Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

sunce ti, odkad njih nisam čula. iščupam neki mešoviti disk sinoć kad sam ih videla među temama, i podsetih se...

 

ravenous je retko sjajna stvar, mada je malo previše "death"-ovska za moj ukus (reči... al' ko još sluša reči kad angela peva, jel?) . gitarske deonice su sjajne, prosto sjajne... mada svaka njihova stvar bar u jednom delu meni miriše i na prog... bog te smazo onaj daniel je prava ritam mašina...

 

meni je super pesma još i dead eyes see no future :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko se secam, najvise sam slusao Ravenous i Bury Me An Angel (sa prvog albuma - Black Earth, koji je cini mi se jedini konzistentan, dobar od pocetka do kraja)

 

Lol, najgori album ikad, ima tri pesme da valjaju, a i one su usrane Liivinim vokalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej meni je sigurno drazi onaj njihov period kada su se trudili da budu neki Melodeath inspirisna thrashom(da barem donekle liche na Carcass), nego ovaj novi melodeath inspirisan modernim metalom . Zashto neznam, ali tako je. Sigurno najbolji album je Burning Bridges pa Stigmata i onda Doomsday Machine.

 

Meni je ovaj novi, reprezent njihovog novog zvuka, par hitova a ostalo da budu neke totalno neinsirativne vec cute i dosadne pesme. Meni se taj album osim nekih par pesama stvarno nesvidja. Meni se nesvidja. Moje omiljene pesme su Nemesis(tako sam i cuo za njih), Beast of the Man, Bridge of Destiny, Pilgrim , Silverwing i najomiljenija Dead Eyes See no Future.

 

ko zna na sta ce lichiti ovaj novi Carcass. Neki moderni melodeath , inspirisan rifovima iz odlchool heavy metal bendova. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, najgori album ikad, ima tri pesme da valjaju, a i one su usrane Liivinim vokalom.

 

Мислим да је прошло 4-5 година од како си нисам пустио тај албум. Добро ме подсети, да видим зашто ми је пао у заборав.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu kako bre niko da spomene Wages of sin!!! Meni je to prejeban album od pocetka do kraja,mnogo mi se svidja! A prvi radovi sa Olivom su doori ali onaj lik ima stvarno usran vokal,voleo bi bre kad bi ponovo snimili Black Earth sad sa Angelom to bi ujedalo,Anthems of rebelion i nije nesto! Rise of the tyrant i Doomsday machine pokazuju kako napreduje bre ovaj bend! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Later in September, guitarist Michael Ammott announced that drum tracking was almost complete for a new album. It is to include twelve re-recorded songs spanning the band's career before Angela joined as vocalist, with some material pre-dating Sharlee as their bassist.

 

Ja sa ovome nadam. :3

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...