Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Мајор Гашпар said:

Koki kontra, ušlo u krv i doviđenja.

Hehe, nije kontra nego neznalica, njemu i neki noviji Morbidi bolji od starih..

btw ja se svakim danom sve više čudim šta sve može čovek ovde da pročita..

@Dimon, Kuruz jel vam možda i Effigy of the Forgotten ili Cause of Death ne valjaju?? Šta još, iznenadite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što porediš Effigy i Cause of Death sa slabijim CC albumima govori u prilog onome što napisah iznad, da bismo mogli da ti podmetnemo drugu pesmu s istog albuma umesto Vomit the Soul i bar 3 minuta ne bi provalio... 😛

I svi su oni jednako dobri, i Safokejšni i Imolejšni i Benedikšni (iako Benedikšn npr. treća liga za Suffo i Immo), svi su svete krave, i na svima stoji dobri stari kultni datum proizvodnje... Ma dobar je i Master legende undergrounda, Pola Spekmana (kome je najveći muzički uspeh u životu što mu Paul Masvidal odsvirao solaže :P).

Ali kad već pitaš, Effigy i Cause of Death su neuporedivo i veći kult i veći kvalitet od Tomb of the Mutilated i Butchered at Birth, tu su negde na nivou sa Eaten back to Life, a recimo The Bleeding i Pierced from Within su mi bolji od svih nabrojanih.

Neka ovaj post kulminira mojom preliminarnom dm top listom, da se još malo čudiš koliko kultova fali a koliko ima novokomponovanih bendova koji nemaju odgovarajući nivo kulta i dovoljno star release date:

https://rateyourmusic.com/collection/DemonSeed/strm_h,ss.rd/death+metal/1

 

Laku noć, ljubi brt :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Demon Seed said:

Ili drugim rečima, ajde nek se javi s timetagged yt linkom ko je raspoložen da demantuje i ima u glavi bar dva-tri rifa (al' bez ''da pustim da se podsetim'' :D) sa Tomb i Butchered koji nisu iz Hammer Smashed Face.

meni zapravo na spomen Tomba prvo krene u glavi Addicted to Vaginal Skin, mogu celu pesmu da otpevam na "tanarana" rifove iz mesta :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Talvi said:

meni zapravo na spomen Tomba prvo krene u glavi Addicted to Vaginal Skin, mogu celu pesmu da otpevam na "tanarana" rifove iz mesta :haha:

E to se ceni... Obrnuću i njih opet svakako u nekom momentu, ali puno sam ih vrteo ranije jer mi bio kul zvuk i ništa mi nije ostalo u glavi, a Hammer Smashed znam ceo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Demon Seed said:

To što porediš Effigy i Cause of Death sa slabijim CC albumima govori u prilog onome što napisah iznad, da bismo mogli da ti podmetnemo drugu pesmu s istog albuma umesto Vomit the Soul i bar 3 minuta ne bi provalio... 😛

I svi su oni jednako dobri, i Safokejšni i Imolejšni i Benedikšni (iako Benedikšn npr. treća liga za Suffo i Immo), svi su svete krave, i na svima stoji dobri stari kultni datum proizvodnje... Ma dobar je i Master legende undergrounda, Pola Spekmana (kome je najveći muzički uspeh u životu što mu Paul Masvidal odsvirao solaže :P).

Ali kad već pitaš, Effigy i Cause of Death su neuporedivo i veći kult i veći kvalitet od Tomb of the Mutilated i Butchered at Birth, tu su negde na nivou sa Eaten back to Life, a recimo The Bleeding i Pierced from Within su mi bolji od svih nabrojanih.

Neka ovaj post kulminira mojom preliminarnom dm top listom, da se još malo čudiš koliko kultova fali a koliko ima novokomponovanih bendova koji nemaju odgovarajući nivo kulta i dovoljno star release date:

https://rateyourmusic.com/collection/DemonSeed/strm_h,ss.rd/death+metal/1

 

Laku noć, ljubi brt :wub:

Ajmo od početka.. ša bre bulazniš, nije samo Vomit, tu su i Gutted, Covered With Sores, Rancid Amputation, Innards Decay, sve sjajne stvarčuge, da ne pominjem MEAT HOOK SODOOOOMYYYYYY:rockdevil:

Dalje, naravno da sam uzeo takve teške kvltove, taman da se još malo smijem (eto Kuruz se ne javlja:mrgreen:), i dosadan si više sa tim ligama jbt, pa de bi onda stavio Behemoth, u Linglong ligu;)

Što se Tomba tiče još gori ti fejl, ubedljivo najbolji njihov uz Bleeding, kakve samo tu stvarčuge, zaebi taj hit (i on je do jaja naravno), ali evo i Talvi dodaje Addicted, pa ondak, I Cum Blood, Entrails, Beyond Cemetery.. ma album zakiva bre!

