Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Long-standing death metallers Cannibal Corpse have announced that they have recruited Jeremy Turner, previously of Origin (Relapse Records) to fill the second-guitarist slot in the group following the departure of Jack Owen earlier this month. "It is too early to say if he will wind up being the permanent replacement, but so far he is doing very well learning the songs," the band write on their web site. "Jeremy is a dedicated guitarist and a dedicated death metaller, as fans of his previous work already know. Learning 18 songs in less than 3 weeks is a tough job, and we want to thank Jeremy for working hard to get the job done."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Novi Cannibal je jebeno dobar, ali je Gore, uz Bleeding i Gallery, vrhunac njihovih 15 godina. Pravo da vam kažem, ne plačem baš za Owenom. Jebi ga, na bini se ponašao kao deda, potpuno nezainteresovano, pa je i bilo vreme da ga zameni neko mlađi i bar malkice inspirisaniji.

Ne znam, ljudi... Za one koji vole Corpse nema šta mnogo da se doda, ali oni koji pljuju treba prvo da ih vide uživo, pa da onda popričamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam jesam li pisao ovdje vec o njima (neda mi se sad citat jos 5 prethodnih str.)...ako jesam, evo jos 1 da kazem. bili su mi sasvim ok dok je bio chris, sve ostalo, od kako je on otisao mi je bezveze skroz...svirka je "previse dobra", previse je tu neke tehnike i nema vise onog jebenog "feelinga" i "krkanluka" kao recimo na jednom "Tomb of the Mutilated" (najbolja njihova stvar definitivno) onaj corpsegrinder mi je ko neko jebeno krme...novi album mi je sranje, al samo tako...sve u svemu, po meni prosjecan DM bend sa 2-3 dobra albuma, ovo ostalo mozes popisat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je solidan, ali nista vise, tj. daleko ispod njihovog renomea. Samo ne znam kako albumi poput Gore i Gallery mogu biti njihov vrhunac. Prva cetiri albuma su neprevazidjena i stvarno je nezahvalno o njima trositi reci. Kada je otisao Barnes (i dosao Corpsegrinder) snimili su jos jedan genijalan album (Vile), sve sto su posle toga uradili je dosta slabije (pa i pomenuti Gallery, a da ne pricamo o Gore Obssessed). Jack Owen je za mene bio najjaci lik u bendu jer mi je tako nekako delovao, ne znam ni sam da objasnim ali meni je bio omiljeni u bendu (plus njegove izjave u intervjuima, makar u onim koje sam ja citao, meni ga cine omiljenim likom).

Sto se tice zivih nastupa, siguran sam da razbijaju. Vise od svega bih voleo da ih vidim uzivo i cujem Perverse Suffering ili Hammer Smashed Face ili jos

vise nesto sa prvog albuma. Samo se nadam da ce na nekoj od narednih turneja posetiti i nasu zemlju (citaj: da ne moram da idem u Budimpestu).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako ćemo da se lažemo onda je Barnes bolji od Corpsegrindera evotigana.gificon_uhoh.gif . Ma, daj, šta vam je. Samo pogledajte dokle je doterao Barnes. Jebeni SFU. Sranje! A "die" vokali CGrindera su daleko upečatljiviji od Barnesa icon_rockdevil.gif . Ne znam; uvažavam svačije mišljenje ali mislim da grešite. Možda je CGrinder debeo, međutim kakve sad to veze ima sa vokalnim sposobnostima. I bar se u pauzama između dve pesme (uživo) ne folira i najavljuje pesme najnormalnijim glasom, a ne kao onaj napaljeni Barnes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako ćemo da se lažemo onda je Barnes bolji od Corpsegrindera  evotigana.gif  icon_uhoh.gif . Ma, daj, šta vam je. Samo pogledajte dokle je doterao Barnes. Jebeni SFU. Sranje! A "die" vokali CGrindera su daleko upečatljiviji od Barnesa  icon_rockdevil.gif . Ne znam; uvažavam svačije mišljenje ali mislim da grešite. Možda je CGrinder debeo, međutim kakve sad to veze ima sa vokalnim sposobnostima. I bar se u pauzama između dve pesme (uživo) ne folira i najavljuje pesme najnormalnijim glasom, a ne kao onaj napaljeni Barnes.

pa kakve veze ima to dokle je dotjerao barnes...usporedi Tomb of the Mutilated sa bilo kojim kasnijim radovima cannibala, na kojima pjeva ovaj krmak, pa ces vidit razlike...barnes bi ga odero i to samo tako, ko picku...normalno da nema nikakve veze to sto je debeo sa vokalnim sposobnostima, to je bila zajebancija icon_mrgreen.gif ...a isto tako nema nikakve veze to sto on najavljuje pjesme "normalnim" glasom... evotigana.giforangelistening.gif

Edited by `bloodflood

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...