Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Jeste, sigurno da je najbolji album Arch Enemy-a do sad. Odlicna produkcija, i pesme, samo su nekako sve dalje od death metala (meni sigurno ne smeta).

Ne slazem se da je najbolji...po meni su albumi dok je onaj tip pevao bolji,pogotovo "Stigmata"...vise mi se svidja njegov vokal,nego vokal gdjice Gossow...ali i zadnja dva su sjajna."Doomsday machine" je stvarno fenomenalan album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se da je najbolji...po meni su albumi dok je onaj tip pevao bolji,pogotovo "Stigmata"...vise mi se svidja njegov vokal,nego vokal gdjice Gossow...ali i zadnja dva su sjajna."Doomsday machine" je stvarno fenomenalan album...

Meni je upravo zenski vokal draz ovoga benda. Sa muskim glasom zvucali su kao i milion vec vidjenih bendova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, na šta se ti ložiš rolleyes.gif

 

haha

 

ona na vokalima -> marketinški potez. riba stvarno očajno zvuči.. i sve je gora i gora.

 

zadnji album -> mega-dosadno sranje.. tupav album, beyond belief.

Ma,nije da se bash lozim...Kako da objasnim...Ma,privlacna devojka i to je to.

 

Sa ostatkom tvog posta se slazem u potpunosti.Anyhems je jedan od najgorih albuma koje sam u zivotu cuo,a ovaj novi nemam nameru ni da cujem.

 

I kome je ovo Death Metal...Nije vise ni Melodeath.Prebacite ovo na neki glup forum,recimo na Nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne rite-se da je izašo novi album ... baš sam van tokova icon_smile.gif Kolko liči na Anthems?

Pošto lično ne znam za drugi švecki bend koji se tooliko upropastio jednim albumom ko AE ...

 

Angela se ok snalazi za žensko, al sad kad sam se ponovo (posle dosta vremena) upalio neku pesmu sa Wagesa, shvatio sam kolko nema snage ...

 

Nije lud ammot, zna zašto je uzo, em da je jebe em da mu peva

kao brat i sestra ... sutra malo ...

 

 

btw Ne slažem se za Johana, njegovi vokali imaju mnogo više karaktera i emocije i davali su mnogo snažniji pečat bendu ...

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album? Doooobar je...nije me neshto odushevio kao "Bridges" ili "Wages" ali ima tu finih pesmica tipa Nemesis, Out For Blood, Hybrids Of Steel...ali ipak nekako imam utisak da Amottovi mogu to mnogo bolje od ovoga...a i Angelin glas mi uopshte ne lezi na ovom albumu...chak ni ne podseca na nju jebte... Recimo da moze 6/10 ovaj album da dobije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

svi vi koji serete o AE nemate pojma. uostalom ako ne volite AE shta cete ne temi o AE. stvarno jebu kevu i nemojte da serete vishe idite negdje drugdje pa serite.

Zenska ima kakav takav glas, odlichan glas. ako je losh ovaj na anthems i na doomsday kakav je tek dobar.

 

AE rules i jebu kevu a vi prichajte shta hocete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi vi koji serete o AE nemate pojma. uostalom ako ne volite AE shta cete ne temi o AE. stvarno jebu kevu i nemojte da serete vishe idite negdje drugdje pa serite.

Zenska ima kakav takav glas, odlichan glas. ako je losh ovaj na anthems i na doomsday kakav je tek dobar.

 

AE rules i jebu kevu a vi prichajte shta hocete!

I ja to isto kazem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm da li neko moze da mi da odgovor na pitanje zashto Christopher vishe ne svira sa bendom nego su nashli nekog debelog geezera da ga menja?

 

Btw Angela je smeshna kao vokal... Plache mi se kad chujem kako peva The Immortal uzivo i skrnavi mi jednu od omiljenih pesama...

mada skrnavi i sve ostale, da budem iskren

imam toliko koncerata gde jedva potrefi ritmiku pevanja a kamoli neshto drugo... icon_uhoh.gif glas joj je porpilichno iritirajucj, bolje da peva za hor Kolibri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arch Enemy...Hmmmm...

Nemam ama bas nista protiv...Kazu da se sa novim albumom jos vise iskomercijalizovao, ali ko da je to vazno...

Angela na live nastupima cesto ne moze da "izvuce" neke pesme, ali joj ne mogu mnogo zameriti...

Najbolji album: Anthems Of Rebellion.Toliko. icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakav glas ima...

shta se palish

 

glas joj je potpuno osrednji i to u najboljim momentima

a da si ikada gledao neki live nastup, primetio bi da je uzivo tezak krsh...

imam 3 koncerta njihova u video formatu i gomilu live mp3 i samo sam na par numera zadovoljan njenim pevanjem

 

recimo za primer shto sam vec rekao gore

nadji live in Germany koncert pa pesmu The Immortal

ne znam dal da se smejem il da plachem kad pustim to...

 

btw svi ste sami experti a niko da mi kaze shta se desilo sa Chrisom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...