Jump to content

Soulfly


Guest pogan

Recommended Posts

Cuo sam cak i od stranaca da govnari uzimaju pare za m&g.

 

Propaganda & tračevi.

 

A sto se tice kvaliteta njihovih svirki i albuma, trebalo bi da kosta jeftinije od svirki i albuma lokalnih bendova. Ono je stvarno sramota i ispod svakog nivoa.

 

Ne, treba da košta tačno koliko košta, a publika ocjenjuje da li je to zadovoljava i da li će otići ili ne.

 

Ako je koncert krš, neću reći da je bio OK jer je koštao samo 500 dinara, ali da je koštao 2000 bio bi smeće.

Smeće je smeće. I za dinar i za 5000.

 

A za smeće ne treba dati ni taj dinar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam brate, meni je jednostavno neshvatljivo da se neko bas toliko ne trudi. A jos vise mi je neshvatljivo da kod publike to prolazi. Eto, ja sam bio 2 puta na Soulfly svirci (u basti SKC-a 2010. i sad u barutani), i veliko je pitanje da li cu otici na njih vise ikada. Nisam od ljudi koji traze dlaku u jajetu, al drzi bar neki nivo, jebem mu mater. Energijica i zezanje, sve je to lepo. Ali sam kvalitet svirke je stvarno ispod svakog nivoa. Stvarno mi nije jasno kako ljudi te velicine i tolikog iskustva smeju sebi da dopuste tako nesto. S druge strane njihovi smrtni neprijatelji (Andreas i Paolo) uzivo odlicno sviraju, imaju bolju energiju, a i albumi su im dobro isproducirani. Drze neki nivo i trude se.

Edited by Dekapitator_Prisoner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj soulfly 2010 je bio jedan od najboljih koncerata ikada (za razliku od poslednja 2 nastupa)

 

To potpisujem. Na Brutalu su moji ortaci isli na meet and greet, jedino sto nisu mogli da se slikaju, al su se ovi ispotpisivali i pozdravili.

Ljudi, sve je danas biznis, i Cavalera jesu firma i Glorija je vodja, al sad da sve naplacuju ne verujem.

 

Dekapitator@ Video sam da ste se slikali sa Dikinsonom, a jbg on je opusten lik i boli ga uvo. Ja bas mislim da je i Max opusten, ako je Glorija prsotina to je vec druga stvar.

 

Mada verujem Pilencetu, on se opet druzio sa njima. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi rekli : Izlazak u grad. :) Takva i jeste kultura kod drzava gde imaju novca i metal kulturu odrzavaju. Idu na koncert i svirku da se zezaju pa makar i ne slusali bend (osim ako ne vole taj i taj bend).

Mada Ameri se zale, slabe posete jer su bukvalno svi prebukirani koncertima a ljudi su im malo zasiceni. Zato i pucaju neke turneje.

Jbg.

Kod nas je slicna situacija, mada mi tek nemamo novca zato i pucaju koncerti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg, to je ipak izbor coveka. Sta, jel treba da se nerviram sto su ljudi na BA gledali Cradle a na At The Gates koji gazi i mrvi je bilo manje ljudi? Ma boli te kurac, ides na ono sto zelis i volis, biras i po finansijskim mogucnostima.

Jednostavno danas su takva vremena, promenilo se mnogo stosta.

I kad gledas koliko su vise bili ljudi razocarani 80-tih i 90-tih kad bend promeni zvuk, koliko su to vise dozivljavali kao izdaju necega u sta su verovali. I sta sad ti i ja da kenjamo preko nekog foruma kad smo rodjeni posle tih promena bendova.

S tim sto imamo danasnje tehnologije i informacije odmah mnogo smo se razmazili.

Uzivaj u muzici ako mozes, ako ne prodji se tog i tog albuma.

Sto se mene tice i danas izlazi kvalitetna muzika i neki drugi bendovi ce sigurno voditi metal u buducnosti.

Jedni ce ostati Stonsi, Hendriks, Cepelin, Sabati, Dzudasi, Metalika, Mejdeni, to su ipak Titani. Nedostizni, taj uspeh tesko da ce koji bend postici.

 

Ali i dalje ima mnogo kvalitetnih bendova, samo se treba prepoznati njihov talenat i podrzati,i vodice svoje pravce metala u nadam se jos bolju buducnost.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali i dalje ima mnogo kvalitetnih bendova, samo se treba prepoznati njihov talenat i podrzati

 

Nikad nije izlazilo više kvalitetne muzike nego danas, samo je u moru govana koja donosi hiperprodukcija treba iskopati.

 

Osim u diskografskom :twisted:

Ali izmedju ova slusanja ova dva benda anno 2015 je biranje tipa da li da te neko sutne u muda ili da gledas farbu na zidu kako se susi.

 

Bogami, mene Sepultura šutne u muda, al na onaj dobar način.

Bilo kako bilo, Sepultura je i danas ozbiljan bend, i to posebno u diskografskom smislu (ozbiljniji nego u izvođačkom) - deal with it! :bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg, to je ipak izbor coveka. Sta, jel treba da se nerviram sto su ljudi na BA gledali Cradle a na At The Gates koji gazi i mrvi je bilo manje ljudi? Ma boli te kurac, ides na ono sto zelis i volis, biras i po finansijskim mogucnostima.

Jednostavno danas su takva vremena, promenilo se mnogo stosta.

I kad gledas koliko su vise bili ljudi razocarani 80-tih i 90-tih kad bend promeni zvuk, koliko su to vise dozivljavali kao izdaju necega u sta su verovali. I sta sad ti i ja da kenjamo preko nekog foruma kad smo rodjeni posle tih promena bendova.

S tim sto imamo danasnje tehnologije i informacije odmah mnogo smo se razmazili.

Uzivaj u muzici ako mozes, ako ne prodji se tog i tog albuma.

Sto se mene tice i danas izlazi kvalitetna muzika i neki drugi bendovi ce sigurno voditi metal u buducnosti.

Jedni ce ostati Stonsi, Hendriks, Cepelin, Sabati, Dzudasi, Metalika, Mejdeni, to su ipak Titani. Nedostizni, taj uspeh tesko da ce koji bend postici.

 

Ali i dalje ima mnogo kvalitetnih bendova, samo se treba prepoznati njihov talenat i podrzati,i vodice svoje pravce metala u nadam se jos bolju buducnost.

 

Istina, u pravu si. Ne kazem da nema bendova danas koji valjaju. Itekako ih ima. Ali ljudi ne obracaju paznju na to sto valja, to je ono sto pokusavam da kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...