Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Baš slušam War Eternal malopre i kontam koliko mrzim ovaj bend u poslednje vreme. Najgori NWOBHM elementi obučeni u melodeath, sa ekstremno iritantnom pevačicom na koju ga bacaju hiljade tinejdžera pred izlaskom iz metal faze.

 

We Will Rise je jedna od najvećih metal himni ikad snimljenih, Doomsday Machine i Rise of the Tyrant nemaju lošu pesmu. Pušite ga hejteri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

We Will Rise je jedna od najvećih metal himni ikad snimljenih

 

Auuuuh Gojko, kako možeš napisati ovako nešto bez ovoga :redface:

 

Meni ta pesma (spot ustvari) vazda išla na racq, uvek morala da ide na Headbangers Ball-u kada je ponovo počeo da se emituje oko 2005-e

 

Arch mi je bio Ok dok je Liiva bio u bendu, imam Wages of Sin, onako, nije loš, ali sam posle njega potpuno izgubio interesovanje za njih, mnogo pičkasto bre..

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Baš slušam War Eternal malopre i kontam koliko mrzim ovaj bend u poslednje vreme. Najgori NWOBHM elementi obučeni u melodeath, sa ekstremno iritantnom pevačicom na koju ga bacaju hiljade tinejdžera pred izlaskom iz metal faze.

 

We Will Rise je jedna od najvećih metal himni ikad snimljenih, Doomsday Machine i Rise of the Tyrant nemaju lošu pesmu. Pušite ga hejteri.

 

Zaboravih ovo da iskomentarisem, pa ti albumi koje si naveo zvuce potpuno isto kao onaj koji hejtujes :haha:

 

Nego novi spot

 

 

Ko im pise ove tekstove vise jebote :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sto je najgore, uzivo stvarno zvuce odlicno, veoma cisto i razgovetno, kao na snimku, tako da oni koji ih vole definitivno treba da overe ovaj cert u BG-u. Nazalost, kod mene ovaj bend samo izaziva gnar, katastrofalna muzika. Valjda ne postoji bend kod koga postoji veca disproporcija izmedju individualnog talenta clanova i finalnog proizvoda. Klasican waste of talent bend.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 2007 su albumi bili Boze pomozi, ovo sad je katastrofa.

 

Prva tri su odlicni, prvi sa Angelom super, drugi sa njom solidan, a ostalo pada kvalitete sa narednim izdanjem.

Na Brutalu sam pogledao pola sata nastupa i iskreno mi je bilo razocarenje.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...