Jump to content

Soulfly


Guest pogan

Recommended Posts

While in Serbia last month, SOULFLY filmed two videos in support of the upcoming "Dark Ages" CD, due out on October 4 via Roadrunner Records. A video for "Frontlines" was filmed at a site that NATO bombed several years ago, and a clip for "Carved Inside" was shot at a 700-year-old fortress on the shores of the Danube river.

 

ja bi ovom coveku digao spomenik!!!!!!!!! (naravno, ne nadgrobni)

 

 

a sto se tice ektomorf-a, meni je ovaj zadnji album ocajan...

ja bi ovom coveku digao spomenik!!!!!!!!! (naravno, ne nadgrobni)

 

Ja to govorim odavno icon_smile.gif

 

Shto se tiche Soulfly-a, i Maxa, ljudi mnogo pljuju po njemu, kao prodo se, il trudi se previshe il sl... realno Max je car... em je gotovo Srbin, em je prilichno genijalan, jedino mu je preterivanje sa religijom mana u mojim ochima, al vidi se da chovek crpi snagu iz toga, i to je njegov stil, i to poshtujem. Znachi ljudi seru o Maxu, a SVI se slazu da od njegovog odlaska Sepultura vishe nije ista stvar... i chovek pokushava (i to vrlo dobro) da spoji elemente Nu-a sa Thrashom, al jebeno ljudi to neumeju da cene, jer boze moj nijedan pravi metalac nesme da slusha nishta shto smrdi na Nu... Max je car, i prosho je kroz razna sranja u zivotu, i njegova muzika je njegov spas, i nemojte da pljujete po tome... (kako je jebeni smor kad se tek pojavish na nekom forumu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja to govorim odavno icon_smile.gif

 

Shto se tiche Soulfly-a, i Maxa, ljudi mnogo pljuju po njemu, kao prodo se, il trudi se previshe il sl... realno Max je car... em je gotovo Srbin, em je prilichno genijalan, jedino mu je preterivanje sa religijom mana u mojim ochima, al vidi se da chovek crpi snagu iz toga, i to je njegov stil, i to poshtujem. Znachi ljudi seru o Maxu, a SVI se slazu da od njegovog odlaska Sepultura vishe nije ista stvar... i chovek pokushava (i to vrlo dobro) da spoji elemente Nu-a sa Thrashom, al jebeno ljudi to neumeju da cene, jer boze moj nijedan pravi metalac nesme da slusha nishta shto smrdi na Nu... Max je car, i prosho je kroz razna sranja u zivotu, i njegova muzika je njegov spas, i nemojte da pljujete po tome... (kako je jebeni smor kad se tek pojavish na nekom forumu)

aha.ti pogotovo.jebote po svim topicima pljujes o smekshavanju ne trudeci se da skontas razloge i sl. a istovremeno ti je max car zato sto je gotovo srbin.

 

ouuuu jea. icon_rockdevil.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@triglavi heh, chek netreba jebeno da ga gotivim zato shto je skoro Srbin? icon_smile.gif a i to nije glavni razlog shto ga gotivim, vetj zato shto chovek sve shto radi radi dobro, dok je radio thrash radio je dobar thrash, kad je uzo da radi Nu radio je dobar Nu...

 

I kad kazesh da serem o smekshavanju, shta zelish time da kazesh?

 

P.S. Ovde netreba da bude nikakve zle krvi icon_smile.gif

Edited by Free_Spirit_Butterfly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сви у Максовој породици су православци осим њега, а Глорија је по мајци Српкиња(одатле и православне вере).

Иначе. ја нисам чуо ниједну песму Сепултуре одкад је вокал Дерик, а и за Сепултуру сам сазнао слушајући Соулфлај.

 

Немам појма што сам се овде убацио, али да додам да ће први сингл Soulfly-а бити песма Carved Inside за коју је спот сниман на Калемегдану (ваљда) и који ускоро излази.

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Један спот је сниман негде у неком месту на Дунаву на граници са Румунијом (Ђердап, ваљда), нека тврђава која води у реку ... Има ватре и свачега у споту.