E sad što se tiče ove tvoje RYM liste, malo mi konfuzno, jel ti ovih prvih par strana poredjani albumi po kvalitetu? Pošto vidim dalje ide po abecednom redu uglavnom.. u stvari ček, pa ovo si ti davao zvezdice pa su tako i naredjani aha.. uhhh ima tu još dosta da se radi sa tobom, ali eto ućiš polako, nije sve tako crno (Human ti u vrhu, možda za koju god dodje i do petce😄), ali evo da ti šapnem.. prva dva Immolationa mnogo bolja od tih kasnijih albuma, ali i oni su kul!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, HUMAN said:

Ma napraviću vam ja dete bre.. evo vrtim dalje ove Dimonove stranice, pa jbt mali je bezobrazan, kakvim on albumčinama deli neke dvojčice, kečeve.. ajoooj

Bolje da vam ne dolazim tamo!

Please sir sorry I killed your holy cow sir

It's tasty though

Inače, dvojčica je za dobar album, imaš ovde descriptore ispod svake ocene, mora da se rasloji lepo... Ali kečina je mediokritet, baš me zanima koji sam ti to kultni mediokritet uvredio, baš si me ispoštovao sa listanjem do kečeva... Aj kaži, pa da dignemo u 1.5 - good... Strpao sam bio gomilu solidnih albuma u 5, 4.5 i 4.00, i shvatio sam da ih ne volim sve podjednako i da to mora da se rasloji pa sam pošto ne postoje inkrementi od 0.1 na rym, iskoristio niže brojeve, to što ti ni za bendove iz južnoameričkih katakombi ne bi iskoristio keca jer je dovoljno da naprže distorZ i blast pa da bude trojka+, to znači da ti imaš problem sa svojim sistemom ocenjivanja... Brojevi gospodare tobom, ja gospodarim brojevima, kod mene se nijedna ocena ne baca...

A to što je naš obrazovni sistem gde je trojka loša ocena iako se zove DOBAR i gde se onda svima poklanjaju ocene da ne bi roditeljima radili kompleksi pa više ni četvorka nije dobra ocena, i time su nam isprali mozak da nas vuče da rejtujemo tako po školski i da trojke dajemo najgorim govnima, to je posebna priča...

Ovo sve naravno nevezano za to da li ti aktivno ocenjuješ albume ili ne, to nije bitno, očigledno imaš neki pogrešno baždaren kompas i po pitanju osećaja kvaliteta albuma (jer kult brate jeeej\m/ idemo Despodent Souls brt idemo lajv najava MEAT HOOOOOK; SODOMYEEAAH i onda isti drrrr rif kao pola rifova s albuma što objašnjava zašto je morao pompezno da uzvikne ime pesme, da bi znao narod šta se svira), tako da je relevantna ova priča o brojevima i kriterijumima samom činjenicom da si se uhvatio u nekakvo upoređivanje albuma. Msm ovo kažem da se ne bi izvadio na kartu "ja nisam opterećeni slušalac, ja ne slušam da bih rejtovao nego radi uživanja". Ako te smara da eksportuješ svoje utiske o albumima negde van mozga, to ne menja činjenicu da ih tvoj mozak rejtuje...

 

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimone brate mili, o čemu pričaš ti, stari CC sve hit do hita.

Ti stari albumi (a Tomb naročito) zvuče kao da ih je Ted Bundy pisao, jedino njih i slušam a da su im tekstovi sa takvom tematikom, jer i zvuče kao da su psihopate. I Mortician naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Demon Seed said:

(iako Benedikšn npr. treća liga za Suffo i Immo

Дал си човек, дал си стока, дал си рђа??? :haha: А ниси једини који пљује по благослову, сунце ли вам свима пољубим мангупско.
Мени тај бенедикшн баш обрнуто. Наравно, до грајнд бастард албума. После тога су и они прднули у чабар.

