Jump to content

Soulfly


Guest pogan

Recommended Posts

ja sam Maxa gledao samo na Exitu 2006. kad je pravio onaj jam session sa Lilkerom i Koletom i bilo je jako zabavno, svirao se Soulfly, Sepultura, Slayer, Nuclear Assault, Celtic Frost... baš je sjajno veče bilo, posle je krenulo to njegovo otromboljavanje

 

vidim da ovde sad ljudi pričaju da je taj cert 2010. bio dobar a koliko me pamćenje služi neposredno nakon njega impresije su bile dosta drugačije :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Descender - Drago mi je sto si me ispravio, ima vise govana, ali na ljudima je da kad neki matori bendovi odu, ne sviraju vise uzivo i penzionisu se, ljudi krenu da te neke bendove prepoznaju i krenu da ih vade od tih govana. :D E sad, sve zavisi ko kakav ukus ima i sve zavisi koliko bend ulaze krvi, znoja i duse u svoje pesme.

 

Kazim brateu, da se ja pitam Dark Fortress bi bio vodeci bend danas u melodicnom bleku a ne Kolevka. :)

Oni mogu njima i Borgirima da drze lekciju, jer su doveli sebe do savrsenog nivoa. Proslu godinu su mi oni i Tryptikon obelezili, genijalna muzika.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Descender - Drago mi je sto si me ispravio, ima vise govana,

 

Nisam te ispravljao, sve si u pravu, to sam upotrijebio samo da naglasim koliko muzike izlazi danas, više nego bilo kad u istoriji. Samim tim ima i more govana, ali opet se može iskopati kvalitet (što je ranije bilo mnogo lakše jer je svaki žanr predstavljalo možda po 10-20 bendova), između ostalog ovakvi forumi i služe tome.

 

Svi mi koji smo ovdje slušamo muziku više od 99% ljudi i opet ne stižemo da poslušamo ni djelić onoga što valja, kvalitetne albume i bendove otkrivaš skoro na nedjeljnoj bazi.

 

Zato mi je nevjerovatno da se ljudi zakucaju za jedan žanr i / ili 2-3-4 benda i to vrte do smrti, prosto je šteta propustiti svu tu kvalitetnu muziku koja stalno stiže.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Descender - Drago mi je sto si me ispravio, ima vise govana, ali na ljudima je da kad neki matori bendovi odu, ne sviraju vise uzivo i penzionisu se, ljudi krenu da te neke bendove prepoznaju i krenu da ih vade od tih govana. :D E sad, sve zavisi ko kakav ukus ima i sve zavisi koliko bend ulaze krvi, znoja i duse u svoje pesme.

 

Kazim brateu, da se ja pitam Dark Fortress bi bio vodeci bend danas u melodicnom bleku a ne Kolevka. :)

Oni mogu njima i Borgirima da drze lekciju, jer su doveli sebe do savrsenog nivoa. Proslu godinu su mi oni i Tryptikon obelezili, genijalna muzika.

 

Ja pocuo Dark Fortress. Bend kida, al nije to za mene. Koliko god da mi se nije svidelo, bas nisam uspeo da se uhvatim ni za sta kod njih da mogu da kazem da su sranje. Bend je itekako kvalitetan, samo sto nije to mjuza kakva se meni svidja. A pre cu podrzati njih, nego recimo Sabaton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pocuo Dark Fortress. Bend kida, al nije to za mene. Koliko god da mi se nije svidelo, bas nisam uspeo da se uhvatim ni za sta kod njih da mogu da kazem da su sranje. Bend je itekako kvalitetan, samo sto nije to mjuza kakva se meni svidja. A pre cu podrzati njih, nego recimo Sabaton.

 

Ma naravno, svaka cast svakome ali ono sto volim to cu uvek da podrzim.

Bolzer isto da poslusas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mike_leon_bogota.JPG

 

Former HAVOK member Mike Leon has joined metal icons, SOULFLY, as the band's brand new bass player!

 

"SOULFLY fans get ready," states guitarist/vocalist Max Cavalera. "I'm really excited to announce that Mike Leon is going to be playing bass on our upcoming North American tour. I'm a big fan of Mike's work and having him in SOULFLY is going to bring some of the killer thrash metal vibe to the band! He's a great guy and I can't wait to be on stage tearing it up with Mike. See you in the pit!"

 

Mike Leon adds:

"It is an indescribable feeling to be joining up to shred with SOULFLY! I've been a fan of Max and his music since I was a little kid, and to be playing with him and the guys now is truly unbelievable! I cannot wait to bring the ruckus on stage for all of the Tribe around the world! Rest assured that I'm going to rock extra hard for you guys! See y'all on the road!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

ja sam tek sad video ovaj tekst

 

 

 

Born to rage against the order.

Fuck the world, we live forever.

We wage war against you all.

 

I don't need society!

I don't need your politricks!

We live our lives the way we want!

 

We sold our souls to metal!

We sold our souls!

We sold our souls to metal!

We sold our souls!

 

Fuck you all, we don't belong.

I want to burn your fucking world.

Destroy 'em all, fuck your laws.

 

Metal flows through my veins.

I wanna rage, I am insane!

C'mon punk make my day!

 

We sold our souls to metal!

We sold our souls!

We sold our souls to metal!

We sold our souls!

 

We sold our souls to metal!

We sold our souls!

We sold our souls to metal!

We sold our souls!

We sold our souls to metal!

We sold our souls!

We sold our souls to metal!

We sold our souls!

 

 

 

pa majku ti jebem :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...