Jump to content

Soulfly


Guest pogan

Recommended Posts

Nekom kažeš da je fanboj, a dolaziš na forum samo kad se dešava nešto u nekom tamo nu bendu koji je davno svoje odsvirao xD

 

Није тачно, остављам коментаре кад год се дешава нешто са бендовима које слушам, а за разлику од већине не слушам само метал бендове. Ево, баш слушам овај нови Soulfly, који ми се допао али када га слушам заједно са овим прошлим, Savages (који изгледа нисам ниједном преслушао) ипак је опет само еволуција. Изгледа да нико није слушао "Дивљаке" :)

 

Ове прозивке су офтопик и материјал за металце-лузере у маскирним панталонама који пију пиво у парку, кријући се од фенсера. Па тај Soulfly свира испред 5000-10000 људи макс, Корн сваке године главни артисти на фестивалима, да не причамо колико боље звуче (судећи према YouTube клиповима са скорашњих наступа). Још да је ту тај бивши бубњар Корна, обрисали би патос са дебелим Максом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није тачно, остављам коментаре кад год се дешава нешто са бендовима које слушам, а за разлику од већине не слушам само метал бендове. Ево, баш слушам овај нови Soulfly, који ми се допао али када га слушам заједно са овим прошлим, Savages (који изгледа нисам ниједном преслушао) ипак је опет само еволуција. Изгледа да нико није слушао "Дивљаке" :)

 

Ове прозивке су офтопик и материјал за металце-лузере у маскирним панталонама који пију пиво у парку, кријући се од фенсера. Па тај Soulfly свира испред 5000-10000 људи макс, Корн сваке године главни артисти на фестивалима, да не причамо колико боље звуче (судећи према YouTube клиповима са скорашњих наступа). Још да је ту тај бивши бубњар Корна, обрисали би патос са дебелим Максом.

 

"Korn" malo, malo, pa ne zatvara neki festival, ima vecih i aktuelnijih bendova, a Max i ekipa nikada nisu ni bili prvoligashi, tako da mozemo da kazemo da su svoj status koliko-toliko zadrzali. Koliko je nerealno da je "Soulfly" navuche 10000 ljudi na neku svirku, toliko je to u ovom momentu nerealno i za "Korn", pogotovo shto traze pare i ponashaju se kao da mogu sami da dovuku toliko ljudi. Narod je svakako navikao na Glorijine govnarluke i konstantne promene chlanova benda, pa na to ne moze da se muze kinta... ali zato moze na povratak Head-a. Videcemo hoce li se Dave ikada vratiti muziciranju - ako se to dogodi - nova injekcija kinte i hajpovanje do prvog sranje albuma, a videcemo kako ce proci sledeci, poshto je ovaj poslednji sa Headom bio ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cuo sam par stvari sa albuma, i to je toliko djubre da sam poceo da se razmisljam da album uopste ni ne poslusam. Nisam zadovoljan ponudjenim, jbg. A sto se tice Glorie, cuo sam da se meet&greet za Soulfly naplacuje 50 jevreja. I to sam cuo na vise mesta. Ako je stvarno tako, onda neka pocrka kapitalisticka gamad. Meni i mojim drugarima ni Dikinson, ni Glen Tipton i Scott Travis nisu trazili pare, nego su kulturno stali s nama, prozborili koju, potpisali sta su imali i slikali se. Ako to nije cim ovakvim velicinama, zasto ova ciganska kopilad traze pare. A ni dvojac Kisser/Green mi nisu trazili pare za slikanje i potpise :mhihi:

  • Like 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, naravno da se ne zivi od vazduha. Ali da je neko toliko jadan i ocajan za pare, to je strasno. Ajde da bar vrede te novce koje traze, pa i da covek razume. Al dobro, ima mnogo bendova koji neosnovano uzmaju pare. Kod Cavalere je najbednija stvar koju pricaju o svom bivsem bendu. Mislim da vecih primadona u metalu nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio, Max je otvoren za reunion za razliku od njegove žene koja i dalje širi hejt. Stvar je zapela oko sahrane njenog sina Danna Wells-a jer je navodno Kisserova žena (i lollled) želela da obavi sahranu pre nego što je Gloria doletela iz Doningtona u Arizonu or something....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio, Max je otvoren za reunion za razliku od njegove žene koja i dalje širi hejt. Stvar je zapela oko sahrane njenog sina Danna Wells-a jer je navodno Kisserova žena (i lollled) želela da obavi sahranu pre nego što je Gloria doletela iz Doningtona u Arizonu or something....

 

Ko u seoskoj kući sa 4 generacije i tri snaje.

 

mozda su trazili novac za svirku, kapitalisti!

 

Može i to bit, nikad nisi siguran s tim kapitalistima!

Edited by Descender
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...