Око канибала нема расправе. Нико не каже да су каснији албуми слаби (вајл и галерија кидају, наравно) али нема те примитивне сировости и експлозије коју имају ти први албуми а по чему су они били препознатљиви.

SFU обавезно штиво, ал прва 3. ово после сеци уши крпи дупе.

И како вас јбт не мрзи да правите оне листе. Јел чита то неко уопште сем вас доконаша? :mhihi:

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

59 minutes ago, Miilos said:

Dimone brate mili, o čemu pričaš ti, stari CC sve hit do hita.

Ti stari albumi (a Tomb naročito) zvuče kao da ih je Ted Bundy pisao, jedino njih i slušam a da su im tekstovi sa takvom tematikom, jer i zvuče kao da su psihopate. I Mortician naravno.

Ja kažem Eaten i Bleeding hit do hita, Tomb i Butchered jedan hit - Hammer Smashed Face, nek ima još neki, al' slabije... Što se tiče brutalnosti i kako pesme zvuče, ne sporim, Tomb i Butchered imaju do jaja zvuk...

O Mortician imam slično mišljenje kao i o Tomb i Butchered, samo dosta gore, u smislu da se odlično sećam kakva im je atmosfera, produkcija, kako zvuče one duboke režuće gitare, psihopatski bubanj i vokal itd, i kako u svim pesmama sviraju jedan ili dva ista rifa sve vreme jbg :haha:

Bukvalno se od Mortician sećam samo Slayer obrade, al' evo sad ne mogu da se setim je l' su beše obradili Epidemic ili Necrophobic... Al' kapiram da kad bi obradili obe, ne bismo mogli da provalimo koja je koja :haha:

Ajd pre guglanja (ko veruje, veruje, ko mora da vidi da bi verovao, taj ne mora ni da veruje...) da probam da pogodim koju je Mortician obradio... Moj konačan odgovor je Necrophobic.

Haha jbg Piece by Piece je, promašio sam obe.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Guest Vobangwax
Самые популярных модели литых дисков по выгодным ценать заказать на ulan-ude.baikalwheels.ru

Литые диски - желание каждого владельца авто. А некоторые даже имеют целые коллекции крутых моделей. Предлагаем Вам интернет магазин ulan-ude.baikalwheels.ru где имеется огромный выбор литых и кованых дисков различных размеров, фирм, видов. Заходите в наш каталог и осуществляйте свой выбор. Если нужна будет помощь, наши высококвалифицированные специалисты Вам непременно окажут помощь.

По запросу [url=https://irkutsk.baikalwheels.ru/catalog]автодиски иркутск[/url] заходите на наш сайт. Очевидно, все знают большое количество преимуществ наличия литых дисков на авто. Они располагают отличной теплопроводностью, чаще весят меньше, чем обычная штамповка, намного быстрее охлаждают тормозные диски. Отличная управляемость автомобилем даже на высокой скорости, Вы можете быстрее разгоняться и тормозить с хорошей безопасностью. Также кованые диски имеют огромный ассортимент дизайна, посмотреть весь каталог можно на указанном сайте ulan-ude.baikalwheels.ru уже сейчас.

Мы уже много лет работаем в этой области и можем рассказать о дисках всё. Прямые поставки с заводов производителей позволяют нам не устанавливать большие цены на наш товар, каждый сможет отыскать литые диски не только по душе и вкусу, но и по карману. Ознакомиться с расценками на диски можно на указанном сайте.

Если Вы хотели [url=https://ulan-ude.baikalwheels.ru/catalog?type=kovanye_diski]кованые диски в улан удэ[/url] в сети интернет, то Вы попали по адресу. Доставим в любую точку Мира в очень короткие сроки с помощью транспортных компаний. После Вашего выбора, Вам пришлют счет, который можно оплатить различными методами. Отгрузка товара осуществляется в течение трёх рабочих дней, отслеживать заказ можно по номеру заказа. Мы находимся по адресу в Улан-Удэ: ул. Строителей, 42 А. График работы по будням с 9:00 — 19:00, в субботу и воскресенье с 10:00 — 16:00. Позвоните по телефону +7(3012)666-112 или напишите на наш Email.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...