Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

najbolji melodeath je In Flames po meni, Dark Tranquillity je ok samo mnogo su mi IF drazi.

 

Arch Enemy je fenomenalan na svoj nachin, nikad dosta slushanja My Apocalypse, Savage Messiah, End of the Line etc etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su meni više power sa death vokalom nego melodeath. Čak i Bodomi su više melodeath. A najbolji melodeath je Dark Tranquillity ;)

 

Ako je Dark Tranquility konkurencija Arch Eemy-ju, onda mi bash i nisu neka konkurencija. Hvala na predlogu da su bolji, poslushao sam ih, nisu loshi ali su mnooogo blagi i bolje mi je chak i da Melodeath vuche malo na Power Metal (sto je cesto blago i skoro neprimetno kod AE), nego da vuche na Gothic (kao kod DT) sa ubachenim klaviriom, elektronikom i clear-voice pevanjem... A ne znam koji mi je pravac od ta dva gori (valjda Gothic...) No, poshtujem svachiji ukus samo ono kao... shto se tiche shvedskih Melodeath bendova, AE zakon...

Mada nisam In flames lepo preslushao, potrudicu se ovih dana, ali ono sto sam chuo me nije toliko raspametilo kao AE.... (Agression :rockdevil: Yeah :rockdevil: ) ;)

Ali je zato side-project In flames-a druga pricha... ;)

Dimension Zero - Amygdala, savrshenstvo Melodeath-a, po mojim standardima...

 

A Angela... ahh, ozenio bih je... Nego, da ne zna neko jel ima ona cerku? ;) Muza?

Edited by Murder Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je Dark Tranquility konkurencija Arch Eemy-ju, onda mi bash i nisu neka konkurencija. Hvala na predlogu da su bolji, poslushao sam ih, nisu loshi ali su mnooogo blagi i bolje mi je chak i da Melodeath vuche malo na Power Metal (sto je cesto blago i skoro neprimetno kod AE), nego da vuche na Gothic (kao kod DT) sa ubachenim klaviriom, elektronikom i clear-voice pevanjem...

Jao, pa od svih DT albuma, ti nađe da skineš Projector koji je najmanje DT? To je bio najobičniji experiment, ako hoćeš da čuješ DT, poslušaj The Gallery ili makar samo pesmu Edenspring što se starog DT-a tiče, a ako te zanima noviji, savetujem pesmu Lost To Apathy...

 

I da, Angela ima muža i dete :)

Edited by gojko88

Share this post


Link to post
Share on other sites

This album has ARCH ENEMY reuniting with Nordström, who last worked with the band on 2001's breakthrough "Wages of Sin". "Fredrik produced that record and I think the material we have is a little bit more in that vein," guitarist Michael Amott told Decibel magazine. "It's more intense than what we've seen on the last couple of albums. We went back a little bit to what we did on 'Burning Bridges' and 'Wages of Sin', with more riffs, more melodies, a bit more stuff going on, more action-packed."

 

"Rise of the Tyrant" track listing:

 

01. Blood on Your Hands

02. The Last Enemy

03. I Will Live Again

04. In This Shallow Grave

05. Revolution Begins

06. Rise of the Tyrant

07. The Day You Died

08. Intermezzo Liberté (instrumental)

09. Night Falls Fast

10. The Great Darkness

11. Vultures

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako zelite da vidite i chujete AE izrazite im zelju da biste zeleli da ih vidite! Podrzite ostale fanove AE iz Srbije koji su ranije izrazavali istu...

Ako vec niste, ostavite im komentar na myspace-u...

 

 

btw. ovo je zgodno mesto za to:

 

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseacti...&indicate=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sad sam poslushao Johan-ov Hearse... Wow... Koj' pad s konja na magarca. Nisam ochekivao da ce biti ovoliko loshije od Arch Enemy-a. A o ostalim bendovima u kojima je uchestvovao, chuo sam po jednu pesmu od svakog, bolje da ne komentarishem...

Edited by Murder Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/45399467/AE__2...iaPortal.ru.rar Pass: (if any) www.mediaportal.ru

eve vi

 

Mrzeo sam vas koji ste pljuvali po njima ali ipak teshka srca moram da priznam da su zaista sve loshiji, mada uvek su imali po neku pesmu koja mi je vredela kao ceo album.... ali ovaj.... vishe je nego ochajan... :puke:

 

Kakvo razocharenje godine.......... :no:

Edited by Murder Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad bash pustih album...ova prva pesma - nyah. Angela zvuchi gore nego ikad! Onaj intro scream je sraaaaanje. Mjuza i ajd, solidna...No chek da preslusham pa cu da kenjam/hvalim..

 

Promo nema voice-over, ali zato ima bip-bip-bip na svakih 20 sekundi..vec zivcira :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dva puta obrnuh album...prvi put mi i ne nesto legao, drugi put primecivah nove stvari...doduse prva stvar, koja mi je jos veliki trn, je Andjela, koja smara. Smara do zla boga. Uzasan vokal, nema nijedan pamtljiv vokalni deo... Cenim da su odradjeni ljudski vokali, ljudski u svakom smislu, da bi album bio jachi, rifferski je takodje osrednji do slab, najzanimljvije su melodije, finih delova ima..Last Enemy i Day You Died su, recimo, bolje pesme album..ali opet, od AE se ohladih nesto, a ovaj album me je jos vise ohladio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...