Jump to content

Soulfly


Guest pogan

Recommended Posts

A kad bi nastavili da sviraju kao na FOOLCONTROL sve bi bilo cool.

 

Znate li sa kim je radio prvi album SOULFLY-a,sa Chinom Morenom iz Deftonesa, Tom Arayom iz Slayera i Corey Taylorom iz Slipknota.

 

Što se tiče fanova, da li si ikada imao nekakav osjećaj ili bolje rečeno požudu da ih imaš što više?

"Ja mislim da ljudi koji poštuju muziku ne žele da ih pretrpavate sranjima svaki božiji dan. Nisam kao Korn ili Limp Bizkit koji se bukvalno bore da imaju što više fanova. Svaki drugi dan ih gledate na MTV-u, čitate u novinama... ljudi to ne žele. Soulfly vidim kao Black Sabbath ili Led Zeppelin - imamo dosta fanova, ali se o nama ne priča puno. Sjećam se jednom kada je Ozzy pričao o tome kako je Black Sabbath imao najviše prodanih kopija albuma u Britaniji, a da se gotovo nisu ni pojavljivali u javnosti. Ista je stvar i sa nama - ne želim da privlačim fanove video spotovima koje bih snimao u intervalu od mjesec dana i raznim drugim stvarima koje su zaista suvišne."

 

Ovo sam pokupio sa nekog sajta. smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max je vec Srbin-Postao je srpski zet...udao je cerku za srbina (neki lik koji je organizovao backstage za vreme koncerta-dok je max svirao ovaj mu smuvo cerku) i to u pravoslavnoj crkvi sto povlaci da je ona presla u pravoslavlje sto dalje povlaci da je i on morao da predje u pravoslavce...Verovatno zato tolika ljubav prema Srbima...

 

P.S. Procitao sam negde da su mu se mnogo svideli cigani trubaci koji su svirali na svadbi i da je zbog toga uradio jednu pesmu sa njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oasis Music East ce raditi promocija novo albuma SoulFly-a - "Prophecy" u BG klubu Voodoo (Nikole Spasica 3) 16.02. sa pocetkom u 16h na kojoj ce naravno biti i Max Cavalera. Promocija je VIP tipa tako da bez pozivnice se ne moze uci. Ja imam jednu pozivnicu (vazi za jednu osobu) i ne idem ali ako neko zeli da je otkupi od mene za 300 din. neka sa javi na PP ali HITNO!!! Kartu ce dobiti uz novcanu nadonkadu :mrgreen: prvi koji me kontaktira... pa pozurite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...