Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

Ja sam oduševljen, sve ono što sam oduvek želeo po pitanju AE. Bury Me An Angel zvuči 1000x bolje kad nema onih tinejdžerskih vokala, produkciju da ne pominjem.

 

?

Ja sam hteo da razbijem zvučnike kad sam slušao tu ili The beast of man... ne vredi, ne mogu ja Anđelu da svarima, pa to ti je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali ako bolje pogledas - kolike god da su Destruction velicine ti ljudi nisu izdali nista pristojno vec fin broj godina unazad, a ne moze se samo od stare slave ziveti dok su Arch trenutno popularniji nego ikad, pa ne bih bas poredio ovu situaciju sa Hypo/Ensi turnejom jer, realno, Pera i drugari i dalje rasturaju sve zivo (sto je "Taste" i potvrdio :da:) i njihovo vreme nikako nije proslo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj, po toj logici bi i Metallica u periodu pre DM trebala da bude predgrupa nekome :lol:

Sve je meni jasno, para vrti svet ali ja licno sebi ne bih dozvolio neke stvari... Mada realno, Hypo bi na hedlajnerskoj turneji po Americi gledalo 200 ljudi max a ovako ce to biti mnogo jaca cifra, tako da im se u neku ruku i isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako, ako - da se Schmier malo spusti na zemlju. :mhihi: Ja bih na taj cert isao zbog Arch, tako da meni taj poredak odgovara. :da:

 

 

Ovo potpisujem od A do Š.

Prvo, vremena se menjaju. A i muzika takodje. Bez Andjele iz s njom AE je jednostavno uvek svež bend, uživo, koliko je suditi po dvd rip-u sjajan bend.

Drugo, Destruction nije, bar što se mene tiče, uspeo da preskoči ambis thrash metala 1991. godine. Nikako. Jednostavno, nije mi lako da to priznam, šta god da su izdavali posle te godine sve je gore od goreg. A to nije malo, jbt 18 godina izdavanja muzike koja mi se zaista ne dopada. Možda da promenim display name? Ne, neka oni zasviraju malo kao Decadence iz Švedske pa ćemo onda razgovarati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to nista novo. Zar nije Sepultura bila predgrupa In Flames-u prije neku godinu? Kad bend koji je bio jedno od najvecih imena uopste u metalu sebi dozvoli da bude predgrupa,to je znak da treba da zavrsi svoje postojanje.

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno. Ova današnja Sepultura će uvek biti predgrupa jer je govno, prosto rečeno. Da se Max vrati u bend, zakazali bi im sve evropske festivale kao hedlajnerima. Ne vidim ništa strašno u tome da Destruction bude predgrupa Arch Enemy-ju, jer je Michael Amott mnogo, MNOGO bitnija figura u metalu od Schmiera. Izvolite, vratite se u 1990, pa gledajte ko je šta uradio od onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno. Ova današnja Sepultura će uvek biti predgrupa jer je govno, prosto rečeno. Da se Max vrati u bend, zakazali bi im sve evropske festivale kao hedlajnerima. Ne vidim ništa strašno u tome da Destruction bude predgrupa Arch Enemy-ju, jer je Michael Amott mnogo, MNOGO bitnija figura u metalu od Schmiera. Izvolite, vratite se u 1990, pa gledajte ko je šta uradio od onda.

 

Sta je uradio? Taj krelac je nakon raspada Carcassa, pokrao ono malo Steerovog umjetnickog sranja i upakovao u komercijalni proizvod. Nije bio nikad bitna figura, pozer koji je svirao Steerove solaze i redovno gurao dupe i svjeze ofarbanu glavu u Metal Hammeru. Nije ni Schmier nista bolji, ali je ostavio daleko veci trag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to stvar ukusa. Jeste da se stilski baš i ne mogu porediti, ali što se mene tiče, Destruction mogu da se sagnu Enemy-ju, koji god parametar da uzmemo u obzir. Ja im ne bih dao ni rasvetu da nameštaju Šveđanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno. Ova današnja Sepultura će uvek biti predgrupa jer je govno, prosto rečeno. Da se Max vrati u bend, zakazali bi im sve evropske festivale kao hedlajnerima. Ne vidim ništa strašno u tome da Destruction bude predgrupa Arch Enemy-ju, jer je Michael Amott mnogo, MNOGO bitnija figura u metalu od Schmiera. Izvolite, vratite se u 1990, pa gledajte ko je šta uradio od onda.

+ 1 :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...