А други спот за Frontlines је сниман на згаришту неке полицијске станице бомбардоване '99. у Београду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DVD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Soulfly - The Song Remains Insane

 

Studio: Universal Music & VI

DVD Release Date: March 1, 2005

 

THIS DVD IS GREAT IF YOU LOVE SOULFLY YOU NEED THIS DVD.GREAT LIVE PERFORMANCES ALL THE BANDS VIDEOS AND A LOOK INTO HOW SOULFLY HAS FORMED AND WHY.GET THIS DVD ALSO NEW SOULFLY ABLUM IN OCTOBER

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Текстови ОВДЕ.

 

DVD INCLUDES:

 

*Over an hour of Soulfly captured live around the world:

- Prophecy

- Eye For An Eye

- Living Sacrifice

- Bring It

- Refuse/Resist

- Execution Style

- Seek 'N' Strike

- Roots Bloody Roots

 

*All of the band's videos:

- Bleed

- Back To The Primitive

- Seek 'N' Strike

- Prophecy

 

*Exclusive interviews with Max Cavalera and members of Soulfly

 

*6 Bonus performance clips

- Attitude

- First Commandment

- No Hope = No Fear

- Pain

- Mars

- Wings

 

И постоји и нови ДВД снимљен на концертима у Пољској.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам.

 

Ево једног интервјуа са Максом овде

У њему се озмећу осталог спомиње могућност поновне сарадње браће Кавалера. Макс каже : " I should play with him again, we are brothers, we are very amazing together so in the futur I'd like to play with him again, I think that would be really cool, I don't know under what name, I don't care, just work together you know."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Макс каже : " I should play with him again, we are brothers, we are very amazing together so in the futur I'd like to play with him again, I think that would be really cool, I don't know under what name, I don't care, just work together you know."

e to bi bilo do jaja... icon_da.gif

btw, jednom sam preslusao ovaj novi album i nije mi ostavio neki prejak utisak... ok je album, definitivno bolji od predhodnog, ali mi se cini da mi ipak nije to to.... mozda mi se donekle promeni misljenje kad ga preslusam jos koji put...

u svakom slucaju su mi prvi i treci neprejebivi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је много бољи од Prophecy-ја и ту негде са тројком. најјаче песме су Corrosion Creeps, Inner Spirit, Carved Inside и Molotov. А на диску ће да буде и Seek N Strike Live тако да може да надјача и тројку.

И, заборавио сам, Soulfly V је одлична песма. 10минута а на крају православна руска звона.

Edited by Alvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Непроверена информација!

 

SOULFLY frontman, Max Cavalera, has unexpectedly released an official statement about their new album, "Dark Ages", which was previously scheduled for release on October 4 via Roadrunner Records. According to Cavalera, the album is not to be released in this shape it was meant to be.

"We believe in honesty and integrity, and the last thing we would tolerate is the result of our longtime effort leaked out to the internet. By the time of an official "Dark Ages" premiere, everyone is going to have it by downloading. This is not fair, so we decided to include an extra CD with 15 brand new songs, so "Dark Ages" will be a double disc actually. We made lots of music during this session and we have chosen fifteen new tracks that will appear on second disc. We need to give people all we can, but since no one can stop stealing music - and this is what we mean by 'downloading' - we need to do it by other means."

 

The releasing date of new version of "Dark Ages" has not been postponed. Songtitles set to appear on the additional CD include

 

01 - Salmo-91

02 - Crawl

03 - Damaged ( feat. Roger Mirett of Agnostic Front )

04 - Genocide

05 - The Stalingrad ( feat. FAQ )

06 - Hatred

07 - S.A.R.S.

08 - Hypocrites

09 - Caralhos do Pavilhao Nove

10 - Ancient Spirits

11 - Breathe ( The Prodigy cover )

12 - Rise Of The Prophets

13 - Clouds

14 - Soulfly V pt.2

15 - Istanbul

 

All new tracks was produced by Max Cavalera and was mixed by Terry Date.

 

 

Остаје да видимо да ли је тачно. Ја се надам да јесте.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...