Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

Ma fin je novi album , ima finih trenutaka , ali sve u svemu album drzi nekoliko dana i odma posle ovoga ce te preci na nesto drugo neosvrcuci se na album i pricati kako je album dobar. Najbolje pesme po mom misljenju su In This Shallow Grave, Revolution Begins , The Day You Died i Intermezzo Liberté.

 

Imaju taj osecaj lejosti velike lenjosti medju ljudima u AE, postoji taj vibe da su poceli da rade muziku da bi bila prihvacena worldwide. Nesto sto i Nu metlaci pokusavaju . Neznam ko sto sam rekao ranije bude pola albuam dobro pola solidno i najde se po jedna killer track. :)

 

Inace evo za sve dame malo upustvo kako da growluju od Angele :)

http://www.angelagossow.com/vocal.php

 

"Vise volis Johanov period od Angelinog???"

 

Sta je tu cudno?

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je Johanov vokal usran.

 

"a vishe volim Arch Enemy u periodu dok jos Angela nije zamenila Johana ."

 

"Nije to da mi se nesvidjaju Angelini vokali(pak ja mislim da su bolji od johnovih), nego jendostavno u tom periodu su bili vishe thrash influisani i donekle licili na Carcass"

 

Ja nikad nisa mrekao da su Johnovi vokali bolji od Angelinih!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"a vishe volim Arch Enemy u periodu dok jos Angela nije zamenila Johana ."

 

"Nije to da mi se nesvidjaju Angelini vokali(pak ja mislim da su bolji od johnovih), nego jendostavno u tom periodu su bili vishe thrash influisani i donekle licili na Carcass"

 

Ja nikad nisa mrekao da su Johnovi vokali bolji od Angelinih!

 

Ma znam da nisi rekao samo sam izrazio svoje misljenje ,svako ima svoj ukus. :bigblue:

 

Steta sto ne dolaze na Castle...

 

Stvarno mi nisu jasni ovi iz TN sto ih nisu stavili da sviraju kad je vec pola AE u Smederevu sa Carcass-om! :confused:

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse
Inace evo za sve dame malo upustvo kako da growluju od Angele :)

http://www.angelagossow.com/vocal.php

 

 

haha, extra....zanimljivo, i lepo od nje....:P ali nishta shto i sama nisam znala before!:P:pivopije::razz::veseli:

 

Ma znam da nisi rekao samo sam izrazio svoje misljenje ,svako ima svoj ukus. :bigblue:

 

 

 

Stvarno mi nisu jasni ovi iz TN sto ih nisu stavili da sviraju kad je vec pola AE u Smederevu sa Carcass-om! :confused:

 

 

I asked them! :razz: ..hm..and so they answered ..''Cao,

 

Hvala na podrsci, ali nazalost Arch Enemy nije moguc ove godine. Ono sto je sigurno je to da necemo propustiti da ih dovedemo kada se poklope kockice, jer i medju nama ima velikih fanova pomenutog benda.

 

Sve najbolje,

Castle Festival Team'' pa eto....bice, bice, shta drugo da kazhem....hm neko moje mishljenje je da su organizovali i isplanirali turneju pre nego shto smo im mi uputili poziv...pa nisu mogli da se ubace, a taman bi im lepo leglo za promociju novog albuma!...jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas decko,ponekad je pozeljno znati vise dm bendova sa zenskim vokalom,a ne lupiti pa ostati ziv.

 

 

Ovako pise na Angelinom sajtu......

 

My "short cut" vocal advice: <<< naci to su njeni advices , neznam gde sam pogresio?

 

Znam ja da ima jos girl growlera (mada ne tako poznatih ko Angela), ali vecina tih bendova gde devojke growluju ili ja nisam upoznat u njih ili mi se nesvidjaju. :)

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

precenjen bend.uzasno su poceli da mi idu na kurac jer mi ih burazer stalno spominje kako su do jaja,ja ne vidim nista posebno sto se tu izdvaja.osim sto amoth svira,zbog toga jedino i postujem bend,inace nista vise

 

Sve sto sam ja rekao ranije smao sizeno.

 

Ako je tako druze Josife najbolje je da vishe necitas ovu temu samo ces se nervirati za djabe, i postovati besmislice :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...