Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

CC veze nemaju...

Uzasni su...

To i nije death!!

Jedini pravi death bend je Cakov "Death" !

 

Ovo ostalo je sranje !!!! biggrin.gifa: :x

Ti si nenormalan.Kako možeš da kažeš da C.C. nisu death 8O. Pa ti dete ne znaš da razlikuješ pravce.SRAMOTA :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

CC veze nemaju...

Uzasni su...

To i nije death!!

Jedini pravi death bend je Cakov "Death" !

 

Ovo ostalo je sranje !!!! biggrin.gifa: :x

Ti si nenormalan.Kako možeš da kažeš da C.C. nisu death 8O. Pa ti dete ne znaš da razlikuješ pravce.SRAMOTA :x

 

Istina....ne umijem da razlikujem pravce :ne: tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma Cyanide Assassin je odsvirana u njihovom fazonu,tj. nastavljaju tamo gde su stali sa albumom Gore Obssessed (za sve one kojima se nije svideo taj album:nece vam se svideti ni The Wretched Spawn). Inace prvi deo pesme je odsviran u furioznom tempu (ili u sestoj brzini ako vise volite tako) pa onda sledi jedna sporija deonica i taman kad pomislite "e jebiga ostarilo se bre! Ne mogu ni kanibali da drze tempo u celoj pesmi" onda za kraj sledi jos jedna brza deonica koja donekle popravlja stvar. O tome kako je pesma odsvirana ne treba trositi reci, Paul je jedan od najboljih (i najbrzih) bubnjara u death metalu, Jack, Pat i Alex na visini zadatka, a George...ako neko ne voli njegov nacin pevanja, neka jednostavno preskoci ovaj album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja sam skinuo 3/4 Wretched Spawn i prijatno sam se iznenadio. Odlican album jedan od najboljih njihovih sigurno, nema mnogo blastbeatova i izdrkavanja i ima odlicnih rifova i neparnih taktova ponegde. Najvise mi se svidjaju (za sad) The Wretched Spawn i Festering In The Crypt (balada biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,definitivno za mene je vrhunac albuma Festering in the Crypt,stvar ima totalno doom pocetak,onda malo ubrzaju,pesma je totalno netipicna za nih ali je prijatno osvezenje.Totalno mi je jak i momenat u poslednjoj stvari na albumu They Deserve to Die kad Corpsegrinder pusti neki bolestan vrisak koji traje sigurno pola minuta.Covek je ubica!

 

E,a sa druge strane,razocarala me stvar Decency Defied za koju je odradjen spot.Pesma je preslikana Sentenced to Burn,samo sa drugacijim vokalnim linijama.Ovo im stvarno nije trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusaj pa pljuj.

EJ BRE, JA IH NIKADA NECU PLJUVATI JER WEBSTERA OBOŽAVAM. ONI SU GENIJALAN BEND. NAJBOLJI. SAMO KAŽEM DA SU BOLJI RANIJI RADOVI. NARAVNO DA CU POSLUSATI NOVI ALBUM ALI NECE TO BITI TO. VIDIM U KOM SE PRAVCU KRECU...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
iskreno mislim da su kanibali precenjeni, po meni je deicide x2 bolji icon_da.gif

 

p.s. moje misljenje icon_wink.gif

Pa ja ne vidim zbog cega tako mislis. Deicide je odlican bend ali brate Cannibal-i..... orangelistening.gif

Imaju bolje textove, muziku, clanovi benda su mi gotivniji, Corpsegrinder ima bolji vokal od Glena, ne loze se da su neki zli satanisti..... Ma nemam pojma, ukusi su razliciti ali licno su mi Cannibal-i za 2 klase bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...