Jump to content

World Of Warcraft


Anarki StarScream

Recommended Posts

pa posto si se odazvao na temu pretpostavljam da znas sta je world of warcraft e pa posto tu moze da se kolje sve hajde da koljemo skupimo se nas 20+ pa osvojimo ljudski grad koji je naj slabije cuvan sta kazes i ostali su pozeljni ali ima jedan uslov moraju da razumeju srpski i da mrze amere

Ovo cemo raditi sve dok ne ispune nase zahteve a to je trenutno poseban grad za nas u kome cemo biti samo mi ( ah da zaboravih bicemo kao placenici i radicemo za pare, misli se na prave pare, uplate preko ziro racuna ) zvali bi se CS ( crazy searbs ) klali bi sve zivo i mrtvo pod time mislim na undead, tauren, human, night elf ... i ostale rase nije vazno koju rasu uzmes vazno je da nadjemo mesto sastanka i da se organizujemo ja sam do sada skupio 15 ljudi koji su carevi za warcraft a uz to i moji ortaci ah da ova kampanja traje do kraja sveta i veka tj. sve dok mi juzni sloveni ne budemo priznati za ono sta jesmo a to je savrseni ratnici, genijalni ljudi, naj bolji kosarkasi i naj bolji ljubavnici. :mrgreen:

eh sada da razjasnimo ja nisam nacionalista sve ljude volim ali amerikance mrzim tako da su svi pozeljni samo da pricaju srpski

Share this post


Link to post
Share on other sites

World of Warcraft is a Massively Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG). In World of Warcraft, thousands of players will have the opportunity to adventure together in an enormous, persistent game world, forming friendships, slaying monsters, and engaging in epic quests that can span days or weeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije jos, planira se u Februaru. Nego nesto mene zanima, kako cemo mi to ovde da igramo, s' obzirom da ce trebati cd-key, kreditna kartica da se plati igranje na netu kao i enormne kolicine protoka tokom igre. A od veza ADSL je minimum. Nista ni slicno single-player-u nece postojati tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa napravimo takmicenje u war-u i ko bude prvi dobija mesto mene to ne zanima mene interesuje mesto glavnog vojnika ali vladar i te gluposti ne ja mogu da smisljam dobre govore i tako to za dizanje morala vojske tako da ja bih naj radije bio shaman i tako to a warchief to mozemo da izborimo a sto se tice veze nije vazno kada sam na battle netu izdrzao ono uzasno seckanje mogu i ovo za moju dusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
Nas petorica lvl 20 + necemo uraditi nista a i da zauzmemo camp ako bismo ga drzali dugo vremena prijavili bi nas gamemasterima a onda BAN.

E sad ne kontam tacno taj MMORPG recnik, kazes nije dozvoljeno osvajanje ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

evo ovako samo sto nije izasao world of warcraft e posto me je blizzard opasno iznervirao dobio sam jednu ideju ajde da se skupimo nas 20-ak pa da terorisemo sve zivo i mrtvo na netu sta kazete ah da mene nije bilo oko 2 meseca nesto mi debilni komp zakucao sta cete

Ako vas ima na serveru Genjuros, moj warlock vam je na usluzi =)

 

A sto se tice terorisanja sveg zivog i mrtvog... ja bi najradije terorisao horda-idiote, a ne bezlicnu alijansu... ali jebi ga, igra me onemogucava da terorisem sve zivo i mrtvo, pa moram da terorisem samo alijansu >_<

 

EDIT:

Postoji anti harassment politika.Ne smes da malttretiras igrace.Drzanje njihovog grada 38 godina spada u maltretiranje  Verovatno bi nas neko tuzio.

Anti-harassment politika se odnosi na:

 

1) Verbalno maltretiranje

2) Namerno maltretiranje jedne osobe tokom duzeg vremenskog perioda

 

To drugim recima znaci da nemas pravo da prozivas i maltretiras nekog iz svoje fakcije i da nemas pravo da izaberes jednog coveka iz suprostavljene fakcije i da ga danima juris gde god ode, ubijas ga, maltretiras, sjebavas mu questovanje i to sve u cilju da konkretno njemu pokvaris ugodjaj.

 

Sto se tice drzanja gradova, ja i moja ekipa redovno uletimo u neke alijansine gradove, ubijemo flypath mastera i pun djavo civila (ja dobio moj rank 10 i sad me bas briga za honor icon_twisted.gif ) i kampujemo flypath i izlaz/ulaz u grad i po nekoliko sati. To se zove world pvp i omogucen je na pvp serverima upravo zbog toga.

 

Jedan jedini put kad mi je game master pripretio je bilo kad sam sedeo na jednom posebnom mestu u okviru booty baya na kome me strazari ne napadaju i skidao pacere ceo dan dok je moj ortak (koji igra alijansu, ali ja i on blejimo na IRC-u) gledao sta pricaju o meni i smejao se i pozivao jos alijansica da dodju u booty bay.

 

Dakle: ako ima domace horde na Genjurosu (ili alijanse, dajte imena da vas ubijam) onda aj' da se udruzimo. Ja imam samo 3 ortaka koji govore po-balkanski, a ostalo sve stranci. Javite mi se, ime: Giganthrax

Zanimljivo, ocigledno moj post neko ovde nije razumeo. MI NEMAMO SHANSE NI USLOVA DA IGRAMO WORLD OF WARCRAFT...bar ne u ovoj deceniji.

Mozda ti nemas, ja ga igram bogme vec 6 meseci i jedini lag koji dozivim je kad se server sjebe.

Edited by Giga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoho, igraćeš al juče icon_smile.gif

Šalim se, igraćeš na nekom piratskom serveru, al nije to to... jedno je kad igraš sa milionima zvaničnih igrača, a drugo kad igraš sa par stotina, najviše hiljada, na nekom piratskom serveru sa šakom jada questova i gomilom bagova.

Uzmi bre Guild Wars ko čovek icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

150 zlatnika u igri je otprilike $15 u stvarnosti. Verovali ili ne.

 

Neki ljudi samo mesecno nafarmuju 150 zlatnika u igri, prodaju kineskim trgovcima za $15 i tako otplacuju svoju WoW akontaciju icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...