tako... Cannibal Corpse... -_-

 

 

 

(Prevod: Vratimo se na temu.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Heretic
aaaaaaaa cannibalciiiiiiiiii najaca pesma od njih je hammer smashing face ostalo je njesra

 

E, sto volim pismene i upucene ljude! Kad navedes najkomercijalniju stvar nekog benda - koja se inace zove Hammer Smashed Face (jer sa smashing ne bi imalo nekog smisla) - a kazes da je sve ostalo sranje, nekako se namece cinjenica da nikada u zivotu nisi ni tu jednu "osrednju" pesmu odslusao do kraja.

 

Cannibal Corpse ne volim, ali ipak sa izvesnom dozom objektivnosti tvrdim da pomenuti bend vredi mnogo vise od jedne pesme.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sto volim pismene i upucene ljude! Kad navedes najkomercijalniju stvar nekog benda - koja se inace zove Hammer Smashed Face (jer sa smashing ne bi imalo nekog smisla) - a kazes da je sve ostalo sranje, nekako se namece cinjenica da nikada u zivotu nisi ni tu jednu "osrednju" pesmu odslusao do kraja.

 

Cannibal Corpse ne volim, ali ipak sa izvesnom dozom objektivnosti tvrdim da pomenuti bend vredi mnogo vise od jedne pesme.

 

Hvala! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...