Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Cak ni pola, CC sviraju bez trigera , procesora i govana, a ovi govnari sviraju sa svim tim govnima + jos neki kompjuteri i govna... mani me toga...

 

Voleo bih da mi neko jednom objasni zašto je ovo vama kao slušaocima bitno. Boli me baš kurac da li on koristi trigere, čistu bas pedalu ili džedajske moći, meni je bitno kako to ZVUČI, kakvu atmosferu stvara bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da mi neko jednom objasni zašto je ovo vama kao slušaocima bitno. Boli me baš kurac da li on koristi trigere, čistu bas pedalu ili džedajske moći, meni je bitno kako to ZVUČI, kakvu atmosferu stvara bend.

 

Sta znaju ljudi koji slusaju brutal death sta je atmosfera :) :) ;)

Kasno je za njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su iskreni.Ne koriste pomagala

Behemoth? Oni su jedan od nejneiskrenijih bendova ikada.

 

Istini za volju-Nile su jedno 5x bolji muzicari nego Behemoth,a makar se i ne sminkaju i ne nose pedersku koznu opermu vec su isto kao i Kanibali ;) opusteni likovi

Dobro je, izvadio si se na vreme. :)

 

CC sviraju bez trigera

Samo uzivo. U studiju ih koriste.

 

Bili smo na 15-ak koncerata sa njima i ni jednom ih nisam odgledao jer su golo govno uzivo.

To je vec tvoj problem.

 

*****************************

 

Cela ova rasprava ne da je glupa, nego nemate pojma. Kao deca ste. Moj tata ima vecu kitu i jaci je od tvog. Sve o cemu ste do sad govorili samo je subjektivno misljenje i stvar ukusa. To koji je koncert bolji, nista ne govori o bendu. Sta mene briga za atmosferu na CC koncertu kad ja taj bend ne mogu da podnesem organski? Isto tako neko misli za Nile, Behemoth i bilo sta drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela ova rasprava ne da je glupa, nego nemate pojma. Kao deca ste. Moj tata ima vecu kitu i jaci je od tvog.

 

Svaka cast, kao deca u obdanistu ste "moj tata ce da prebije tvog, on ima trigere", "moj je jaci, on ce ti jebe kevu bez pomagala". Vrtite se u krug.

Sta mene boli kurac da li su Behemoth neiskreni kad se meni svidja krajnji proizvod? Da li me boli kurac da li je pekar neiskreno i uz pomoc pomagala ispekao leb ako isti valja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da mi neko jednom objasni zašto je ovo vama kao slušaocima bitno. Boli me baš kurac da li on koristi trigere, čistu bas pedalu ili džedajske moći, meni je bitno kako to ZVUČI, kakvu atmosferu stvara bend.

 

svaka pickica moze da napravi distorziju rukama ili da jos gore koristi procesor za glas i da tako izvaljuje opasne vokale ,eee

al zato Dzordz korpsgrajnder peva ko medved svaka rec se moze razumeti uz text i brutalniji je od svih ovih novijih bendova ciji pevaci izigravaju mrstavce.

 

one pickice iz behemota mi odaju utisak da su neki ponovorodjeni jevreji koji neznaju sta ce pa aj da seremo ni o cemu dok ima budala koje ce da kupuju cdove.

 

trigere prezirem iz dna duse a postujem svakog bubnjarakoji pegla certove do posledenje kapi noja i krvi a ne ko da vozi biciklo bez napora sa pipkanjem:P

 

uskoro vise nece ni morati da sviraju puste bubanj ili gitaru sa cd-a i zvuci ..ko sa Cda"{

 

PS; ZA ONE KOJI DODJU NA TEMU I SERU ZASTO JE cc SRANJE - NE RAZUMEM ZASTO NEKO DODJE NA TEMU I PROVOCIRA, OK RAZUMEM NE SVIDJA TI SE BEND..AL ..KOGA ZABOLE KURAC !? TVOJA STVAR ETO REKO SI I AJ CAO

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci mi koji imamo cde Behemota smo budale?

 

ne niste budale ako imate cd-ove, al ako ste cd-ove kupili jer mislite da ono na njima predtsavlja zaista neki obred prelaza ,mistiku il neko dublje ucenje koje proistice iz kolektivne posvecenosti clanova benda istom - ONDA STE RETARDI.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da to niko ne misli... Nadam se :)

 

Ali činjenica je da Nergal zaista ima dobre textove, koje pritom objašnjava uvek u bukletu kroz liner notes, i ako mu već sve osporavate (da to piše iskreno, da nije pozer, da procesira vokale itd.), ne možete mu osporiti da odlično poznaje oblasti o kojima piše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Speed dead : Znaci, retard tipa osoba koja poveruje da su CC textovi realni?

 

realni??

 

pojasni molim...

 

 

@DMW

 

lepo a jel ti palo na pamet ikada da oni i pisu takve tekstove za ljude koji misle da su iznad drugih jer navodno razumeju te skaradne i kvazi misticne tekstove,,,, i da tako ovi iz behemota lepo prodaju puno cd-ova?

da su ta ucenja stvarno misticna i sl koji bi im moj bio potreban bend??? zapravo zasto bi bilo pojedincu potreban neko drugi?? a pogotov ako je pojedinac stvarno mizantrop opterecem ezoterijom..

zasto bi se to "znanje" otkrivalo sirokim narodnim masama??

da svi znaju za tajne i skrivene poruke i sl???

mislis da je u tome fora? heeheh

 

pa da i Alister je imao 5 bendova jer je zeleo da apsolutno svi koji kupe njegov cd znaju njegova razmisljanja i ucenja koja je on izvlacio ko zna odakle:P

 

heheh prilicno naivno

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar deo njihovih tekstova su čisti citati Kroulija i sličnih knjiga magike tu se slažem. Oni su ih pisali i dok nisu bili nimalo popularni. Pišu ih zato što im se to piše. Zato što drugo ne znaju šta bi... Jel tako teško poverovati da se neki ljudi stvarno lože na to?

Sumnjam da ih pišu zato da bi išta preneli drugima. Verovatno jer im daje neku aluziju moći ili nešto slično.

 

Dissection ne bi nikad ni postojao da ih nije inspirisalo to što ih je inspirisalo. Da nije mogao da peva o Satani Jon ne bi ni svirao nikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Behemoth? Oni su jedan od nejneiskrenijih bendova ikada.

 

Lepo receno

Pozercine na kub

Kanibali za razliku od njih lepo kazu da je u pitanju zajebancija i provokacija a vidi se i da su Alex i Fisher opusteni likovi ;)

A Nergal-Koruli,ja hocu da prenesem poruku,tekstovi su tu-ma hoce on da prenese moj kurac-najobicnija lozaona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga... Ja kad sam prvi put uzeo da slušam Behemoth (i 90%) bendova nisam znao ni kako izgledaju a ni bogami nisam razumeo šta pevaju. Jednosavno mi je muzika bila i ostala dobra. Neću posle kad uzmem tekst i kad vidim šta pevaju reći "a bend je sranje, pevaju nešto o čemu ne znaju ništa ili pevaju nešto samo da bi se prodalo"... to kod mene ne ide tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...