Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 month later...

Meni su ta dva albuma najslabija od prvih 6. Ok zvuk je brutalan i produkcija je kvlt i sve, ali bukvalno na ta dva albuma ima jedan Hammer Smashed Face i ostale pesme pamtljivije po nazivima koje izgrokće u mikrofon live pre nego da ih sviraju, nego po rifovima.

Nisu loši albumi, ali mi nikad neće biti kako nekome mogu da budu najbolji, naročito gledano u odnosu na Eaten-Bleeding-Vile-Gallery koji svi drže kvalitet od bar 5-6 odličnih pesama na svakom, onda kreće malo pad forme što se kvaliteta pesama tiče. Mora biti da su to ljudi kojima nije toliko bitan rif, nego više generalna atmosfera i attitude. :mhihi:

Ili drugim rečima, ajde nek se javi s timetagged yt linkom ko je raspoložen da demantuje i ima u glavi bar dva-tri rifa (al' bez ''da pustim da se podsetim'' :D) sa Tomb i Butchered koji nisu iz Hammer Smashed Face.

On 6/25/2021 at 5:08 PM, Koroviev said:

 

Legende obojica, udari me emocija od Dee-jevog oronulog glasa gde se ispod rđe čuje ona njegova prepoznatljiva boja. Nisam razmišljao o tome kakva je sama pesma. 😄

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba i ti malo dudariš na DsO, skače IQ, provereno. Možda da ubaciš neke pečurke dok slušaš da ubrzaš proces...

 

Dobro generic Cannibal riljanje na Vomit the Soul. \m/

Kad probam naglas da izgrokćem live najavu VOMIIIT THEEE SOuuUUUUUUULLLL odma mi bolja pesma za dve ocene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 minutes ago, Kumodraski Vo said:

Dobri su kaniblasi dobri, samo im zameram sto nisu imali death 'n' roll fazu eto, ali postoji 6feet Under samo to necu da pustam..

Ček, nećeš da puštaš SFU posle svih onih death'n'roll da se ne izražavam sad ovde...? Pa obavezno prvi SFU, to je lektira u odnosu na mnoge koje si overio u okviru svog dnr putešestvija, si lud. Stoner death 'n' roll cepanje, poslušaj večne hitove Lycanthropy i Still Alive, pa ćeš onda i ceo album... Može i numere kao No Warning Shot, 4:20... Bolje pesme od Kanibal pesama sa Tomb i Butchered ako ne računamo Hammer Smashed Face :mrgreen:

Na prva tri SFU je svirao Allen West (Obituary brt), brat naš drogirani sa nadaleko poznatom žljezdom za masan groovy rif. Prvi je meni najbolji, ali nisu loša ni sledeća dva. Samo nemoj od Bringer of Blood naovam ništa ako Boga znaš...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...