Jump to content

Soulfly


Guest pogan

Recommended Posts

Da, odlicni su, doduse meni je najbolji album ipak Primitive, ali i na 3 ima dosta dobrih stvari (Brasil, Downstroy, Seek&Strike) a prvi mi se najmanje svidja. Mada cuo sam da se Maxa popichkao neshto i sa njima, pa su sad kao na nekoj pauzi, ali ne znam nishta zvanichno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ....... najjaci je prvi biggrin.gif 8) !!! Stvarno je najkompleksniji i pravo je malo remek-delo. Prvi instrumental Soulfly kidda!! Kao i Bleed! A i Tribe! A tek Bumba!! ... ma prvenac je prvenac. 8)

 

Ali toplo pozdravljam sve ljubitelje Soulfly-a ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...naravno...prvi je najjachi,najbolji i najoriginalniji...pogotovo Bonus Tracks...ostali albumi su manje vishe ok...ali svaka im chast...

p.s.na novom albumu ce se pojaviti i "trube" uz sve to,jer ih je Max maximalno zgitivio...kao i Eyesburn na jednoj pesmi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma KALAV SOUL FLY?? KOJ DEBIL KAZE DA JE TO BOLJE OD SEPULTURE???????? :x :x SLAVA STAROJ SEPULTURI!! A MAX SE PRODAO I PROPAO JE!!!!! NAZALOST!!! SVIh NAS METALACA! :cry:

 

Ako si ti metalac neznam, slusaj sabane nemoj posle da me pitas zasto serem stalno na ove tvoje totalno debilne postove, nemoj vise da seres o tako nebitnim stvarima...

Inace da se vratim na temu biggrin.gif Prvi album soulfly prema meni legenda, onda ide 3 pa primitive

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najbolji primitive a drugo mjesto djele prvi i treci.Prvi je bio odlican samo je imao malo slabio produkciju a treci ima vrhunskih stvari a opet ima i nekih zajebancija kao ona sa reperima.Novi ce izgleda biti strasan album.Zvace se prophecy!Ljubomir Dimitrijevic ce svirati Kaval, gemshorn, zurla, gajde, dvojnice, sheepskin bagpipes and flutes na tom albumu 8O Stvarno obecava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cavalerin "projekat" stid me da nazovem to bendom.Dakle pjesma Bleed ocajnicki pokusaj da se iskopira Roots bloody roots a onda pjesma;

 

Just let your soul fly free je jebeno gora nego Britni Spirs sve u sveu Maxu porucujem da pocne da razmislja o svojoj buducnosti i o tome shto je Metal a shto je Hip Hop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste tribal, no kako sam to vec negde rekao, malo je glupo stvarati ideju celog muzickog pod-pravca zbog samo jednog benda. Jer niko nikada nece izvuci zvuk koji je Sepultura sa Maxom imala i koji sada SoulFly ima.

 

E sada, osim po tome sto je bend skoro stvoren, koju to jos karakteristiku ima SoulFly po kojoj bi bio strpan u Nu metal? Ako mora da se klasifikuje, onda ajde u Thrash. Ili u Avantguarde (da sada ne ulazim u ponovne traktate kako je to nepostojeca katgorija). Ili u ne-metal muziku, ako bas mora. Ali je zaista glupo da SoulFly stoji u istoj kosari sa Kornom i Sistemom :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SOULFLY - je zavrsio svoj cetvrti studijski album pod nazivom 'Prophecy' koji ce izaci 29. marta za Roadrunner Records. Uz sam album ce izaci i bonus disk sa Live numerama. Na albumu se izmedju ostalog nalazi jedna numera koju je mr. Cavalera snimio sa beogradskim sastavom Eyesburn, kao i obrada pesme "Mars na Drinu" (sve zajedno sa romskim orkestrom). Promocija ovog albuma bice 17.2.2004. u klubu 'Voodoo' (Beograd). Max Cavalera ce biti gost promocije, a 18.02. ce biti uprilicena i press konferencija u Domu omladine na kojoj ce Max odgovarati na pitanja, gde ce takodje biti i predstavljena nova distributerska kuca koja za sada ima ekskluzivna prava za Roadrunner, Relapse i Blackout Records

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto nas toliko voli !!! Valjda mu se svidio eyesburn sta znam,on je odmah posle samostalnog koncerta soulfly-a rekao da ce sigurno doci opet u bg i da mu se svidio grad i dosao je i odrzao svirku sa eyesburnom.

A ove vijesti sam procitao sa metal sajta NOCTURNE i 100 % je tacno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...