Jump to content

Arch Enemy


Mr.Crowley

Recommended Posts

  • 4 months later...

"anthems of rebelion" me je razočarao... preslabo... sad.gif možda dvije tri pjesme koje valjaju, ali ostatak je nekako... nedorečen... pjesme dobijaju energiju na početku, da bi nakon što angela drekne izgubile dosta... a i koliko mi se čini, vokal je joj je dosta lošiji... mutniji... a i još više su otišli u melodiju - "we will rise" je pjesma koja im ne treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam Boro kakav je album , ali ova pesma "We Wil Rise" je odlicna, a i spot mi svidja, i riba mi se svidja i sve mi se svidja smile.gif Cini mi se da je i stilski sasvim OK mada se dosta cuju klavijature pa je tacno da nije cvrst kao prethodni albumi, ali ipak mocno zvuci ... to sve na osnovu 1 spota pricam...kad cujem album onda mogu i vise da kazem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
"anthems of rebelion" me je razočarao... preslabo... sad.gif možda dvije tri pjesme koje valjaju, ali ostatak je nekako... nedorečen... pjesme dobijaju energiju na početku, da bi nakon što angela drekne izgubile dosta... a i koliko mi se čini, vokal je joj je dosta lošiji... mutniji... a i još više su otišli u melodiju - "we will rise" je pjesma koja im ne treba

Potpuno se slazem sa Scissorsom.Angeli je glas totalno otisao,a muzika je dosta iskomercijalizovanaPesme su mi nekako slabe,nemaju onu staru energiju.U nekim pesmama mi zvuce cak kao Machine Head,sto ne zelim bas da cujem od ovog benda...A ovo im je najprodavaniji album!

 

Inace,We will rise mi je super pesma!Mnogo mi je mocna stvar,a i spot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"anthems of rebelion" me je razočarao... preslabo... sad.gif možda dvije tri pjesme koje valjaju, ali ostatak je nekako... nedorečen... pjesme dobijaju energiju na početku, da bi nakon što angela drekne izgubile dosta... a i koliko mi se čini, vokal je joj je dosta lošiji... mutniji... a i još više su otišli u melodiju - "we will rise" je pjesma koja im ne treba

eh eh borische ...tj young jedi ....ne diraj mi u Arch Enemy nisu bas tolko losi ....ok imam i ja zamerke na album ali ipak da si nju gledao uzivo i generalno njihov nastup sve bi mogao reci sem da imaju nedostatak energije ...momci i zenska su zajebani likovi skroz icon_smile.gif))

ali bice vremena icicemo skupa na koncert icon_razz.gif

pozdrav svima

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta je i kakvo je, ali mi se vrlo svideo album, taj sa ribom, znaci slusao sam neki rezanac, sa Arch enemy i Where eagles dare, i vrlo mi je tesko da podnesem cinjenicu da u AE peva zensko a u WED musko. no.gif

 

Kako god, bend je fenomenalan. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Arch Enemy ce izbaciti novi EP Dead eyes see no Future 30.11.Tracklist:

 

Dead Eyes See No Future (from Anthems Of Rebellion)

We Will Rise (Live in Paris 2004)

Burning Angel (Live in Paris 2004)

Symphony Of Destruction (Megadeth cover)

Kill With Power (Manowar cover)

Incarnated Solvent Abuse (Carcass cover)

 

E,sad,ono sto je meni smesno...ja sam slusao ovo kod Solija jos u julu. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajno ... sad cemo malo da promenimo klasican Symphoni pa cemo da slusamo obradu u KSTu ... drago mi je kad se obradjuje Megadeth al bas zasto ova prokleta simfonija, licno ne znam za pesmu me vise ubija u pojam u smara-jer-sam-je-chuo-212983927-puta fazonu icon_mrgreen.gif

vidim da mala angela&boys odma pozuruje da dobru prodaju prethodnog albuma odma unovci jos malo dok su vruci icon_biggrin.gif

 

ziveli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Arch Enemy ce izbaciti novi EP Dead eyes see no Future 30.11.Tracklist:

 

Dead Eyes See No Future (from Anthems Of Rebellion)

We Will Rise (Live in Paris 2004)

Burning Angel (Live in Paris 2004)

Symphony Of Destruction (Megadeth cover)

Kill With Power (Manowar cover)

Incarnated Solvent Abuse (Carcass cover)

 

E,sad,ono sto je meni smesno...ja sam slusao ovo kod Solija jos u julu. icon_smile.gif

To je zato shto je ovaj singl izashao josh pochetkom godine samo u Japanu tokom AE japanske turneje.

 

A uskoro ce biti izdat u ostatku sveta, ali sa joshh 2-3 extra live pesme icon_da.gif

 

Kill with Power obrada rula!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...