Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

А јел реално да овај догађај буде организован у хали сајма?? Па јбт на ово неће доћи више од 200 људи. Али свака част организатору на испољеном ентузијазму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прва асоцијација на халу ми је неки ужасно велики простор ал ово изгледа нешто ко наш скц отприлике. Мада опет не знам зашто хала 6 кад има пар оних клубова са пристојним капацитетима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav užas od liste :haha:

sve posle Wretched-a je meni donji dom, vožnja u leru sa ponekim jačim momentima ali generalno ništa spec, mada mi je Evisceration ipak možda naj tu

onda mi ide Eaten kao simpatičan debi ali tek najava za zlo koje će da sledi

posle toga Corpsegrinder era na potezu Vile -> Wretched + Butchered, baš mi je teško da ovde stavljam red jer je sve ekstremna klasa i svaki album mi ima nešto svoje što ga izdvaja

ali ipak, Tomb i Bleeding najbolji albumi, apsolutna istorija i nelako je staviti baš jedan da bude prvi ali eto ipak Bleeding jer mi je to jedan od najbitnijih dm albuma u životu, eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sveto trojstvo Bleeding + Vile + Gallery of Suicide, za njima Eaten back to Life

 

Haha sad vidim ovima na spisku Gallery poslednji, nemaju veze s mozgom

 

Ostali albumi su mi mahom hitovi + filleri formula, pa gde kolko zapadne, ova 4 nabrojana ako imaju 4 fillera zajedno.

Jbg os ugovor album na 2-3 god i izmedju picis turneje, svaka njima cast, pa jos sav taj meth, dobro Pat ne zapali celo selo i koju godinu ranije xexe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slažem se naravno sa tom listom, ali mogu da razumem ovo u vezi Galerije, od polovine ume da se otegne, 14 pesAma, ali meni bi sigurno bio medju deset najboljih, a Kill jeste strašno dobar (vrv medju 5), ali nije baš za prvo mesto.. ipak se zna kom albumu to pripada. Najgori su mi ovi od Kill pa navamo, tek po koja dobra (upečatljiva) stvar, ostatak prosek - fileri..

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, HUMAN said:

Slažem se da na njemu ima strašnih stvari, riznica sjajnih rifova.. jedino što bi ga malo trimovao

 

To 14 pesama, predugo, ti je čist trip, s obzirom da album traje 44 min, mozda bih 1 do 2 max prihvatio da se izbace, ostalo sve med

 

Btw podsetio bih da i Load ima 14 pesama pa je odličan :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Demon Seed said:

 

To 14 pesama, predugo, ti je čist trip, s obzirom da album traje 44 min, mozda bih 1 do 2 max prihvatio da se izbace, ostalo sve med

 

Pa dobar DM album ne bi ni trebao da traje više od 35-40min:bigblue:

Ovaj bi savršeno funkcionisao i bez npr Unite the Dead, Every Bone Broken..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...